Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

ASR komt met ouderenhypotheek met levenslange vaste rente

ASR komt met ouderenhypotheek met levenslange vaste rente

UTRECHT (ANP) - Verzekeraar ASR gaat ouderen een aflossingsvrije hypotheek aanbieden met een levenslange vaste rente. Daardoor liggen iemands maandlasten dus tot het overlijden vast, zolang de klant in de woning woont.

Het aanbod geldt voor mensen die de gepensioneerde leeftijd hebben bereikt en de eventuele overwaarde op hun huis willen verzilveren. Dat kan tot maximaal 50 procent van de woningwaarde. Doordat er niet wordt afgelost blijft de hypotheekschuld gelijk en zijn de maandlasten lager dan bij een hypotheekvorm waarbij wel maandelijks wordt afgelost.

Een deskundige heeft aan De Telegraaf laten weten zo'n levenslange rente nog niet eerder gezien te hebben. "Maar verder is de nieuwe hypotheekvorm van ASR niet veel anders dan andere hypotheken voor AOW'ers waarbij naar werkelijke maandlasten wordt gekeken", aldus hypotheekadviseur Fleur Kroonbergs van De Hypotheekshop in de krant. Volgens haar komt een rentevaste periode van bijvoorbeeld dertig jaar voor verreweg meeste AOW'ers eigenlijk ook al neer op levenslang.

Meer uit Financieel

Geen bonussen voor personeel Qatar Airways door Iranoorlog

DOHA (ANP/BLOOMBERG) - Qatar Airways keert dit jaar geen bonussen uit aan de bijna 60.000 medewerkers. Door de oorlog in het Midden-Oosten en de verstoring van het luchtruim heeft de luchtvaartmaatschappij tienduizenden vluchten moeten annuleren en liep daardoor miljarden aan inkomsten mis.

33 minuten geleden
Lionel Messi tweede voetbalmiljardair na Cristiano Ronaldo

NEW YORK (ANP/BLOOMBERG) - De Argentijnse voetballer Lionel Messi is de tweede voetballer ooit die zich miljardair mag noemen. Dat blijkt uit de Bloomberg Billionaires Index. De Portugees Cristiano Ronaldo ging hem voor.

45 minuten geleden
ACM berispt energiebedrijf voor laat melden marktgevoelige info

DEN HAAG (ANP) - De Autoriteit Consument & Markt heeft een internationaal energiebedrijf berispt voor het te laat naar buiten brengen van marktgevoelige informatie. De marktwaakhond noemt het bedrijf niet bij naam, maar meldt dat de onderneming zowel elektriciteit produceert als energie verhandelt.

52 minuten geleden
Voorzitter Eurogroep: kans op stagflatie, maar EU veerkrachtig

NICOSIA (ANP) - Voorzitter Kyriakos Pierrakakis van de Eurogroep erkent dat er sprake is van "stagflatoire druk", maar voegt daar meteen aan toe dat Europa veerkrachtig is. "De groeiprognoses zijn naar beneden bijgesteld en de inflatieprognoses naar boven, maar we bevinden ons nog steeds in een positieve groeizone", zei hij vrijdag bij aankomst in Nicosia.

1 uur geleden
Fusie tussen Estée Lauder en eigenaar Jean Paul Gaultier mislukt

NEW YORK (ANP/BLOOMBERG) - Het Amerikaanse cosmeticamerk Estée Lauder en het Spaanse Puig, bekend van merken als Jean Paul Gaultier en Charlotte Tilbury, gaan niet fuseren. De bedrijven waren in gesprek, maar deze zijn beëindigd. Over de redenen deden de merken geen uitspraken.

1 uur geleden
Frankrijk overweegt winstbelasting energiebedrijven om Iranoorlog

PARIJS (ANP/RTR) - Frankrijk overweegt mogelijk een winstbelasting in te voeren voor bedrijven die profiteren van de flink gestegen energieprijzen door de Iranoorlog. Dat heeft de Franse minister van Financiën vrijdag gezegd.

1 uur geleden
Japan krijgt eerste olie uit Midden-Oosten geleverd sinds oorlog

TOKIO (ANP/BLOOMBERG) - Japan krijgt voor het eerst sinds het begin van de oorlog in het Midden-Oosten weer een lading ruwe olie uit die regio geleverd. Het schip komt volgens het Japanse ministerie van Handel maandag aan.

1 uur geleden