AS Roma wint van Udinese bij debuut Rensch
UDINE (ANP) - Devyne Rensch heeft met een zege zijn debuut gemaakt bij AS Roma. De club uit Rome van trainer Claudio Ranieri won met 2-1 bij Udinese. Roma komt door de zege op 30 punten, 13 minder dan koploper Napoli.
Rensch maakte afgelopen donderdag definitief de overstap naar Roma, dat naar verluidt zo'n 5 miljoen euro aan Ajax betaalde. De 22-jarige verdediger moest die dag toezien hoe de Italiaanse club met 1-0 verloor bij AZ in de Europa League.
Voor de wedstrijd in Udine had Ranieri meteen een basisplaats voor Rensch. De bezoekers uit Rome kwamen in de eerste helft met 1-0 achter door een treffer van Lorenzo Lucca. In de tweede helft maakte Lorenzo Pellegrini gelijk uit een strafschop na een overtreding van Christian Kabasele. Artem Dovbyk maakte, eveneens uit een strafschop, de tweede Romeinse treffer. Kort daarna werd Rensch gewisseld.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Manchester City in de Champions League verloren (1-2). De club verspeelde zonder de geblesseerde sterspeler Kylian Mbappé een voorsprong. Trainer Xabi Alonso moet er rekening mee houden dat de kritiek op zijn functioneren zal toenemen.
4 minuten geledenBAKOE (ANP) - Ajax is van de 'hatelijke nul' af in de Champions League. De club knokte zich met veel andere spelers dan in de laatste duels naar een zege op Qarabag in Bakoe, de hoofdstad van Azerbeidzjan (2-4).
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de eerste punten in de Champions League binnen. De ploeg van interim-trainer Fred Grim versloeg Qarabag in Bakoe (2-4), de hoofdstad van Azerbeidzjan.
2 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord kan voorlopig niet beschikken over Sem Steijn. De aanvoerder viel zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PEC Zwolle (6-1) als invaller uit met een hamstringblessure. "Dat valt gewoon heel erg tegen. Je moet denken aan zo'n zes weken", meldde trainer Robin van Persie woensdag op een persconferentie in Boekarest. Feyenoord speelt donderdag in de Roemeense hoofdstad tegen FCSB in de Europa League.
3 uur geledenBAKOE (ANP) - Interim-trainer Fred Grim van Ajax heeft Rayane Bounida gedisciplineerd gestraft. De aanvaller ontbreekt in de basisformatie voor het uitduel met Qarabag in de Champions League omdat hij eerder op de dag te laat was.
3 uur geledenBAKOE (ANP) - Sean Steur begint met Ajax aan de uitwedstrijd tegen Qarabag in de Champions League. De 17-jarige middenvelder vervangt Kenneth Taylor, die door een enkelblessure niet inzetbaar is in Bakoe.
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - Noah Ohio kan voorlopig niet voor FC Utrecht uitkomen. De spits heeft een scheurtje in een hamstring opgelopen en komt tot de winterstop waarschijnlijk niet meer in actie.
6 uur geleden