Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AS Roma weet thuis niet te winnen van gedegradeerd Venezia

AS Roma weet thuis niet te winnen van gedegradeerd Venezia

ROME (ANP) - Het is AS Roma in de Serie A niet gelukt van het gedegradeerde Venezia te winnen. De tegenstander van Feyenoord in de finale van de Conference League kwam in het eigen Stadio Olimpico niet verder dan 1-1.

De Nigeriaan David Chidozie Okereke bracht de bezoekers al in de eerste minuut aan de leiding met een kopbal en pas een kwartier voor tijd kwam AS Roma op gelijke hoogte via de na een uur ingevallen Eldor Sjomoerodov. In de rust kwam ook Rick Karsdorp in de ploeg bij de Romeinen.

AS Roma staat zesde en loopt de kans te worden ingehaald door Fiorentina en Atalanta, die nog een duel tegoed hebben. Voor Roma, dat mogelijk naast plaatsing voor Europees voetbal via de competitie grijpt, staat alleen nog de uitwedstrijd tegen Torino op het programma.

Op 25 mei nemen AS Roma en Feyenoord het tegen elkaar op in de eindstrijd in Tirana. Feyenoord komt zondag, thuis tegen FC Twente, voor het laatst in actie in aanloop naar de finale. De winnaar van die wedstrijd ontvangt een ticket voor de Europa League.

Venezia, waar Ridgeciano Haps onder contract staat, kan met nog één wedstrijd te gaan niet meer hoger dan plek 18 eindigen.

Meer uit Voetbal

Coach Grim zag dat spelers van Ajax zich aan afspraken hielden

AMSTERDAM (ANP) - Interim-trainer Fred Grim baalde van de uitslag van het duel tussen Ajax en Benfica (0-2) in de Champions League. "Maar ik heb wel een team gezien", zei hij. "Ze stonden er voor elkaar en hebben zich aan de afspraken gehouden. Ik zie zeker aanknopingspunten voor de komende duels."

23 minuten geleden
Mourinho vindt Sneijder geschikt voor alle functies binnen Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Benfica-trainer José Mourinho vindt oud-Ajacied Wesley Sneijder geschikt voor alle mogelijke functies binnen Ajax. Dat zei de Portugees bij de persconferentie in Amsterdam na afloop van het Champions League-duel met Ajax dat eindigde in 0-2.

24 minuten geleden
Klaassen zag een beter Ajax dan in de afgelopen weken

AMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen probeerde positief te blijven na de nederlaag van Ajax tegen Benfica (0-2) in de Champions League. "Ik zag wel een ploeg die beter heeft gespeeld dan in de afgelopen weken", zei de aanvoerder in een flashinterview vlak na de wedstrijd. "Daar moeten we op voortbouwen, stap voor stap. Dan gaan de resultaten ook komen."

1 uur geleden
Ajax verliest van Benfica en blijft puntloos in Champions League

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is er niet in geslaagd tegen Benfica de eerste punten in de Champions League te pakken en blijft na vijf wedstrijden puntloos laatste. In de Johan Cruijff ArenA ging de ploeg van interim-trainer Fred Grim met 0-2 onderuit tegen het Benfica van José Mourinho.

1 uur geleden
Aanvoerder Schouten denkt dat PSV nog 5 punten nodig heeft in CL

EINDHOVEN (ANP) - Aanvoerder Jerdy Schouten denkt dat PSV nog 5 punten nodig heeft om de volgende ronde van de Champions League te bereiken. De landskampioen staat na vier van de acht speelronden op 5 punten en wacht woensdagavond om 21.00 uur een uitduel met de Engelse kampioen Liverpool.

2 uur geleden
Romário zegt om medische redenen af voor boekpresentatie bij PSV

EINDHOVEN (ANP) - De boekpresentatie van de Braziliaan Romário bij PSV gaat komend weekend niet door. De Braziliaanse oud-voetballer van de club kan niet komen door medische redenen, bevestigt PSV.

3 uur geleden
Ronaldo hoeft geen WK-duels te missen na rode kaart voor elleboog

ZÜRICH (ANP) - Cristiano Ronaldo hoeft tijdens het WK van komende zomer geen schorsing meer uit te zitten na zijn rode kaart tegen Ierland eerder deze maand. De FIFA heeft de 40-jarige Portugees voor drie duels geschorst, waarvan twee voorwaardelijk. De andere wedstrijd schorsing zat Ronaldo eerder deze maand in het kwalificatieduel met Armenië al uit.

4 uur geleden