AS Roma verliest van Inter voorafgaande aan duel met Feyenoord
ROME (ANP) - AS Roma heeft zijn laatste wedstrijd voor de confrontatie met Feyenoord in de tussenronde van de Europa League verloren. De ploeg van coach Daniele De Rossi verweerde zich in het eigen Stadio Olimpico fel tegen koploper Internazionale en leidde ook bij rust, maar verloor toch met 4-2. Inter liep in de stand verder uit op eerste achtervolger Juventus.
De Rossi had bij AS Roma een basisplaats ingeruimd voor Rick Karsdorp en Dean Huijsen. Trainer Simone Inzaghi van Inter liet Denzel Dumfries, Stefan de Vrij en Davy Klaassen op de bank beginnen. Dumfries en De Vrij vielen in de tweede helft nog in.
Francesco Acerbi zette Inter redelijk vlot op voorsprong met een bekeken kopbal, maar Roma kwam door een rake kopbal van Gianluca Mancini en een harde uithaal van Stephan El Shaarawy nog voor het rustsignaal op 2-1. In de tweede helft boog Inter de achterstand vrij snel om in een voorsprong door een goal van Marcus Thuram en een ongelukkige eigen goal van Angeliño.
Blessuretijd
Roma kwam in de slotfase een aantal keren dicht bij de gelijkmaker, maar met name Romelu Lukaku miste de scherpte voorin. In blessuretijd besliste Alessandro Bastoni het duel definitief voor Inter.
Feyenoord ontvangt donderdag AS Roma in De Kuip.
Meer uit Voetbal
LEIPZIG (ANP) - Crystal Palace heeft de Conference League gewonnen. De club uit het zuiden van Londen rekende in de finale af met Rayo Vallecano (1-0). Jean-Philippe Mateta maakte het winnende doelpunt in Leipzig.
1 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer mist zondag de oefenwedstrijd van Duitsland tegen Finland. De 40-jarige doelman is nog onvoldoende hersteld van een kuitblessure.
3 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."
6 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.
6 uur geledenROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.
7 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Lucas Jetten gaat met SC Cambuur de Eredivisie in. De 18-jarige linksback verlaat Ajax en heeft zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen gezet.
7 uur geleden