AS Roma verliest bij Sassuolo na slechte eerste helft
REGGIO EMILIA (ANP) - AS Roma heeft in de uitwedstrijd tegen Sassuolo een slechte start moeten bekopen met een nederlaag. Het werd 4-2 in Reggio Emilia, waar Justin Kluivert de hele wedstrijd speelde.
AS Roma keek al na 26 minuten tegen een 3-0-achterstand aan. In de tweede helft kwamen de bezoekers via Edin Dzeko en Jordan Veretout nog terug tot 3-2, maar de inhaalrace kwam te laat. Een minuut na de benutte strafschop van Veretout bracht Sassuolo de marge weer op twee via Jeremie Boga.
De ploeg van Kluivert speelde een kwart wedstrijd met een man minder na een rode kaart voor Lorenzo Pellegrini in de 69e minuut.
Voor nummer 4 Roma was het de vijfde nederlaag van het seizoen en door het verlies kan stadgenoot Lazio, nu de nummer 3, het gat vergroten tot tien punten. Lazio ontvangt zondag SPAL, koploper Juventus wacht dan de thuiswedstrijd tegen Fiorentina.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft de thuiswedstrijd tegen Real Oviedo gewonnen. Gonzalo García en Jude Bellingham maakten de doelpunten voor de thuisploeg (2-0).
7 uur geledenPARIJS (ANP) - Frankrijk gaat zonder Eduardo Camavinga naar het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. De middenvelder van Real Madrid maakt geen deel uit van de selectie van bondscoach Didier Deschamps.
9 uur geledenRIO DE JANEIRO (ANP) - Carlo Ancelotti blijft tot en met het WK van 2030 bondscoach van de nationale voetbalploeg van Brazilië. De voetbalbond van de vijfvoudig wereldkampioen heeft het contract van de 66-jarige Italiaan nog voor de mondiale eindronde van volgende maand in de Verenigde Staten, Canada en Mexico verlengd.
12 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Doelman Kjell Scherpen heeft met Union Sint-Gillis de Belgische beker gewonnen. Hij versloeg met zijn ploeg Anderlecht in de finale (3-1). Mohammed Fuseini en Kevin Rodriguez scoorden in de verlenging in het Koning Boudewijnstadion in Brussel.
13 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé kan donderdag voor Real Madrid tegen Real Oviedo uitkomen. De spits is hersteld van een spierblessure, die hem zondag de topper tegen FC Barcelona kostte.
15 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber kan maandag nog niet meespelen in de thuiswedstrijd van Arsenal tegen Burnley. Dat vertelde trainer Mikel Arteta, die wel vooruitgang ziet bij de sinds halverwege maart aan zijn enkel geblesseerde Oranje-international.
19 uur geledenLIVERPOOL (ANP/AFP) - Arne Slot gaat er niet van uit dat de leiding van Liverpool deze zomer afscheid van hem neemt. "Ik heb alle reden om te geloven dat ik volgend seizoen de manager van Liverpool zal zijn," zei de Nederlander donderdag op een persconferentie waarin hij vooruitkeek op de voorlaatste competitiewedstrijd van vrijdag bij Aston Villa.
20 uur geleden