AS Roma verliest met Wijnaldum bij Cremonese
CREMONA (ANP) - Met Georginio Wijnaldum voor het eerst in de basis heeft AS Roma in de Serie A verloren van Cremonese. Het werd 2-1 voor de thuisclub, een degradatiekandidaat. AS Roma is de nummer 5 van Italië.
Wijnaldum is hersteld van een gebroken scheenbeen, een blessure die hij in augustus opliep. Hij miste daardoor onder meer het wereldkampioenschap in Qatar met Oranje.
Frank Tsadjout zette de thuisclub al na ruim een kwartier op voorsprong. In de 71e minuut maakte Leonardo Spinazzola de 1-1. Cremonese kwam opnieuw op voorsprong door Daniel Ciofani, die in de 83e minuut een strafschop benutte.
Uitgeleend door PSG
Onlangs maakte Wijnaldum al zijn rentree bij AS Roma als invaller. De Romeinse club heeft de 32-jarige middenvelder gehuurd van Paris Saint-Germain, waar hij nauwelijks aan spelen toekwam. Wijnaldum maakte voor zijn periode in Parijs vooral furore bij Liverpool. Hij speelde in Nederland bij Feyenoord en PSV.
Rick Karsdorp viel in de 68e minuut in bij AS Roma. Coach José Mourinho van de club uit de hoofdstad kreeg de rode kaart wegens kritiek op de leiding.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - Raphinha heeft zijn toekomst aan FC Barcelona verbonden. De 29-jarige aanvaller heeft zijn contract tot medio 2030 verlengd, zo maakte de kampioen van Spanje bekend.
2 uur geledenTOKIO (ANP) - Kozo Tashima stelt zich kandidaat voor de verkiezingen voor het voorzitterschap van wereldvoetbalbond FIFA. Dat heeft hij na een vergadering van de Japanse voetbalbond laten weten.
2 uur geledenFRANKFURT (ANP) - Niclas Füllkrug keert na ruim een jaar terug in de nationale ploeg van Duitsland. Bondscoach Jürgen Klopp heeft de spits opgenomen in zijn selectie voor de komende duels met Servië en het Nederlands elftal in de Nations League. De 33-jarige aanvaller van Werder Bremen is met negen doelpunten topscorer van de Bundesliga.
3 uur geledenLISSABON (ANP) - Cristiano Ronaldo neemt afscheid als international van Portugal. "De dag is aangebroken dat ik het shirt van de nationale ploeg met nummer 7 teruggeef", vertelt de aanvaller in een videoboodschap op Instagram. "23 jaar heb ik het voorrecht en de verantwoordelijkheid gehad om dit shirt te dragen, te verdedigen en te tonen in stadions over de hele wereld. Nu is het klaar."
4 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Harry Kane heeft zijn contract bij Bayern München verlengd. De winnaar van de Gouden Bal voor beste voetballer van de wereld blijft tot medio 2029 bij de kampioen van Duitsland.
6 uur geledenMALABO (ANP) - Jesus Owono ontbreekt in de selectie van Equatoriaal-Guinea voor de komende kwalificatieduels met Zimbabwe voor de Afrika Cup. De 25-jarige doelman van FC Andorra kwam maandag hard in botsing met Jesús de Miguel. De spits van CD Tenerife overleed dinsdag in een ziekenhuis.
6 uur geledenBRUSSEL (ANP/BLOOMBERG/DPA) - Oekraïne heeft de Verenigde Staten en Europese bondgenoten berekeningen voorgelegd over hoeveel geld volgend jaar nodig is om de oorlog tegen Rusland voort te zetten. Ook is besproken hoe een verwacht financieringstekort kan worden gedekt. Dat meldde de Oekraïense inlichtingenchef Rustem Oemerov na overleg in Brussel.
13 uur geleden