Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Assistent-trainer De Wolf twee jaar langer door bij Feyenoord

Assistent-trainer De Wolf twee jaar langer door bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - John de Wolf blijft assistent-trainer van het eerste elftal van Feyenoord. De 57-jarige oud-verdediger van de club verlengt zijn contract met twee seizoenen.

De Wolf begon dit seizoen als trainer van tweededivisionist Spakenburg. Eind oktober haalde Dick Advocaat, die net de opgestapte Jaap Stam had opgevolgd, De Wolf naar De Kuip.

Onder leiding van de nieuwe technische staf, vond Feyenoord de weg naar boven. De Rotterdammers stegen in de eredivisie naar de derde plaats en bereikten ook de finale van de KNVB-beker.

Blij

"De club en ik vonden het beiden niet gepast om hier te veel ruchtbaarheid aan te geven", aldus De Wolf op de site van Feyenoord, daarmee doelend op de uitbraak van het coronavirus. "Nu het dan toch via andere kanalen naar buiten is gekomen, wil ik er graag wel over kwijt dat ik uiteraard heel blij ben dat ik nog langer als assistent-trainer aan deze mooie club verbonden blijf."

Advocaat heeft een contract tot het einde van dit seizoen. De 72-jarige Hagenaar lijkt nog een jaar door te gaan bij Feyenoord.

Meer uit Voetbal

Massaal toiletgebruik tijdens extra pauzes Nederlands elftal

DEN HAAG (ANP) - Nederlanders gingen massaal naar het toilet tijdens de extra drinkpauzes tijdens de wedstrijd van het Nederlands elftal tegen Japan. Dat blijkt uit cijfers van waterleverancier Vitens. Traditioneel waren de rust en het einde van de wedstrijd ook momenten dat de vraag naar drinkwater verder toenam.

1 uur geleden
Australische VAR beschuldigd van extreemrechts handgebaar op WK

HOUSTON (ANP/DPA) - De Australische assistent-videoscheidsrechter Shaun Evans wordt ervan beschuldigd zondag een extreemrechts handgebaar te hebben gemaakt bij het WK-duel tussen Duitsland en Curaçao. Voor de aftrap waren de drie videoscheidsrechters tijdens de tv-uitzending kort in beeld. Daar was te zien dat de arbiter met zijn hand langs zijn lichaam een cirkel met zijn duim en wijsvinger maakte, waarbij de rest van zijn vingers gestrekt bleven.

3 uur geleden
Media: Bayern en PSV voor 55 miljoen euro akkoord over Saibari

EINDHOVEN/MÜNCHEN (ANP) - Bayern München en PSV hebben akkoord bereikt over de transfer van middenvelder Ismael Saibari, melden diverse media in binnen- en buitenland. De kampioen van Duitsland betaalt volgens onder meer Bild, het Eindhovens Dagblad en transferexpert Fabrizio Romano 55 miljoen euro voor de Marokkaans international.

3 uur geleden
Real Madrid neemt linksback Cucurella over van Chelsea

MADRID (ANP) - Real Madrid heeft verdediger Marc Cucurella overgenomen van Chelsea. De 'Koninklijke' betaalt naar verluidt minimaal 55 miljoen euro voor de 27-jarige linksback uit eigen land, die voor zes seizoenen heeft getekend.

4 uur geleden
Deel WK-landen 'diep teleurgesteld' na uitspraken UEFA-baas

WASHINGTON (ANP/DPA) - WK-deelnemers als Curaçao, Kaapverdië en Haïti hebben in een gezamenlijke verklaring hun onvrede geuit over uitspraken van voorzitter Aleksander Čeferin van de Europese voetbalbond UEFA. De Sloveen zei dat de uitbreiding van het WK naar 48 deelnemers niet per se goed is voor het voetbal en dat deze "oninteressante wedstrijden" oplevert.

5 uur geleden
Oud-international Jerry de Jong (61), vader van Nigel, overleden

ZEIST (ANP) - Voormalig Oranje-international Jerry de Jong is op 61-jarige leeftijd overleden, meldt de KNVB. De vader van oud-middenvelder Nigel de Jong, nu directeur topvoetbal bij de voetbalbond, speelde in 1990 en 1991 in totaal drie interlands.

7 uur geleden
Doelman Verbruggen voelde zich machteloos bij Japanse doelpunten

ARLINGTON (ANP) - Bart Verbruggen hield een gefrustreerd gevoel over aan de openingswedstrijd van het Nederlands elftal op het wereldkampioenschap tegen Japan. De doelman kreeg in het Dallas Stadium in Arlington weinig te doen, maar moest wel twee treffers incasseren: 2-2.

9 uur geleden