Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AS Roma verliest met Wijnaldum bij Cremonese

AS Roma verliest met Wijnaldum bij Cremonese

CREMONA (ANP) - Met Georginio Wijnaldum voor het eerst in de basis heeft AS Roma in de Serie A verloren van Cremonese. Het werd 2-1 voor de thuisclub, een degradatiekandidaat. AS Roma is de nummer 5 van Italië.

Wijnaldum is hersteld van een gebroken scheenbeen, een blessure die hij in augustus opliep. Hij miste daardoor onder meer het wereldkampioenschap in Qatar met Oranje.

Frank Tsadjout zette de thuisclub al na ruim een kwartier op voorsprong. In de 71e minuut maakte Leonardo Spinazzola de 1-1. Cremonese kwam opnieuw op voorsprong door Daniel Ciofani, die in de 83e minuut een strafschop benutte.

Uitgeleend door PSG

Onlangs maakte Wijnaldum al zijn rentree bij AS Roma als invaller. De Romeinse club heeft de 32-jarige middenvelder gehuurd van Paris Saint-Germain, waar hij nauwelijks aan spelen toekwam. Wijnaldum maakte voor zijn periode in Parijs vooral furore bij Liverpool. Hij speelde in Nederland bij Feyenoord en PSV.

Rick Karsdorp viel in de 68e minuut in bij AS Roma. Coach José Mourinho van de club uit de hoofdstad kreeg de rode kaart wegens kritiek op de leiding.

Meer uit Voetbal

NAC wil zware straf voor vuurwerkafsteker in uitvak bij Vitesse

BREDA (ANP) - NAC Breda wil de "hardst mogelijke maatregelen" tegen de supporter die afgelopen zaterdag tijdens de uitwedstrijd tegen Vitesse in het Gelredome vuurwerk heeft afgestoken op een toilet. Door de rondvliegende stukken raakten vijf mensen gewond: drie supporters en twee stewards. Een verdachte is door de politie aangehouden en wordt nog vastgehouden, meldt NAC in een verklaring op de website van de club.

2 uur geleden
Hato genomineerd voor Golden Boy-award voor voetbaltalent

TURIJN (ANP) - Jorrel Hato is als enige Nederlander genomineerd voor de Golden Boy-award, de prijs voor de meest talentvolle voetballer in het Europese clubvoetbal. Dat heeft de Italiaanse sportkrant Tuttosport, de organisator van de prijs, maandag bekendgemaakt. Eerder wonnen Rafael van der Vaart (2003) en Matthijs de Ligt (2018) de prijs voor voetballers jonger dan 21.

3 uur geleden
Portugese voetbalbond wil oplossing 'misverstand' over Ronaldo

LISSABON (ANP) - Voorzitter Pedro Proença van de Portugese voetbalbond wil dat de rel rond Cristiano Ronaldo bij de Portugese selectie wordt opgelost. Volgens de voorzitter berust de hele zaak op een misverstand en is de band met de vedette hecht.

9 uur geleden
Advocaat met Curaçao naar kwartfinales CONCACAF Nations League

PORT OF SPAIN (ANP) - Dick Advocaat heeft zich met Curaçao gekwalificeerd voor de kwartfinales van de CONCACAF Nations League. Het is de eerste keer dat de ploeg daarin slaagt. De spelers van Advocaat hadden aan een 1-1-gelijkspel bij Trinidad en Tobago genoeg voor de groepswinst.

13 uur geleden
Xavi houdt goed gevoel over aan start, maar ziet verbeterpunten

N i e u w bericht, meer informatie na 3e alinea: met meer citaten Xavi

21 uur geleden
Titelverdediger Portugal naar kwartfinale Nations League

PORTO (ANP) - Titelverdediger Portugal heeft zich zondagavond als eerste geplaatst voor de kwartfinales van de Nations League, die in maart plaatsvinden. De Portugezen wonnen thuis met 2-1 van Noorwegen, dezelfde uitslag als een week eerder in Oslo. Na vier wedstrijden heeft Portugal 12 punten en kan het niet lager dan als tweede eindigen in groep 4 van de A-divisie.

22 uur geleden
Ierland en Israël spelen gelijk in tweede deel veelbesproken duel

BAČKA TOPOLA (ANP) - In de B-divisie van de Nations League vond zondag de tweede wedstrijd in het veelbesproken tweeluik tussen Ierland en Israël plaats. De 'thuiswedstrijd' van de Ieren op neutraal terrein in Servië eindigde in 1-1. Oud-AZ-spits Troy Parrott benutte een strafschop. Dor Perez maakte gelijk voor Israël.

22 uur geleden