Assistent-bondscoach: Modrić neemt nog geen afscheid van Kroatië
DOHA (ANP) - Luka Modrić heeft zijn laatste wedstrijd voor Kroatië nog niet gespeeld. Dat zei Ivica Olić, de assistent-bondscoach van Kroatië, na de zege op Marokko in de troostfinale van het WK (2-1).
"Nee, dat denk ik niet", antwoordde Olić op vragen van verslaggevers. "Ik ben er zeker van dat Modrić komende zomer nog de finaleronde van de Nations League wil spelen. Als hij fit is, dan is hij daar met ons."
De finaleronde van de Nations League wordt volgend jaar van 14 tot en met 18 juni in Nederland afgewerkt. Behalve Nederland en Kroatië doen Spanje en Italië ook mee. De loting voor de halve finales is op 25 januari.
Bondscoach Zlatko Dalić zei eerder deze week al dat hij hoopt dat de 37-jarige Modrić nog niet stopt als international. "Als hij zo fit blijft, dan hoop ik dat hij er nog bij is op het EK van 2024 in Duitsland", zei hij.
Meer uit Voetbal
CAÏRO (ANP/RTR) - De Egyptische voetbalbond heeft het contract met bondscoach Hossam Hassan verlengd. Volgens lokale media loopt het contract tot en met 2030. Egypte werd dinsdag uitgeschakeld in de achtste finales van het WK door Argentinië (2-3), door drie late doelpunten van de titelverdediger.
5 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/AFP) - Rafael Márquez is woensdag officieel aangesteld als nieuwe bondscoach van Mexico. De 47-jarige oud-international van Mexico was assistent onder Javier Aguirre, die maandag opstapte na de uitschakeling op het WK voetbal. De naam van Márquez werd al genoemd als waarschijnlijke opvolger.
6 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - Başar Önal verruilt NEC voor het Franse LOSC Lille. Dat maakte de club uit Nijmegen bekend. De 22-jarige aanvaller had nog een contract tot medio 2028. NEC spreekt van een transferrecord voor de club.
7 uur geledenARNHEM (ANP) - Dick Schreuder heeft de Rinus Michels Award voor de beste coach van het afgelopen Eredivisieseizoen gewonnen. De 54-jarige trainer van NEC was samen met Anthony Correia (voorheen Telstar, nu FC Utrecht) en Peter Bosz van PSV genomineerd. Bosz mocht de prijs de afgelopen twee jaar in ontvangst nemen.
8 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft met "grote verslagenheid" gereageerd op het overlijden van clubicoon Leo van Veen. De oud-voetballer en -trainer overleed woensdag op 80-jarige leeftijd. Hij was al geruime tijd ziek.
8 uur geledenGARDEREN (ANP) - Miguel Ángel Sánchez Muñoz, roepnaam Míchel, eist dat alle spelers van Ajax een winnaarsmentaliteit ontwikkelen. "Daarnaast is het voor mij belangrijk dat onze fans trots zijn op hoe we voetballen", zei de nieuwe trainer van de club uit Amsterdam tijdens zijn eerste gesprek met Nederlandse journalisten.
8 uur geledenGARDEREN (ANP) - Daley Blind twijfelde geen moment toen hij zijn carrière bij Ajax kon afsluiten. "Dit is wat ik wilde", vertelde hij na zijn eerste training voor het nieuwe seizoen. "De cirkel is rond, zoals ze zeggen. Voor mij is dit een droom die uitkomt."
8 uur geleden