AS Roma wint van Udinese bij debuut Rensch
UDINE (ANP) - Devyne Rensch heeft met een zege zijn debuut gemaakt bij AS Roma. De club uit Rome van trainer Claudio Ranieri won met 2-1 bij Udinese. Roma komt door de zege op 30 punten, 13 minder dan koploper Napoli.
Rensch maakte afgelopen donderdag definitief de overstap naar Roma, dat naar verluidt zo'n 5 miljoen euro aan Ajax betaalde. De 22-jarige verdediger moest die dag toezien hoe de Italiaanse club met 1-0 verloor bij AZ in de Europa League.
Voor de wedstrijd in Udine had Ranieri meteen een basisplaats voor Rensch. De bezoekers uit Rome kwamen in de eerste helft met 1-0 achter door een treffer van Lorenzo Lucca. In de tweede helft maakte Lorenzo Pellegrini gelijk uit een strafschop na een overtreding van Christian Kabasele. Artem Dovbyk maakte, eveneens uit een strafschop, de tweede Romeinse treffer. Kort daarna werd Rensch gewisseld.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax raakt na ruim twee jaar hoofd scouting Kelvin de Lang kwijt. De 44-jarige Amsterdammer had nog een contract tot medio 2027, maar heeft besloten Ajax te verlaten, meldt de club op zijn website. De Lang kwam in de zomer van 2023 van Manchester City naar Ajax.
48 minuten geledenROME (ANP) - AS Roma heeft de aansluiting gehouden bij de top 3 in de Serie A. De club uit Rome won met 1-0 van Como door een treffer van Wesley Franca.
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft met Aaron Bouwman overeenstemming bereikt over een contractverlenging. De Amsterdammers hebben de 18-jarige verdediger vastgelegd tot en met 30 juni 2030. Het vorige contract van Bouwman liep tot medio 2027.
15 uur geledenMIAMI (ANP) - Sergio Reguilón wordt ploeggenoot van Lionel Messi bij Inter Miami. De linksback is volgens zijn nieuwe Amerikaanse club een tweejarig contract overeengekomen. Hij is de opvolger van Jordi Alba, die zijn loopbaan heeft beëindigd.
19 uur geledenDÜSSELDORF (ANP) - Sven Mislintat is gepresenteerd als nieuwe sportief directeur van Fortuna Düsseldorf. De oud-directeur voetbalzaken van Ajax moet de Duitse club behoeden voor degradatie uit de Tweede Bundesliga.
19 uur geledenBARCELONA (ANP) - Doelman Marc-André ter Stegen maakt dinsdag mogelijk na een half jaar zijn rentree bij FC Barcelona. De Duitser is een kandidaat voor een basisplaats voor het bekerduel met CD Guadalajara.
21 uur geledenGENK (ANP/BELGA) - De Belgische voetbalclub KRC Genk heeft maandag de samenwerking met trainer Thorsten Fink beëindigd. Het ontslag van de 58-jarige Duitser volgt een dag na het late gelijkspel tegen Westerlo (1-1). Assistenten Domenico Olivieri en Michel Ribeiro nemen voorlopig de taken over.
23 uur geleden