Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AS Roma verliest bij Sassuolo na slechte eerste helft

AS Roma verliest bij Sassuolo na slechte eerste helft

REGGIO EMILIA (ANP) - AS Roma heeft in de uitwedstrijd tegen Sassuolo een slechte start moeten bekopen met een nederlaag. Het werd 4-2 in Reggio Emilia, waar Justin Kluivert de hele wedstrijd speelde.

AS Roma keek al na 26 minuten tegen een 3-0-achterstand aan. In de tweede helft kwamen de bezoekers via Edin Dzeko en Jordan Veretout nog terug tot 3-2, maar de inhaalrace kwam te laat. Een minuut na de benutte strafschop van Veretout bracht Sassuolo de marge weer op twee via Jeremie Boga.

De ploeg van Kluivert speelde een kwart wedstrijd met een man minder na een rode kaart voor Lorenzo Pellegrini in de 69e minuut.

Voor nummer 4 Roma was het de vijfde nederlaag van het seizoen en door het verlies kan stadgenoot Lazio, nu de nummer 3, het gat vergroten tot tien punten. Lazio ontvangt zondag SPAL, koploper Juventus wacht dan de thuiswedstrijd tegen Fiorentina.

Meer uit Voetbal

Go Ahead Eagles neemt met zege afstand van onderste plaatsen

ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.

8 uur geleden
Verdediger Timber kopt Arsenal naar zege op Chelsea

LONDEN (ANP) - Jurriƫn Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.

10 uur geleden
FC Utrecht kan dankzij zege op AZ weer juichen in Galgenwaard

UTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).

11 uur geleden
Feyenoord stelt Van Persie teleur: terecht verloren bij FC Twente

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.

13 uur geleden
United wint van Palace en klimt naar derde plaats

MANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.

13 uur geleden
FC Groningen verliest tegen FC Volendam voor zesde keer op rij

VOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.

13 uur geleden
Feyenoord verliest bij Twente, maar blijft tweede in Eredivisie

ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.

14 uur geleden