AS Roma verliest met Wijnaldum bij Cremonese
CREMONA (ANP) - Met Georginio Wijnaldum voor het eerst in de basis heeft AS Roma in de Serie A verloren van Cremonese. Het werd 2-1 voor de thuisclub, een degradatiekandidaat. AS Roma is de nummer 5 van Italië.
Wijnaldum is hersteld van een gebroken scheenbeen, een blessure die hij in augustus opliep. Hij miste daardoor onder meer het wereldkampioenschap in Qatar met Oranje.
Frank Tsadjout zette de thuisclub al na ruim een kwartier op voorsprong. In de 71e minuut maakte Leonardo Spinazzola de 1-1. Cremonese kwam opnieuw op voorsprong door Daniel Ciofani, die in de 83e minuut een strafschop benutte.
Uitgeleend door PSG
Onlangs maakte Wijnaldum al zijn rentree bij AS Roma als invaller. De Romeinse club heeft de 32-jarige middenvelder gehuurd van Paris Saint-Germain, waar hij nauwelijks aan spelen toekwam. Wijnaldum maakte voor zijn periode in Parijs vooral furore bij Liverpool. Hij speelde in Nederland bij Feyenoord en PSV.
Rick Karsdorp viel in de 68e minuut in bij AS Roma. Coach José Mourinho van de club uit de hoofdstad kreeg de rode kaart wegens kritiek op de leiding.
Meer uit Voetbal
DEVENTER (ANP) - Joseph Oosting is de nieuwe coach van Go Ahead Eagles. De 54-jarige trainer volgt Melvin Boel op, die na een seizoen moest vertrekken bij de club uit Deventer. Oosting tekent een contract voor twee seizoenen.
52 minuten geledenBOGOTÁ (ANP/RTR) - Het voetbalelftal van Haïti heeft op het laatste moment het WK-tenue aangepast. Wereldvoetbalbond FIFA had aanpassingen geëist, omdat op het shirt een oorlogsscène uit de onafhankelijkheidsoorlog te zien was, zo meldde fabrikant Saeta.
1 uur geledenORLANDO (ANP) - Anthony Gordon heeft Engeland naar een ruime oefenzege geleid tegen Costa Rica, een dag voor de start van het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. In Orlando won het team van bondscoach Thomas Tuchel met 3-0.
3 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - Mexico is "zeer goed voorbereid" op het WK voetbal in eigen land. Dat zei bondscoach Javier Aguirre (67) van het Mexicaanse elftal een dag voor de openingsceremonie bij een persconferentie in het Mexico City Stadium.
14 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - Gianni Infantino (56) voorspelt "een spectaculair WK" waarvan de winnaar moeilijk te voorspellen is. De FIFA-voorzitter keek bij een persconferentie in Mexico-Stad vooruit naar het 23e WK. Op donderdag is in het Mexico City Stadium de openingsceremonie. Daarna wordt om 21.00 uur (Nederlandse tijd) de wedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika gespeeld.
14 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - Gianni Infantino noemt het WK "het grootste evenement in de geschiedenis van de mensheid". Dat zei de FIFA-voorzitter een dag voor het openingsduel van het 23e WK op een persconferentie in de hoofdstad van Mexico. Op donderdag begint het eindtoernooi waaraan 48 landen deelnemen in Mexico-Stad.
15 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Virgil van Dijk weet dat de finale van het WK voetbal zijn honderdste interland voor het Nederlands elftal kan worden. "Daar ben ik me zeker van bewust", zei de aanvoerder op een persconferentie na de training. "Dat zou heel speciaal zijn, maar daar focus ik mezelf nu niet op. De eerste groepswedstrijd van zondag tegen Japan is het enige dat nu telt."
15 uur geleden