Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AS Roma wint met eerste treffer Huijsen ruim van Cagliari

AS Roma wint met eerste treffer Huijsen ruim van Cagliari

ROME (ANP) - AS Roma raakt steeds beter in vorm in de aanloop naar de wedstrijden in de Europa League tegen Feyenoord. De club won ook de derde wedstrijd onder coach Davide De Rossi. Tegen Cagliari werd het in het Stadio Olimpico 4-0. Dean Huijsen maakte zijn eerste doelpunt voor Roma.

Roma stijgt door de zege met 38 punten naar de vijfde plaats. Atalanta staat met 39 punten vierde, een plaats die voor volgend seizoen recht geeft op het spelen van Champions League.

Lorenzo Pellegrini opende de score al in de 2e minuut voor Roma, waar Rick Karsdorp de hele wedstrijd speelde en Huijsen op de bank begon. Paulo Dybala maakte er zo'n twintig minuten later op aangeven van Pellegrini 2-0 van. In de tweede helft scoorde Dybala opnieuw, nu vanaf de strafschopstip. De ingevallen Huijsen kopte kort daarop uit een corner de 4-0 binnen.

Feyenoord en AS Roma spelen op 15 februari in De Kuip en op 22 februari in Stadio Olimpico tegen elkaar in de play-offronde van de Europa League. De Rossi begon in januari als opvolger van de ontslagen José Mourinho.

Meer uit Voetbal

Juventus klimt met ruime zege op Sassuolo naar vierde plaats

SASSUOLO (ANP) - Juventus is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de vierde plaats gestegen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti won ruim bij Sassuolo: 0-3.

9 uur geleden
Titelverdediger Ivoorkust via Burkina Faso verder op Afrika Cup

MARRAKESH (ANP) - Ivoorkust heeft zich als achtste en laatste land geplaatst voor de kwartfinales van de Afrika Cup. De titelverdediger won in Marrakesh met 3-0 van Burkina Faso.

10 uur geleden
Real Madrid zonder geblesseerde Mbappé naar Saudi-Arabië

MADRID (ANP/RTR) - Real Madrid reist zonder Kylian Mbappé naar Saudi-Arabië voor de Spaanse Supercup. De 27-jarige aanvaller is nog niet hersteld van een knieblessure en ontbreekt in de selectie van trainer Xabi Alonso. Mbappé kon door zijn blessure zondag ook al niet meedoen in de met 5-1 gewonnen competitiewedstrijd tegen Real Betis.

11 uur geleden
Algerije met Hadj Moussa naar kwartfinales van de Afrika Cup

RABAT (ANP) - Feyenoord begint zondag zonder Anis Hadj Moussa aan de hervatting van de Eredivisie. De Algerijn plaatste zich dinsdagavond samen met Ramiz Zerrouki van FC Twente voor de kwartfinales van de Afrika Cup. Algerije won in Rabat na verlenging met 1-0 van de Democratische Republiek Congo en treft Nigeria in de strijd om een plek bij de laatste vier. Hadj Moussa mist dat duel door een schorsing.

12 uur geleden
PEC Zwolle ontbindt contract aanvaller Manu

ZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft het tot de zomer lopende contract van aanvaller Braydon Manu ontbonden. De 28-jarige Duitser met Ghanese roots maakte al enkele maanden geen deel meer uit van de selectie.

12 uur geleden
Ten Hag keert als technisch directeur terug bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag keert terug bij FC Twente. De 55-jarige oud-trainer van onder meer Ajax, Manchester United en Bayer Leverkusen gaat bij de Enschedeërs aan de slag als technisch directeur. Ten Hag ondertekent een contract tot de zomer van 2028.

13 uur geleden
Feyenoord-doelman Andreev maakt seizoen af bij Lech Poznan

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-doelman Plamen Andreev maakt het seizoen af bij Lech Poznan. De Poolse club huurt de 21-jarige Bulgaar en heeft daarna de optie om hem te kopen. Dat meldt Lech Poznan op de clubwebsite.

13 uur geleden