Assistent-bondscoach: Modrić neemt nog geen afscheid van Kroatië
DOHA (ANP) - Luka Modrić heeft zijn laatste wedstrijd voor Kroatië nog niet gespeeld. Dat zei Ivica Olić, de assistent-bondscoach van Kroatië, na de zege op Marokko in de troostfinale van het WK (2-1).
"Nee, dat denk ik niet", antwoordde Olić op vragen van verslaggevers. "Ik ben er zeker van dat Modrić komende zomer nog de finaleronde van de Nations League wil spelen. Als hij fit is, dan is hij daar met ons."
De finaleronde van de Nations League wordt volgend jaar van 14 tot en met 18 juni in Nederland afgewerkt. Behalve Nederland en Kroatië doen Spanje en Italië ook mee. De loting voor de halve finales is op 25 januari.
Bondscoach Zlatko Dalić zei eerder deze week al dat hij hoopt dat de 37-jarige Modrić nog niet stopt als international. "Als hij zo fit blijft, dan hoop ik dat hij er nog bij is op het EK van 2024 in Duitsland", zei hij.
Meer uit Voetbal
DORTMUND (ANP) - Borussia Dortmund heeft in de vijfde wedstrijd van het seizoen de eerste punten verspeeld in de Bundesliga. In eigen huis gaf de koploper tegen Werder Bremen een 2-0-voorsprong weg en moest genoegen nemen met 2-2.
3 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft de eerste periode in de eerste divisie gewonnen. De club van trainer Vincent Heilmann won met 3-0 van RKC Waalwijk en stelde daarmee de periodetitel veilig.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de eerste competitiewedstrijd na de interlandbreak met 2-0 gewonnen van sc Heerenveen. De landskampioen won in Eindhoven dankzij een treffer van Guus Til en een eigen doelpunt van Marcus Linday, een opsteker na de nederlaag in het vorige Eredivisieduel met FC Twente.
3 uur geledenFELCSÚT (ANP) - De voetbalsters van Oranje zijn een stap dichter bij een ticket voor het WK voetbal van volgend jaar. Nederland boekte in de eerste van twee play-offwedstrijden tegen Hongarije de grootste overwinning onder bondscoach Arjan Veurink: 0-8. In de Pancho Aréna in het Hongaarse Felcsút was het klasseverschil groot; bij rust was het al 0-4.
3 uur geledenNYON (ANP/RTR) - Het nationale voetbalelftal van Servië moet de volgende thuiswedstrijd spelen zonder publiek. De Europese voetbalbond UEFA bestraft het land vanwege "racistisch en/of discriminerend" gedrag van Servische supporters tijdens de Nations League-wedstrijden tegen het Nederlands elftal en Griekenland. Ook moet de Servische voetbalbond FFS om die reden een boete van 50.000 euro betalen, meldt de UEFA vrijdag.
5 uur geledenFELCSÚT (ANP) - Daniëlle van de Donk speelt tegen Hongarije haar 175e wedstrijd in het shirt van het Nederlands elftal. De 35-jarige middenveldster begint het duel in de play-offs voor WK-kwalificatie in de basis. Van de Donk maakte in december 2010 haar debuut voor Oranje.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz begint de eerste competitiewedstrijd na de lange interlandbreak tegen sc Heerenveen zonder Ivan Perišić. De Kroatische aanvaller begint op de bank. Esmir Bajraktarević is zijn vervanger.
5 uur geleden