AS Roma verliest in Serie A ook van Udinese
ROME (ANP) - AS Roma kan de vierde plaats in de Serie A, goed voor deelname aan de Champions League, vergeten. De Romeinse club verloor op eigen veld van het veel lager geklasseerde Udinese: 0-2. Afgelopen zondag was AC Milan ook met 2-0 te sterk voor de nummer 5.
Kevin Lasagna opende in de beginfase de score voor Udinese, dat met Bram Nuytinck en Marvin Zeegelaar aantrad. In de 29e minuut moest AS Roma met tien man verder door een rode kaart voor Diego Perotti. De thuisclub kon daarna weinig meer afdwingen. Ilija Nestorovski besliste het duel in de slotfase.
Bij AS Roma bleef Justin Kluivert op de bank. Hidde ter Avest verving in de 65e minuut Zeegelaar.
AS Roma heeft nu een achterstand van twaalf punten op nummer 4 Atalanta, dat donderdagavond Napoli met 2-0 versloeg. Er zijn nog negen speelronden te gaan in de Serie A.
Meer uit Voetbal
DORTMUND (ANP) - Bayern München heeft de eerste prijs van het seizoen alweer binnen. De club uit Beieren versloeg Borussia Dortmund in de strijd om de Duitse Supercup (2-1).
8 uur geledenBARCELONA (ANP) - Trainer José Mourinho is met een zwaarbevochten zege aan zijn tweede periode als hoofdtrainer van Real Madrid begonnen. Invaller Carlos Espí maakte in blessuretijd van de uitwedstrijd tegen Espanyol het winnende doelpunt voor de bezoekers (1-2).
8 uur geledenZEIST (ANP) - Pep Guardiola was de eerste keus van de KNVB voor de functie van bondscoach van het Nederlands elftal. "We wisten al vrij snel dat hij een sabbatical wilde houden en Arne Slot was de volgende op de lijst", vertelt directeur topsport Nigel de Jong van de Nederlandse voetbalbond in een gesprek met de NOS.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - FC Utrecht heeft in de uitwedstrijd tegen Sparta Rotterdam drie keer een voorsprong verspeeld. Het aantrekkelijke duel eindigde in een gelijkspel (3-3).
10 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is overtuigend aan het nieuwe seizoen in de Serie A begonnen. De titelverdediger won voor eigen publiek van Monza (4-1).
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur is met een grote nederlaag aan het nieuwe seizoen in de Premier League begonnen. De ploeg van trainer Roberto De Zerbi verloor de uitwedstrijd tegen Brentford met 3-0. Keane Lewis-Potter, Vitaly Janelt en Michael Kayode maakten de doelpunten.
10 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van AZ hebben Feyenoord de eerste nederlaag van het seizoen bezorgd. De ploeg uit Alkmaar was in Rotterdam met 2-1 te sterk voor de nummer 3 van het afgelopen seizoen.
12 uur geleden