AS Roma speelt gelijk tegen Salernitana
ROME (ANP) - AS Roma is er niet in geslaagd de thuiswedstrijd tegen Salernitana te winnen. De ploeg van trainer José Mourinho bleef steken op een gelijkspel (2-2).
AS Roma is twee speelronden voor het einde van de Serie A de nummer 7 van de ranglijst. De club heeft 6 punten minder dan het als vierde geklasseerde Internazionale. De beste vier van de competitie mogen volgend seizoen aan de Champions League deelnemen. AS Roma kan zich nog wel als winnaar van de Europa League voor de Champions League kwalificeren. De club staat op 31 mei tegenover Sevilla in de finale.
Antonio Candreva bracht de bezoekers voor de eerste keer op voorsprong. Stephan El Shaarawy maakte gelijk voor AS Roma, dat vervolgens weer op achterstand kwam door een treffer van Boulaye Dia. Nemanja Matic redde in de slotfase een punt voor de thuisploeg.
Georginio Wijnaldum had een basisplaats bij AS Roma, dat dit seizoen Feyenoord uitschakelde in de kwartfinales van de Europa League. De middenvelder werd in de 67e minuut gewisseld.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn was er zaterdag in de thuiswedstrijd van Feyenoord tegen Fortuna Sittard niet klaar voor om in te vallen toen de Limburgers in de 86e minuut de 1-1 maakten. Dat vertelde trainer Giovanni van Bronckhorst maandag tijdens een persconferentie in aanloop naar de ontmoeting van dinsdag met Internazionale in de Champions League.
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft op basis van camerabeelden de eerste betrokkenen in beeld van de ongeregeldheden na afloop van de bekerwedstrijd tegen Kozakken Boys. Dat meldt de Eredivisieclub op de eigen website.
5 uur geledenTURIJN (ANP) - Juventus reist met een lekker gevoel richting Alkmaar voor de uitwedstrijd van donderdag tegen AZ in de Europa League. De club uit Turijn won de thuiswedstrijd tegen Napoli met 2-0.
23 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Arsenal staat weer aan kop van de Premier League. De titelverdediger won de uitwedstrijd tegen Liverpool (0-1). Kai Havertz maakte het enige doelpunt.
1 dag geledenGRONINGEN (ANP) - FC Groningen heeft zondag thuis van Sparta verloren. Het elftal van trainer Dick Lukkien ging in de Euroborg tegen de Rotterdammers ten onder 2-3. FC Groningen staat tiende met 15 punten uit elf duels. Sparta steeg door de zege naar de elfde plaats met 12 punten.
1 dag geledenSANTANDER (ANP) - Real Madrid is met een eenvoudige uitzege op Racing Santander (0-3) in het spoor van FC Barcelona en Atlético Madrid gebleven. De eindstand stond al na 36 minuten op het scorebord.
1 dag geledenROME (ANP) - Lazio gaat alleen aan kop in de Serie A. De club uit Rome boekte een zwaarbevochten zege op Cagliari (2-1) en profiteerde van de nederlaag die Internazionale zaterdag in de stadsderby tegen AC Milan leed (3-1).
1 dag geleden