AS Roma weet thuis niet te winnen van gedegradeerd Venezia
ROME (ANP) - Het is AS Roma in de Serie A niet gelukt van het gedegradeerde Venezia te winnen. De tegenstander van Feyenoord in de finale van de Conference League kwam in het eigen Stadio Olimpico niet verder dan 1-1.
De Nigeriaan David Chidozie Okereke bracht de bezoekers al in de eerste minuut aan de leiding met een kopbal en pas een kwartier voor tijd kwam AS Roma op gelijke hoogte via de na een uur ingevallen Eldor Sjomoerodov. In de rust kwam ook Rick Karsdorp in de ploeg bij de Romeinen.
AS Roma staat zesde en loopt de kans te worden ingehaald door Fiorentina en Atalanta, die nog een duel tegoed hebben. Voor Roma, dat mogelijk naast plaatsing voor Europees voetbal via de competitie grijpt, staat alleen nog de uitwedstrijd tegen Torino op het programma.
Op 25 mei nemen AS Roma en Feyenoord het tegen elkaar op in de eindstrijd in Tirana. Feyenoord komt zondag, thuis tegen FC Twente, voor het laatst in actie in aanloop naar de finale. De winnaar van die wedstrijd ontvangt een ticket voor de Europa League.
Venezia, waar Ridgeciano Haps onder contract staat, kan met nog één wedstrijd te gaan niet meer hoger dan plek 18 eindigen.
Meer uit Voetbal
WILLEMSTAD (ANP) - Bondscoach Dick Advocaat is niet aanwezig bij de belangrijke wedstrijd van Curaçao tegen Jamaica dinsdag. Advocaat vertrekt wegens familieomstandigheden naar Nederland, meldt de Curaçaose voetbalbond op Facebook.
8 uur geledenKOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft ondanks een gelijkspel tegen Belarus goede zaken gedaan in de kwalificatiereeks voor het WK voetbal. De koploper in Groep C bleef thuis steken op 2-2, maar zag concurrent Schotland met 3-2 verliezen in Griekenland.
11 uur geledenGENÈVE (ANP) - Zwitserland is na de zege op Zweden dicht bij kwalificatie voor het WK voetbal van volgend jaar. De Zwitsers wonnen in Genève met 4-1 en houden daarmee een marge van 3 punten op Kosovo, dat met 2-0 won bij Slovenië.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - SC Cambuur heeft in de achtervolging op koploper ADO Den Haag in de Keuken Kampioen Divisie puntenverlies geleden. De club van trainer Henk de Jong speelde met 3-3 gelijk bij het laaggeklasseerde FC Eindhoven.
11 uur geledenBARCELONA (ANP) - Voetbalster Esmee Brugts van FC Barcelona is geblesseerd uitgevallen tijdens de gewonnen Clásico tegen Real Madrid (4-0). De Oranje-international moest in de 72e minuut het veld verlaten met een golfkarretje. De ernst van de blessure is nog onduidelijk.
13 uur geledenTBILISI (ANP) - Spanje is vrijwel zeker van deelname aan het WK voetbal van volgend jaar. Het elftal van bondscoach Luis de la Fuente was in de voorlaatste kwalificatiewedstrijd in Tbilisi met 4-0 te sterk voor Georgië. In dezelfde groep won Turkije met 2-0 van Bulgarije.
13 uur geledenZEIST (ANP) - Denzel Dumfries kan maandag niet meedoen in de laatste WK-kwalificatiewedstrijd van het Nederlands elftal, in de Johan Cruijff ArenA tegen Litouwen. De rechtervleugelverdediger is nog steeds geblesseerd en is teruggekeerd naar zijn club Internazionale.
17 uur geleden