Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AS Roma wint van Udinese bij debuut Rensch

AS Roma wint van Udinese bij debuut Rensch

UDINE (ANP) - Devyne Rensch heeft met een zege zijn debuut gemaakt bij AS Roma. De club uit Rome van trainer Claudio Ranieri won met 2-1 bij Udinese. Roma komt door de zege op 30 punten, 13 minder dan koploper Napoli.

Rensch maakte afgelopen donderdag definitief de overstap naar Roma, dat naar verluidt zo'n 5 miljoen euro aan Ajax betaalde. De 22-jarige verdediger moest die dag toezien hoe de Italiaanse club met 1-0 verloor bij AZ in de Europa League.

Voor de wedstrijd in Udine had Ranieri meteen een basisplaats voor Rensch. De bezoekers uit Rome kwamen in de eerste helft met 1-0 achter door een treffer van Lorenzo Lucca. In de tweede helft maakte Lorenzo Pellegrini gelijk uit een strafschop na een overtreding van Christian Kabasele. Artem Dovbyk maakte, eveneens uit een strafschop, de tweede Romeinse treffer. Kort daarna werd Rensch gewisseld.

Meer uit Voetbal

Willem II lijdt in Tilburg pijnlijke nederlaag tegen Excelsior

TILBURG (ANP) - Willem II heeft in de Eredivisie een pijnlijke nederlaag geleden. De Tilburgers gingen in eigen stadion met 3-0 onderuit tegen Excelsior. Willem II blijft met 1 punt uit vier wedstrijden onderin de Eredivisie staan.

7 uur geleden
AS Roma zet sterke seizoensstart door met late zege op Atalanta

ROME (ANP) - AS Roma heeft de sterke start in de Italiaanse voetbalcompetitie een vervolg gegeven tegen Atalanta. Het elftal van trainer Gian Piero Gasperini won met 2-1. AS Roma stond lange tijd achter en scoorde in de slotfase van de tweede helft twee keer.

7 uur geleden
PSV verslaat Ajax in duel met hoge amusementswaarde

AMSTERDAM (ANP) - PSV heeft de uitwedstrijd tegen Ajax in de Eredivisie gewonnen: 1-3. De titelverdediger uit Eindhoven maakte in een uitverkochte Johan Cruijff ArenA een einde aan een serie van vijf onderlinge duels zonder een zege op de club uit de hoofdstad.

8 uur geleden
FC Utrecht - Go Ahead Eagles definitief gestaakt

UTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd in de Eredivisie tussen FC Utrecht en Go Ahead Eagles is op zaterdagavond door scheidsrechter Martin van den Kerkhof definitief gestaakt.

9 uur geleden
FC Utrecht - Go Ahead om gooien bekers voor tweede keer gestaakt

UTRECHT (ANP) - De competitiewedstrijd tussen FC Utrecht en Go Ahead Eagles is na een hervatting voor een tweede keer stilgelegd.

9 uur geleden
Supporters van Ajax nemen afscheid van Godts

AMSTERDAM (ANP) - Supporters van Ajax hebben vlak voor de thuiswedstrijd tegen PSV afscheid genomen van Mika Godts. De 21-jarige linksbuiten vertrok ruim twee weken geleden naar Paris Saint-Germain.

9 uur geleden
Geertruida debuteert in basisploeg van PSV voor uitduel met Ajax

AMSTERDAM (ANP) - PSV begint om 20.00 uur met Lutsharel Geertruida aan de uitwedstrijd tegen Ajax. De verdediger, gehuurd van RB Leipzig, maakt voor het eerst deel uit van de basisploeg van de kampioen uit Eindhoven. Hij krijgt de voorkeur boven Ryan Flamingo.

10 uur geleden