AS Roma verliest thuis van Bologna
ROME (ANP) - AS Roma heeft in de Italiaanse Serie A verloren van Bologna. In de Italiaanse hoofdstad werd het 3-2 voor de bezoekers. Op de ranglijst blijft nummer 5 Roma nummer 6 Bologna nog wel 6 punten voor.
Stefano Denswil speelde een opvallende rol. Eerst was de Nederlandse verdediger van Bologna verantwoordelijk voor de 1-1 van Roma, door de bal bij een poging tot wegwerken in eigen doel te schieten. Vervolgens leidde de oud-speler van Club Brugge de 2-1 van zijn eigen formatie in, door de voorbereiding te verzorgen van de treffer van Musa Barrow.
Riccardo Orsolini had Bologna vroeg op voorsprong gezet. Na de hervatting maakte opnieuw Barrow nummer drie voor de gasten, waarna Henrikh Mkhitaryan de spanning terug bracht.
Justin Kluivert zat op de bank bij de thuisclub. Jerdy Schouten, oud-speler van Excelsior, stond evenals Denswil in de basis bij Bologna. Bryan Cristante van Roma kreeg 10 minuten voor tijd de rode kaart.
Meer uit Voetbal
NEW YORK (ANP) - Folarin Balogun wist dat het omzetten van zijn schorsing op het WK voetbal tot ophef zou leiden. Dat zei de spits van het Amerikaanse elftal in een interview met nieuwszender CBS. Zijn schorsing van één wedstrijd werd voorafgaand aan de achtste finale tegen België door de FIFA omgezet in een voorwaardelijke schorsing, na bemoeienis van de Amerikaanse president Donald Trump.
8 minuten geledenATLANTA (ANP) - De Amerikaanse scheidsrechter Ismail Elfath is aangesteld om de halve finale op het WK voetbal tussen Engeland en Argentinië in goede banen te leiden. De 44-jarige Elfath had eerder de leiding over het duel van het Nederlands elftal met Japan in de groepsfase van het toernooi.
4 uur geledenZEIST (ANP) - Scheidsrechter Danny Makkelie noemt het overlijden van zijn collega Rob Dieperink "onwerkelijk en nauwelijks te bevatten". Voetbalbond KNVB bevestigde maandag dat Dieperink op 38-jarige leeftijd is overleden.
20 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft verdediger Jan Plug tot het einde van het seizoen verhuurd aan stadgenoot Excelsior. De 21-jarige Plug heeft nog een contract tot de zomer van 2028 in De Kuip.
23 uur geledenZEIST (ANP) - Voetbalscheidsrechter Rob Dieperink is op 38-jarige leeftijd overleden. Dat bevestigt voetbalbond KNVB maandag aan het ANP. De doodsoorzaak is niet bekendgemaakt.
1 dag geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft een samenwerking met de Franse club AS Nancy Lorraine aangekondigd. De Eredivisieclub uit Alkmaar gaat zijn kennis en werkwijze delen over het herkennen en aantrekken van talentvolle spelers.
1 dag geledenATLANTA (ANP/DPA) - Harry Kane begrijpt dat bondscoach Thomas Tuchel beter voetbal van de Engelse ploeg verwacht in de halve finale tegen Argentinië. "Hij wil het beste uit ons halen en we weten zelf ook dat we een nog hoger niveau kunnen halen. We hebben dat nog te weinig laten zien, tegen Noorwegen was dat bij vlagen", zei de Engelse spits in aanloop naar het duel in Atlanta op woensdag.
1 dag geleden