
Assistent-coach Stuivenberg weg bij voetbalselectie Wales
CARDIFF (ANP) - Albert Stuivenberg gaat weg bij de nationale voetbalselectie van Wales. De Nederlander was daar actief als assistent-coach. De voetbalbond van het land laat in een verklaring weten dat Stuivenberg gezegd heeft zich volledig te gaan concentreren op zijn werkzaamheden bij Arsenal, dat speelt in de Engelse Premier League.
Sinds 2017 was Stuivenberg actief bij Wales. "Het was een eer", aldus de trainer. "Voor Wales was het bovendien een hele bijzondere periode in het voetbal. Ik heb veel geleerd, op en naast het veld. Ik dank alle spelers voor hun harde werk en de supporters voor de fantastische wijze waarop ze ons alle wedstrijden hebben ondersteund."
Wales was de afgelopen zomer deelnemer aan het Europees kampioenschap. Het land verloor in de achtste finale van Denemarken.
Meer uit Voetbal
TILBURG (ANP) - Willem II moet steeds meer vrezen voor degradatie na de thuisnederlaag van 2-1 tegen Heracles Almelo. De Tilburgers kunnen zich niet meer rechtstreeks handhaven in de Eredivisie. Vooralsnog zal de club als nummer zestien in de nacompetitie degradatie moeten zien te voorkomen, maar in een donker scenario is ook directe degradatie naar de eerste divisie nog mogelijk als Willem II ook de laatste twee competitiewedstrijden verliest.
8 uur geledenZÜRICH (ANP) - Het WK voetbal voor vrouwen wordt vanaf 2031 uitgebreid van 32 naar 48 landenteams. Dat heeft de FIFA besloten. Het aantal wedstrijden op de eindronde gaat daardoor van 64 naar 104.
11 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse heeft het vertrek van trainer John van den Brom na dit seizoen bevestigd. De Arnhemmers willen een frisse start maken en hebben daarom besloten het aflopende contract van het clubicoon niet te verlengen. Van den Brom keerde vorig seizoen terug bij Vitesse toen nog niet duidelijk was of de club zou blijven bestaan.
13 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht houdt nog altijd hoop op de derde plaats in de Eredivisie. Zondag neemt de ploeg van trainer Ron Jans het in Enschede op tegen FC Twente. Het gat met nummer 3 Feyenoord bedraagt 3 punten. De Rotterdammers ontvangen PSV.
13 uur geledenZEIST (ANP) - Gwyneth Hendriks (24) heeft er vertrouwen in dat ze zaterdag met PSV haar eerste beker gaat veroveren. De captain van de Eindhovense voetbalclub verloor als speelster van ADO Den Haag en PSV twee keer een bekerfinale. "Drie keer moet dan maar scheepsrecht zijn", stelde de verdedigster van PSV tijdens de persconferentie voor de bekerfinale in Zeist. Ze keek lachend naar 'De Dennenappel' en zei: "Die is deze keer voor mij."
13 uur geledenZEIST (ANP) - De bekerfinale bij de vrouwen tussen FC Twente en PSV wordt zaterdag niet voor een uitverkocht stadion gespeeld. Volgens de KNVB zijn er circa 3500 kaartjes verkocht voor het duel tussen de nummer 1 en 2 van de Vrouwen Eredivisie in Het Kasteel van Sparta. Daar is plaats voor 11.000 toeschouwers. Beide ploegen reizen pas op de dag van de eindstrijd af naar Rotterdam. De aftrap is om 14.00 uur.
14 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV moet zondag winnen bij Feyenoord om kans te blijven houden op de landstitel. Trainer Peter Bosz kent het belang van de topper in de Eredivisie.
15 uur geleden