AS Roma verliest van Inter voorafgaande aan duel met Feyenoord
ROME (ANP) - AS Roma heeft zijn laatste wedstrijd voor de confrontatie met Feyenoord in de tussenronde van de Europa League verloren. De ploeg van coach Daniele De Rossi verweerde zich in het eigen Stadio Olimpico fel tegen koploper Internazionale en leidde ook bij rust, maar verloor toch met 4-2. Inter liep in de stand verder uit op eerste achtervolger Juventus.
De Rossi had bij AS Roma een basisplaats ingeruimd voor Rick Karsdorp en Dean Huijsen. Trainer Simone Inzaghi van Inter liet Denzel Dumfries, Stefan de Vrij en Davy Klaassen op de bank beginnen. Dumfries en De Vrij vielen in de tweede helft nog in.
Francesco Acerbi zette Inter redelijk vlot op voorsprong met een bekeken kopbal, maar Roma kwam door een rake kopbal van Gianluca Mancini en een harde uithaal van Stephan El Shaarawy nog voor het rustsignaal op 2-1. In de tweede helft boog Inter de achterstand vrij snel om in een voorsprong door een goal van Marcus Thuram en een ongelukkige eigen goal van Angeliño.
Blessuretijd
Roma kwam in de slotfase een aantal keren dicht bij de gelijkmaker, maar met name Romelu Lukaku miste de scherpte voorin. In blessuretijd besliste Alessandro Bastoni het duel definitief voor Inter.
Feyenoord ontvangt donderdag AS Roma in De Kuip.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben PSV in de Johan Cruijff ArenA verslagen. De wedstrijd leek in een gelijkspel te eindigen totdat verdedigster Myrthe Kemper-Moorrees van de bezoekers uit Eindhoven de bal diep in blessuretijd knullig in eigen doel werkte (2-1).
1 uur geledenDUBLIN (ANP/RTR) - De Ierse voetbalbond legt binnenkort een verzoek bij de UEFA neer om de nationale ploeg en alle clubteams van Israël per direct te schorsen. Dat is het resultaat van een stemming van leden van de FAI.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Matthijs de Ligt heeft Manchester United aan een punt geholpen in de uitwedstrijd tegen Tottenham Hotspur. Hij tekende diep in blessuretijd voor de gelijkmaker (2-2).
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft in de strijd om promotie naar de Eredivisie overtuigend afgerekend met Roda JC. De nog ongeslagen koploper in de Keuken Kampioen Divisie versloeg in eigen huis de nummer 3 van de ranglijst met 4-0.
19 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is er niet in geslaagd de thuiswedstrijd tegen Telstar te winnen. De ploeg van trainer John van den Brom had in de Grolsch Veste in Enschede kansen te over om te scoren, maar wist geen enkele keer de bal langs de uitblinkende doelman Ronald Koeman te werken. De wedstrijd eindigde in 0-0.
19 uur geledenMANCHESTER (ANP/RTR) - Pep Guardiola is toe aan zijn duizendste wedstrijd als coach. De Spaanse trainer van Manchester City bereikt dat magische aantal zondag tegen Liverpool. "Liverpool is onze grootste rivaal, dus ik kan me geen betere wedstrijd wensen om deze mijlpaal te vieren", zei hij tegen verslaggevers.
1 dag geledenLISSABON (ANP) - Carlos Forbs is voor het eerst opgeroepen voor de nationale voetbalploeg van Portugal. De oud-speler van Ajax mag zich melden voor de WK-kwalificatieduels met Ierland en Armenië.
1 dag geleden