AS Roma weer derde na zege op Hellas Verona
ROME (ANP) - AS Roma houdt koploper AC Milan en Internazionale in het vizier in de Italiaanse voetbalcompetitie. De ploeg van coach Paulo Fonseca won met 3-1 van Hellas Verona en staat weer derde in de Serie A.
Gianluca Mancini opende in de 20e minuut de score voor Roma, waar Rick Karsdorp een basisplaats had. Twee minuten later was het al 2-0, nu door Henrikh Mkhitaryan. Borja Mayoral maakte er nog binnen het half uur 3-0 van. In de tweede helft deed Ebrima Colley nog wat terug voor Hellas Verona.
Roma heeft door de zege 40 punten, 6 minder dan AC Milan. De koploper won zaterdag met 2-1 bij Bologna. Internazionale, de nummer 2 van de ranglijst, heeft 4 punten meer dan Roma. De Romeinen passeerden door de overwinning weer Juventus en Napoli. De landskampioen uit Turijn had zaterdag met 2-0 gewonnen bij Sampdoria, Napoli won zondag met 2-0 van Parma.
Meer uit Voetbal
KERKRADE (ANP) - Algemeen directeur Jordens Peters baalt van de vuurwerkactie van een groep supporters van Roda JC vrijdagavond in het thuisduel met ADO Den Haag. Daardoor werd de wedstrijd al na 13 seconden voor een kwartier stilgelegd.
2 uur geledenERMOUPOLI (ANP) - Luciano Narsingh maakt het seizoen af bij Hellas Syrou, uitkomend op het tweede niveau van Griekenland. De 35-jarige aanvaller was transfervrij sinds zijn vertrek afgelopen zomer bij Nea Salamis uit Cyprus.
2 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda is na een nieuwe nederlaag naar de laatste plaats in de Eredivisie gezakt. De kwakkelende ploeg van coach Carl Hoefkens verloor in eigen huis van Excelsior met 2-0. NAC speelde het overgrote deel van de wedstrijd met tien man, omdat Rio Hillen in de 12e minuut de rode kaart kreeg. Excelsior nam de drie punten dankbaar aan; het elftal van trainer Ruben den Uil klom naar de tiende plaats.
13 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid kan voorlopig geen beroep doen op de Braziliaan Rodrygo. De aanvaller heeft een peesontsteking in zijn rechterhamstring, meldt de Spaanse voetbalclub op zijn website. Real doet geen mededeling over de duur van zijn afwezigheid, maar de aard van de blessure vraagt om een zorgvuldige behandeling.
15 uur geledenRIYAD (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo mist vrijdag ook de thuiswedstrijd van Al Nassr tegen Al Ittihad. Volgens veel media is de Portugese vedette nog steeds teleurgesteld in het staatsinvesteringsfonds PIF uit Saudi-Arabiƫ.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft Thijs Kraaijeveld definitief naar de selectie van het eerste elftal gehaald. De 18-jarige verdediger trainde al vaak mee met de ploeg van trainer Robin van Persie.
18 uur geledenTURIJN (ANP) - Perr Schuurs heeft per direct afscheid genomen van Torino. Dat meldt de nummer 13 van de Serie A op de eigen website.
18 uur geleden