Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AS Roma verliest thuis van Bologna

AS Roma verliest thuis van Bologna

ROME (ANP) - AS Roma heeft in de Italiaanse Serie A verloren van Bologna. In de Italiaanse hoofdstad werd het 3-2 voor de bezoekers. Op de ranglijst blijft nummer 5 Roma nummer 6 Bologna nog wel 6 punten voor.

Stefano Denswil speelde een opvallende rol. Eerst was de Nederlandse verdediger van Bologna verantwoordelijk voor de 1-1 van Roma, door de bal bij een poging tot wegwerken in eigen doel te schieten. Vervolgens leidde de oud-speler van Club Brugge de 2-1 van zijn eigen formatie in, door de voorbereiding te verzorgen van de treffer van Musa Barrow.

Riccardo Orsolini had Bologna vroeg op voorsprong gezet. Na de hervatting maakte opnieuw Barrow nummer drie voor de gasten, waarna Henrikh Mkhitaryan de spanning terug bracht.

Justin Kluivert zat op de bank bij de thuisclub. Jerdy Schouten, oud-speler van Excelsior, stond evenals Denswil in de basis bij Bologna. Bryan Cristante van Roma kreeg 10 minuten voor tijd de rode kaart.

Meer uit Voetbal

United wint van Everton en staat vierde in Premier League

LIVERPOOL (ANP) - Benjamin Sesko heeft Manchester United aan een uitzege op Everton geholpen. De invaller maakte in de 71e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd: 0-1.

14 uur geleden
UEFA schorst Prestianni na vermeend racisme voor return in Madrid

NYON (ANP) - Gianluca Prestianni is voorlopig geschorst door de UEFA. Daardoor mist de speler van Benfica woensdag de return tegen Real Madrid in de tussenronde van de Champions League.

21 uur geleden
Advocaat stopt per direct als bondscoach van WK-deelnemer Curaçao

WILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat is per direct gestopt als bondscoach van Curaçao. Dat maakte de voetbalbond van de WK-deelnemer bekend in een persbericht. Fred Rutten is aangesteld als opvolger.

1 dag geleden
Troost stapt uit de raad van commissarissen van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Sjaak Troost vertrekt na zeven jaar uit de raad van commissarissen van Feyenoord. Hij stelt zijn functie per direct ter beschikking, zo laat de club uit Rotterdam weten.

1 dag geleden
Coach Van Persie vooral tevreden over eerste helft van Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie was vooral tevreden over de eerste helft van Feyenoord tegen Telstar (2-1). "We kwamen terug van een achterstand en maken twee goede goals", zei hij. "We creëerden ook veel kansen. Dat deden we goed."

1 dag geleden
Feyenoord verslaat Telstar met twee doelpunten van Hadj Moussa

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de thuiswedstrijd tegen Telstar met 2-1 gewonnen. Anis Hadj Moussa maakte beide doelpunten voor de thuisploeg. Jochem Ritmeester van de Kamp maakte de openingstreffer voor de bezoekers.

1 dag geleden
Feyenoord steviger op tweede plaats na zege met invaller Sterling

ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de tweede plaats van de Eredivisie steviger in handen gekregen. De ploeg van trainer Robin van Persie won de thuiswedstrijd tegen Telstar (2-1) en heeft nu 5 punten meer dan NEC en Ajax, de nummers 3 en 4 van de competitie. Anis Hadj Moussa scoorde tweemaal voor de thuisploeg, waarvoor Raheem Sterling na ruim een uur onder luid applaus als invaller debuteerde.

1 dag geleden