Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Assistent-bondscoach: Modrić neemt nog geen afscheid van Kroatië

Assistent-bondscoach: Modrić neemt nog geen afscheid van Kroatië

DOHA (ANP) - Luka Modrić heeft zijn laatste wedstrijd voor Kroatië nog niet gespeeld. Dat zei Ivica Olić, de assistent-bondscoach van Kroatië, na de zege op Marokko in de troostfinale van het WK (2-1).

"Nee, dat denk ik niet", antwoordde Olić op vragen van verslaggevers. "Ik ben er zeker van dat Modrić komende zomer nog de finaleronde van de Nations League wil spelen. Als hij fit is, dan is hij daar met ons."

De finaleronde van de Nations League wordt volgend jaar van 14 tot en met 18 juni in Nederland afgewerkt. Behalve Nederland en Kroatië doen Spanje en Italië ook mee. De loting voor de halve finales is op 25 januari.

Bondscoach Zlatko Dalić zei eerder deze week al dat hij hoopt dat de 37-jarige Modrić nog niet stopt als international. "Als hij zo fit blijft, dan hoop ik dat hij er nog bij is op het EK van 2024 in Duitsland", zei hij.

Meer uit Voetbal

Haaland kopt en schiet Noren langs Brazilië op WK voetbal

EAST RUTHERFORD (ANP) - Noorwegen heeft zich geplaatst voor de kwartfinales van het WK voetbal. De ploeg van bondscoach Ståle Solbakken won in het New York New Jersey Stadium in East Rutherford verrassend met 2-1 van Brazilië. Erling Haaland was met twee doelpunten de man van de wedstrijd. Noorwegen speelt zaterdag in Miami tegen de winnaar van de wedstrijd in de achtste finales tussen Mexico en Engeland.

1 uur geleden
Bondscoach Pochettino viert terugdraaien schorsing Balogun

SEATTLE (ANP) - Bondscoach Mauricio Pochettino is ingenomen met de beslissing van de tuchtcommissie van de FIFA om de schorsing van de Amerikaan Folarin Balogun terug te draaien. De aanvaller is daardoor beschikbaar voor de wedstrijd tegen België in de nacht van maandag op dinsdag in de achtste finales van het WK. "Iedereen die van de sport houdt, staat achter deze beslissing. We zijn al genoeg gestraft met de rode kaart van Balogun tegen Bosnië en Herzegovina. Ik denk dat 99,99 procent van de mensen het geen rode kaart zou hebben gevonden", aldus de Argentijnse coach van de VS.

2 uur geleden
Tennisser Sinner in drie sets naar kwartfinales Wimbledon

LONDEN (ANP) - Tennisser Jannik Sinner is weer een stap dichter bij titelprolongatie op Wimbledon. De als eerste geplaatste Italiaan was in de vierde ronde met 6-3 7-6 (0) 6-3 te sterk voor de Japanner Shintaro Mochizuki, de mondiale nummer 151.

2 uur geleden
FIFA verdedigt terugdraaien schorsing Amerikaan Balogun

SEATTLE (ANP) - De FIFA heeft in een verklaring het terugdraaien van de schorsing van de Amerikaan Folarin Balogun toegelicht en verdedigd. De beslissing is volgens de FIFA op basis van twee artikelen in de reglementen genomen. Dat zei een woordvoerder van de bond voor de persconferentie van de Belgische bondscoach in Seattle in aanloop naar de achtste finale tussen de VS en België. Media konden geen mondelinge vragen stellen. Journalisten werden verzocht dat eventueel schriftelijk te doen.

3 uur geleden
Amerikaan Balogun inzetbaar tegen België ondanks rode kaart

SEATTLE (ANP/RTR) - De Amerikaan Folarin Balogun kan toch in actie komen tijdens de wedstrijd in de achtste finales van het WK voetbal tegen België. De 25-jarige aanvaller heeft van de tuchtcommissie van de FIFA slechts een voorwaardelijke straf gekregen, nadat hij een rode kaart had gekregen in het gewonnen duel met Bosnië en Herzegovina in de zestiende finales (2-0).

3 uur geleden
Jordanië neemt afscheid van bondscoach na uitschakeling op WK

AMMAN (ANP/RTR) - Jamal Sellami is niet langer de bondscoach van de voetballers van Jordanië. Dat maakte de voorzitter van de Jordaanse voetbalbond, prins Ali bin al-Hoessein, zondag bekend. Het land wist in de groepsfase van het WK voetbal geen punt te veroveren.

3 uur geleden
Amerikaan Balogun inzetbaar tegen België ondanks rode kaart

SEATTLE (ANP/RTR) - De Amerikaan Folarin Balogun kan toch in actie komen tijdens de wedstrijd in de achtste finales van het WK voetbal tegen België. De 25-jarige aanvaller heeft van de tuchtcommissie van de FIFA slechts een voorwaardelijke straf gekregen, nadat hij een rode kaart had gekregen in het gewonnen duel met Bosnië en Herzegovina in de zestiende finales (2-0).

5 uur geleden