AS Roma weer derde na zege op Hellas Verona
ROME (ANP) - AS Roma houdt koploper AC Milan en Internazionale in het vizier in de Italiaanse voetbalcompetitie. De ploeg van coach Paulo Fonseca won met 3-1 van Hellas Verona en staat weer derde in de Serie A.
Gianluca Mancini opende in de 20e minuut de score voor Roma, waar Rick Karsdorp een basisplaats had. Twee minuten later was het al 2-0, nu door Henrikh Mkhitaryan. Borja Mayoral maakte er nog binnen het half uur 3-0 van. In de tweede helft deed Ebrima Colley nog wat terug voor Hellas Verona.
Roma heeft door de zege 40 punten, 6 minder dan AC Milan. De koploper won zaterdag met 2-1 bij Bologna. Internazionale, de nummer 2 van de ranglijst, heeft 4 punten meer dan Roma. De Romeinen passeerden door de overwinning weer Juventus en Napoli. De landskampioen uit Turijn had zaterdag met 2-0 gewonnen bij Sampdoria, Napoli won zondag met 2-0 van Parma.
Meer uit Voetbal
MEXICO-STAD (ANP/AFP) - De Mexicaanse president Claudia Sheinbaum heeft dinsdag "volledige garanties" gegeven voor de veiligheid van voetbalfans tijdens WK-wedstrijden in de door geweld geteisterde stad Guadalajara. Ook de FIFA verwacht geen problemen.
3 uur geledenMADRID (ANP/BELGA/AFP) - Real Madrid staat 100 procent achter aanvaller Vinícius Júnior, nadat hij racistisch zou zijn uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni tijdens de eerste wedstrijd in de tussenronde van de Champions League bij Benfica. Dat zei Real-doelman Thibaut Courtois een dag voor de returnwedstrijd in Madrid.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalster Lieske Carleer van FC Twente is geblesseerd en kan niet aansluiten bij Oranje in de voorbereiding op de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Polen. Janou Levels van VfL Wolfsburg is als vervanger opgeroepen. Dat heeft de KNVB bekendgemaakt.
5 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - Marokkaans international Achraf Hakimi (27) moet zich voor de rechter verantwoorden voor verkrachting. Dat heeft de voetballer van Paris Saint-Germain dinsdag in een bericht op X bekendgemaakt. De vleugelverdediger ontkent de beschuldiging.
6 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.
21 uur geledenNYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.
1 dag geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.
1 dag geleden