AS Roma wint van Udinese bij debuut Rensch
UDINE (ANP) - Devyne Rensch heeft met een zege zijn debuut gemaakt bij AS Roma. De club uit Rome van trainer Claudio Ranieri won met 2-1 bij Udinese. Roma komt door de zege op 30 punten, 13 minder dan koploper Napoli.
Rensch maakte afgelopen donderdag definitief de overstap naar Roma, dat naar verluidt zo'n 5 miljoen euro aan Ajax betaalde. De 22-jarige verdediger moest die dag toezien hoe de Italiaanse club met 1-0 verloor bij AZ in de Europa League.
Voor de wedstrijd in Udine had Ranieri meteen een basisplaats voor Rensch. De bezoekers uit Rome kwamen in de eerste helft met 1-0 achter door een treffer van Lorenzo Lucca. In de tweede helft maakte Lorenzo Pellegrini gelijk uit een strafschop na een overtreding van Christian Kabasele. Artem Dovbyk maakte, eveneens uit een strafschop, de tweede Romeinse treffer. Kort daarna werd Rensch gewisseld.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan in de komende drie wedstrijden in de Champions League niet beschikken over aanvaller Luis Díaz. De Europese voetbalbond UEFA heeft de Colombiaan voor drie duels geschorst na zijn rode kaart in de wedstrijd tegen Paris Saint-Germain. Díaz kreeg die voor een overtreding op Achraf Hakimi.
12 uur geledenPORTO (ANP) - Luuk de Jong keert terug in de selectie van FC Porto. De spits is hersteld van een knieblessure en krijgt zaterdag van trainer Francesco Farioli speeltijd in een bekerduel met Sintrense.
14 uur geledenALKMAAR (ANP) - Zinho Vanheusden heeft zijn loopbaan beëindigd. De Belgische verdediger, in het verleden ook actief voor AZ, liep bij het Spaanse Marbella voor de derde keer een zware knieblessure op. "Met verdriet, maar vooral met trots kijk ik terug", schrijft hij op Instagram.
16 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de halve finale van de Davis Cup tegen België. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Raphaël Collignon, die dertig plaatsen lager staat op de mondiale tennisladder: 6-3 6-4.
16 uur geledenARNHEM (ANP) - Ronald Ruijtenberg, André van Ginkel, Arthur Leenders, Wolf Nathan en Robert Kramer vormen het nieuwe bestuur van de zogenoemde Sterkhouders, die al een kwart van de aandelen van Vitesse bezitten. De vijf regionale ondernemers willen de club uit Arnhem overnemen.
16 uur geledenLONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.
20 uur geleden