AS Roma verliest in Serie A ook van Udinese
ROME (ANP) - AS Roma kan de vierde plaats in de Serie A, goed voor deelname aan de Champions League, vergeten. De Romeinse club verloor op eigen veld van het veel lager geklasseerde Udinese: 0-2. Afgelopen zondag was AC Milan ook met 2-0 te sterk voor de nummer 5.
Kevin Lasagna opende in de beginfase de score voor Udinese, dat met Bram Nuytinck en Marvin Zeegelaar aantrad. In de 29e minuut moest AS Roma met tien man verder door een rode kaart voor Diego Perotti. De thuisclub kon daarna weinig meer afdwingen. Ilija Nestorovski besliste het duel in de slotfase.
Bij AS Roma bleef Justin Kluivert op de bank. Hidde ter Avest verving in de 65e minuut Zeegelaar.
AS Roma heeft nu een achterstand van twaalf punten op nummer 4 Atalanta, dat donderdagavond Napoli met 2-0 versloeg. Er zijn nog negen speelronden te gaan in de Serie A.
Meer uit Voetbal
VANCOUVER (ANP) - Zwitserland staat in de achtste finales van het WK voetbal. Het elftal van bondscoach Murat Yakin bereikte de laatste zestien in de nacht van donderdag op vrijdag door Algerije in Vancouver met 2-0 te verslaan. De Zwitsers spelen in de strijd om een plaats in de kwartfinales eveneens in BC Place Vancouver tegen de winnaar van het duel tussen Colombia en Ghana.
14 minuten geledenTORONTO (ANP) - Het Kroatische doelpunt dat Joško Gvardiol in de 13e minuut van de blessuretijd maakte tegen Portugal is afgekeurd op basis van informatie van een chip in de bal. Dat heeft de FIFA in de nacht van donderdag op vrijdag via X bekendgemaakt. Volgens de FIFA kon door de zogenoemde Connected Ball Technology worden vastgesteld dat de Kroatische international Igor Matanović in aanloop naar het doelpunt de bal raakte en er daardoor sprake was van buitenspel van Mario Pašalić.
1 uur geledenTORONTO (ANP) - Portugal speelt in de achtste finales van het WK tegen Spanje. Het elftal van bondscoach Roberto Martínez won in de nacht van donderdag op vrijdag in Toronto met 2-1 van Kroatië. Het winnende doelpunt van Gonçalo Ramos viel in de 95e minuut. De Kroatische gelijkmaker van Joško Gvardiol werd in de 13e minuut van de blessuretijd afgekeurd wegens buitenspel.
2 uur geledenINGLEWOOD (ANP) - Europees kampioen Spanje heeft zich met een overtuigende zege op Oostenrijk geplaatst voor de achtste finales van het WK voetbal. De ploeg van bondscoach Luis de la Fuente won in Los Angeles Stadium met 3-0, dankzij twee doelpunten van Mikel Oyarzabal en een van Pedro Porro. De score had veel hoger uit kunnen vallen voor het oppermachtig spelende Spanje. Het was de vijfde wedstrijd op rij op een WK dat Spanje geen tegentreffer incasseerde.
8 uur geledenVELSEN (ANP) - Ronald Koeman heeft zijn aflopende contract bij Telstar verlengd. De 31-jarige doelman heeft bijgetekend tot medio 2028, meldt de club uit Velsen-Zuid.
17 uur geledenMADRID (ANP/Belga) - Voetballer Santi Cazorla beëindigt op 41-jarige leeftijd zijn carrière. Dat maakte hij donderdag bekend in een videoboodschap op sociale media.
17 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal (74) stopt als adviseur van de raad van commissarissen (rvc) van Ajax. Dat heeft Van Gaal aan de raad laten weten, meldt de Amsterdamse club in een persbericht.
18 uur geleden