AS Roma verliest thuis van Bologna
ROME (ANP) - AS Roma heeft in de Italiaanse Serie A verloren van Bologna. In de Italiaanse hoofdstad werd het 3-2 voor de bezoekers. Op de ranglijst blijft nummer 5 Roma nummer 6 Bologna nog wel 6 punten voor.
Stefano Denswil speelde een opvallende rol. Eerst was de Nederlandse verdediger van Bologna verantwoordelijk voor de 1-1 van Roma, door de bal bij een poging tot wegwerken in eigen doel te schieten. Vervolgens leidde de oud-speler van Club Brugge de 2-1 van zijn eigen formatie in, door de voorbereiding te verzorgen van de treffer van Musa Barrow.
Riccardo Orsolini had Bologna vroeg op voorsprong gezet. Na de hervatting maakte opnieuw Barrow nummer drie voor de gasten, waarna Henrikh Mkhitaryan de spanning terug bracht.
Justin Kluivert zat op de bank bij de thuisclub. Jerdy Schouten, oud-speler van Excelsior, stond evenals Denswil in de basis bij Bologna. Bryan Cristante van Roma kreeg 10 minuten voor tijd de rode kaart.
Meer uit Voetbal
LOS ANGELES (ANP) - Danny Makkelie leidt in de nacht van vrijdag op zaterdag de eerste wedstrijd van de Verenigde Staten op het WK tegen Paraguay. Dat heeft wereldvoetbalbond FIFA bekendgemaakt.
49 minuten geledenNEW YORK (ANP) - Ronald Koeman schat de kans niet hoog in dat Memphis Depay zondag met het Nederlands elftal aan de eerste wedstrijd op het WK tegen Japan begint. "Ik heb met hem gesproken en ik vind hem niet voor de volle 100 procent fit", zei de bondscoach na een moeizaam gewonnen oefenwedstrijd tegen Oezbekistan (2-1) in New York. "Hij speelt zo met de reserves mee en we hebben nog een aantal trainingen. Ik sluit niets uit, maar het wordt kort dag, ja."
55 minuten geledenNEW YORK (ANP) - Ronald Koeman zag het Nederlands elftal in de laatste oefeninterland voor het WK tegen Oezbekistan (2-1) dezelfde fouten maken als woensdag tijdens de verloren oefeninterland tegen Algerije (0-1). "We creƫren veel kansen, maar scoren in twee duels slechts twee keer met een strafschop", zei hij aan de rand van het veld in een leeg Icahn Stadium in New York.
55 minuten geledenNEW YORK (ANP) - Ronald Koeman kon vlak na de gewonnen oefeninterland van het Nederlands elftal tegen Oezbekistan (2-1) nog niet vertellen hoe ernstig de blessure van Bart Verbruggen is. "Hij had volgens mij last van een heup. We moeten dit even afwachten. Hij zal onderzocht worden", zei hij in New York.
55 minuten geledenMANCHESTER (ANP) - Vivianne Miedema heeft opnieuw een knieoperatie ondergaan. Haar Engelse voetbalclub Manchester City meldde dat de Nederlandse spits succesvol is geopereerd en zich richt op het herstel op weg naar het nieuwe seizoen.
55 minuten geledenNEW YORK (ANP) - Aanvoerder Virgil van Dijk is blij dat het Nederlands elftal het oefenduel met Oezbekistan winnend heeft afgesloten. "Dat geeft een goed gevoel", zei hij na de 2-1-zege op Oezbekistan bij de NOS.
55 minuten geledenNEW YORK (ANP) - Het Nederlands elftal heeft de laatste oefenwedstrijd voor het WK op het nippertje gewonnen. De ploeg van bondscoach Ronald Koeman versloeg Oezbekistan (2-1) in een leeg Icahn Stadium in New York.
3 uur geleden