AS Roma verliest van Inter voorafgaande aan duel met Feyenoord
ROME (ANP) - AS Roma heeft zijn laatste wedstrijd voor de confrontatie met Feyenoord in de tussenronde van de Europa League verloren. De ploeg van coach Daniele De Rossi verweerde zich in het eigen Stadio Olimpico fel tegen koploper Internazionale en leidde ook bij rust, maar verloor toch met 4-2. Inter liep in de stand verder uit op eerste achtervolger Juventus.
De Rossi had bij AS Roma een basisplaats ingeruimd voor Rick Karsdorp en Dean Huijsen. Trainer Simone Inzaghi van Inter liet Denzel Dumfries, Stefan de Vrij en Davy Klaassen op de bank beginnen. Dumfries en De Vrij vielen in de tweede helft nog in.
Francesco Acerbi zette Inter redelijk vlot op voorsprong met een bekeken kopbal, maar Roma kwam door een rake kopbal van Gianluca Mancini en een harde uithaal van Stephan El Shaarawy nog voor het rustsignaal op 2-1. In de tweede helft boog Inter de achterstand vrij snel om in een voorsprong door een goal van Marcus Thuram en een ongelukkige eigen goal van Angeliño.
Blessuretijd
Roma kwam in de slotfase een aantal keren dicht bij de gelijkmaker, maar met name Romelu Lukaku miste de scherpte voorin. In blessuretijd besliste Alessandro Bastoni het duel definitief voor Inter.
Feyenoord ontvangt donderdag AS Roma in De Kuip.
Meer uit Voetbal
AGADIR (ANP) - Met opnieuw een belangrijke rol voor Mohamed Salah heeft Egypte ook de tweede groepswedstrijd op de Afrika Cup gewonnen. De aanvaller van Liverpool benutte tegen Zuid-Afrika in het Marokkaanse Agadir kort voor rust een strafschop. Dankzij de 1-0-zege is Egypte al zeker van een plaats in de achtste finales.
1 uur geledenMONTPELLIER (ANP/AFP) - De Franse voetbaltrainer Jean-Louis Gasset is vrijdag op 72-jarige leeftijd overleden. Dat meldt voetbalclub Montpellier.
5 uur geledenLIVERPOOL (ANP/RTR) - De twee zoons van de in de zomer overleden Portugese profvoetballer Diogo Jota gaan zaterdag tijdens de wedstrijd tussen Liverpool en Wolverhampton Wanderers mee als mascottes het veld op. Dat melden Engelse media, waaronder The Times.
9 uur geledenANKARA (ANP/DPA) - Er zijn nieuwe arrestaties verricht in verband met het gokschandaal in het Turkse voetbal. Volgens diverse Turkse media zijn er arrestatiebevelen uitgevaardigd voor 29 personen, onder wie voormalig vicevoorzitter Erden Timur van Galatasaray.
9 uur geledenRIYAD (ANP) - Georginio Wijnaldum heeft met een doelpunt bijgedragen aan een uitzege van Al-Ettifaq op Al-Riyad. De 35-jarige middenvelder maakte in de 95e minuut het tweede doelpunt voor zijn ploeg uit Saudi-Arabië (0-2).
22 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Pep Guardiola van Manchester City hoeft zich voorlopig geen zorgen te maken over het gewicht van Erling Haaland. De Noorse topscorer heeft op X laten weten dat hij klaar is voor het uitduel van zaterdag met Nottingham Forest. Hij laat op een foto een weegschaal zien met de tekst: All Good.
23 uur geledenTEHERAN (ANP/RTR) - Iran gaat er alles aan doen om te voorkomen dat de WK-wedstrijd tegen Egypte in Seattle door de lokale gemeenschap wordt uitgeroepen tot Pride Match, ter ere van de lhbtqi+-beweging. "We hebben absoluut geen interesse om een WK-wedstrijd in regenboogkleuren te spelen", benadrukt voorzitter Mehdi Taj van de Iraanse voetbalbond aan staatsmedia.
23 uur geleden