AS Roma speelt gelijk tegen Salernitana
ROME (ANP) - AS Roma is er niet in geslaagd de thuiswedstrijd tegen Salernitana te winnen. De ploeg van trainer José Mourinho bleef steken op een gelijkspel (2-2).
AS Roma is twee speelronden voor het einde van de Serie A de nummer 7 van de ranglijst. De club heeft 6 punten minder dan het als vierde geklasseerde Internazionale. De beste vier van de competitie mogen volgend seizoen aan de Champions League deelnemen. AS Roma kan zich nog wel als winnaar van de Europa League voor de Champions League kwalificeren. De club staat op 31 mei tegenover Sevilla in de finale.
Antonio Candreva bracht de bezoekers voor de eerste keer op voorsprong. Stephan El Shaarawy maakte gelijk voor AS Roma, dat vervolgens weer op achterstand kwam door een treffer van Boulaye Dia. Nemanja Matic redde in de slotfase een punt voor de thuisploeg.
Georginio Wijnaldum had een basisplaats bij AS Roma, dat dit seizoen Feyenoord uitschakelde in de kwartfinales van de Europa League. De middenvelder werd in de 67e minuut gewisseld.
Meer uit Voetbal
ZEIST (ANP) - Donyell Malen en Justin Kluivert hebben zich bij bondscoach Xavi Hernández afgemeld voor de komende vier interlands van het Nederlands elftal. De aanvallers van AS Roma en Bournemouth zijn geblesseerd.
10 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid-trainer José Mourinho was zondag na de nederlaag tegen Atlético Madrid (2-1) boos op de arbitrage. Tijdens een persconferentie liet hij een foto zien met daarop twee overtredingen die spelers van Atlético in de eerste helft maakten en waarvoor ze niet werden bestraft.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Manchester United heeft een derde nederlaag in de Premier League ternauwernood voorkomen. Het elftal van trainer Michael Carrick speelde met 1-1 gelijk bij het laaggeklasseerde Fulham.
11 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC is er in de Eredivisie ook niet in geslaagd van Go Ahead Eagles te winnen. De nummer 3 van vorig seizoen kwam in eigen stadion niet verder dan een gelijkspel: 1-1.
12 uur geledenMADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft zondag de stadsderby tegen Real Madrid met 2-1 gewonnen. Het elftal van trainer Diego Simeone ging daardoor Real Madrid voorbij op de ranglijst. Atlético staat na zeven wedstrijden met 16 punten op de tweede plaats achter FC Barcelona. Het Real Madrid van coach José Mourinho heeft 15 punten.
12 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Brian Brobbey meldt zich maandag met vermoedelijk veel vertrouwen bij het Nederlands elftal. De 24-jarige aanvaller van Sunderland scoorde liefst drie keer in de uitwedstrijd tegen koploper Manchester City. Genoeg voor een positief resultaat was het niet, want Manchester City maakte vijf doelpunten: 5-3.
13 uur geledenBOURNEMOUTH (ANP) - Liverpool heeft in de Premier League een kleine overwinning geboekt. Het elftal van trainer Andoni Iraola was te sterk voor Bournemouth: 0-1.
13 uur geleden