Assistent-trainer De Wolf twee jaar langer door bij Feyenoord
ROTTERDAM (ANP) - John de Wolf blijft assistent-trainer van het eerste elftal van Feyenoord. De 57-jarige oud-verdediger van de club verlengt zijn contract met twee seizoenen.
De Wolf begon dit seizoen als trainer van tweededivisionist Spakenburg. Eind oktober haalde Dick Advocaat, die net de opgestapte Jaap Stam had opgevolgd, De Wolf naar De Kuip.
Onder leiding van de nieuwe technische staf, vond Feyenoord de weg naar boven. De Rotterdammers stegen in de eredivisie naar de derde plaats en bereikten ook de finale van de KNVB-beker.
Blij
"De club en ik vonden het beiden niet gepast om hier te veel ruchtbaarheid aan te geven", aldus De Wolf op de site van Feyenoord, daarmee doelend op de uitbraak van het coronavirus. "Nu het dan toch via andere kanalen naar buiten is gekomen, wil ik er graag wel over kwijt dat ik uiteraard heel blij ben dat ik nog langer als assistent-trainer aan deze mooie club verbonden blijf."
Advocaat heeft een contract tot het einde van dit seizoen. De 72-jarige Hagenaar lijkt nog een jaar door te gaan bij Feyenoord.
Meer uit Voetbal
PORTO (ANP) - Voormalig Ajax-trainer Francesco Farioli heeft zich in Portugal met FC Porto verzekerd van de landstitel. Een thuiszege van 1-0 op Alverca volstond. Het is voor FC Porto de 31e landstitel uit de clubgeschiedenis.
13 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft bovenin de Eredivisie niet kunnen profiteren van het puntenverlies van Ajax tegen PSV (2-2). De Nijmegenaren speelden voor eigen publiek tegen degradatiekandidaat Telstar ook gelijk, met 1-1.
13 uur geledenPAMPLONA (ANP) - FC Barcelona heeft in de Spaanse voetbalcompetitie de uitwedstrijd tegen Osasuna met miniem verschil gewonnen: 1-2. Alle doelpunten vielen in de slotfase.
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De wedstrijd tussen Ajax en PSV in de Eredivisie heeft geen winnaar opgeleverd. Beide ploegen hielden elkaar op een gelijkspel in de Johan Cruijff ArenA (2-2).
14 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en Telstar in de Eredivisie is zaterdag tijdelijk stilgelegd. Scheidsrechter Jeroen Manschot besloot daartoe omdat het in Nijmegen begon te onweren.
15 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Excelsior is nagenoeg zeker van een langer verblijf in de Eredivisie. Het elftal van trainer Ruben den Uil won in de slotfase met 3-2 bij FC Groningen en steeg daarmee naar de gedeelde dertiende plaats op de ranglijst. Excelsior versloeg zondag FC Utrecht voor eigen publiek al met 5-0.
16 uur geledenCOMO (ANP) - Internazionale kan in de Italiaanse voetbalcompetitie op zijn vroegst zondag de landstitel binnenhalen. Nummer 2 Napoli speelde zaterdag doelpuntloos gelijk bij Como en kan daardoor in punten nog naast Inter komen. Koploper Inter heeft zondag in de thuiswedstrijd tegen Parma genoeg aan een gelijkspel voor de 21e landstitel.
16 uur geleden