Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AS Roma treft Brighton & Hove Albion in Europa League

AS Roma treft Brighton & Hove Albion in Europa League

NYON (ANP) - AS Roma neemt het in de achtste finales van de Europa League op tegen Brighton & Hove Albion. De Italiaanse club, die donderdag nog Feyenoord uitschakelde na strafschoppen, werd tijdens een loting op het kantoor van de UEFA in het Zwitserse Nyon gekoppeld aan de Engelse formatie waarvoor de Nederlandse verdedigers Joël Veltman en Jan Paul van Hecke uitkomen.

Het duel tussen AS Roma, met Rick Karsdorp als basisspeler, en Feyenoord eindigde donderdagavond in een gelijkspel na reguliere speeltijd en verlenging (1-1). Die uitslag stond vorige week ook op het scorebord na het eerste duel tussen beide clubs in De Kuip.

Vervolgens nam de huidige nummer 6 van de Serie A de strafschoppen beter dan de bezoekers uit Rotterdam. Romelu Lukaku miste in de strafschoppenserie voor AS Roma. Namens Feyenoord verzuimden Dávid Hancko en de ingevallen Alireza Jahanbakhsh vanaf 11 meter te scoren. AS Roma speelt op 7 maart een thuisduel, de return is een week later in Brighton.

Tegenstanders

Virgil van Dijk, Cody Gakpo en Ryan Gravenberch stuiten met Liverpool op Sparta Praag in de achtste finales. Tijjani Reijnders is met AC Milan aan Slavia Praag gekoppeld. Jeremie Frimpong moet met Bayer Leverkusen van FK Qarabag winnen om de kwartfinales te bereiken.

De overige achtste finales zijn Olympique Marseille - Villarreal, Benfica - Rangers FC, SC Freiburg - West Ham United en Sporting Portugal - Atalanta.

Meer uit Voetbal

Fans Heracles gooien vuurwerk op veld, duel met Volendam gestaakt

ALMELO (ANP) - De wedstrijd tussen Heracles Almelo en FC Volendam is zondag in de slotfase tijdelijk gestaakt. Dat gebeurde nadat supporters van Heracles stukken vuurwerk op het veld gooiden. Heracles staat met 2-0 achter en degradeert bij een nederlaag naar de eerste divisie.

15 minuten geleden
Heracles Almelo degradeert na drie jaar uit Eredivisie

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo is na drie jaar uit de Eredivisie gedegradeerd. Het elftal van trainer Ernest Faber verloor voor eigen publiek met 2-0 van FC Volendam en kan daardoor niet meer op de zestiende plaats eindigen. De wedstrijd lag in de slotfase tijdelijk stil omdat supporters van Heracles vuurwerk op het veld gooiden.

27 minuten geleden
Ajax-vrouwen laten in ArenA punten liggen tegen Feyenoord: 0-0

AMSTERDAM (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben in het thuisduel met Feyenoord in de Johan Cruijff ArenA punten laten liggen in de titelstrijd. Voor het oog van een kleine 10.000 toeschouwers eindigde de Eredivisiewedstrijd tussen de Amsterdamse en Rotterdamse vrouwen in 0-0. Daardoor kunnen koploper PSV en FC Twente later op zondag afstand nemen op de ranglijst.

2 uur geleden
Excelsior boekt ruime en belangrijke zege op FC Utrecht

ROTTERDAM (ANP) - Excelsior heeft in de strijd tegen degradatie uit de Eredivisie een belangrijke zege geboekt. Het elftal van trainer Ruben den Uil was met liefst 5-0 te sterk voor FC Utrecht, dat op de achtste plaats staat. FC Utrecht speelde een uur lang met een man minder na een rode kaart (twee keer geel) voor verdediger Matisse Didden.

2 uur geleden
Trainer Hoefkens van NAC maakt het goed na controle in ziekenhuis

BREDA (ANP) - Trainer Carl Hoefkens van NAC Breda voelde zich na de nederlaag tegen Ajax (0-2) niet lekker en heeft zich in een ziekenhuis laten controleren. Volgens zijn club maakte de 47-jarige Belg het inmiddels goed. NAC geeft vanwege de privacywetgeving verder geen commentaar.

8 uur geleden
Atlético wint in La Liga in aanloop naar duel met Arsenal

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft de competitiewedstrijd voorafgaand aan de halve finale tegen Arsenal in de Champions League gewonnen. In het Metropolitano versloeg de ploeg van coach Diego Simeone Athletic Club uit Bilbao met 3-2.

18 uur geleden
NEC blijft bij FC Twente steken op 1-1-gelijkspel

ENSCHEDE (ANP) - NEC heeft verzuimd afstand te nemen van FC Twente in de strijd om de derde plaats in de Eredivisie, die recht geeft op het spelen van voorronden van de Champions League. In Enschede eindigde het duel tussen beide clubs in een 1-1-gelijkspel door treffers van Sondre Ørjasaeter voor de thuisploeg en Bryan Linssen voor de club uit Nijmegen.

18 uur geleden