Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AS Roma revancheert zich tegen Spezia dankzij doelpunt Karsdorp

AS Roma revancheert zich tegen Spezia dankzij doelpunt Karsdorp

ROME (ANP) - Rick Karsdorp heeft met zijn eerste doelpunt in de Serie A bijgedragen aan een moeizame zege van AS Roma op middenmoter Spezia. Het werd in Rome 4-3 en het winnende doelpunt van Lorenzo Pellegrini viel in de 92e minuut.

Karsdorp had AS Roma zo'n tien minuten na rust met een intikker bij de tweede paal op een 3-1-voorsprong gezet. Spezia kwam echter nog terug tot 3-3, maar AS Roma knokte zich toch naar een overwinning. De Spanjaard Borja Mayoral nam de andere twee doelpunten van de thuisploeg voor zijn rekening.

Toen Spezia in de 90e minuut terugkwam tot 3-3 was Karsdorp al gewisseld. De rechtsback, wiens rol in Rome eerder leek uitgespeeld, speelde al zijn zestiende duel van het seizoen.

AS Roma nam revanche voor de nederlaag tegen Spezia in de beker. Dinsdag won Spezia na verlenging nog met 4-2. De zege werd omgezet in een 3-0-nederlaag voor de Romeinen omdat ze zes keer hadden gewisseld.

AS Roma is de nummer 3 van de Serie A met 6 punten minder dan AC Milan, dat nog wel een wedstrijd tegoed heeft.

Meer uit Voetbal

Koeman houdt gemengde gevoelens over aan zege van Oranje

N i e u w bericht, meer informatie na 2e alinea met meer quotes Koeman

1 uur geleden
Reijnders wordt zondag medisch gekeurd door Manchester City

MANCHESTER (ANP) - Tijjani Reijnders vliegt zondag niet met zijn ploeggenoten van het Nederlands elftal van Helsinki naar Schiphol. De middenvelder reist naar Engeland waar hij medisch wordt gekeurd door zijn nieuwe club Manchester City.

2 uur geleden
Van Dijk blij dat Oranje 'lastige' eerste horde heeft genomen

HELSINKI (ANP) - Aanvoerder Virgil van Dijk is blij dat Oranje in Finland de eerste horde richting het WK van volgend jaar goed heeft genomen (0-2). "De eerste is altijd lastig. Zeker onder deze omstandigheden, twee weken na zo'n lang seizoen voor iedereen. Dan is het belangrijk dat we 3 punten hebben gepakt", zei de 33-jarige verdediger bij de NOS.

2 uur geleden
Oranje verslaat Finnen in eerste duel van WK-kwalificatie

HELSINKI (ANP) - Het Nederlands elftal is met een uitzege op Finland (0-2) begonnen aan het kwalificatietoernooi voor het WK van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Memphis Depay maakte in de zesde minuut zijn 48e doelpunt voor Oranje in het Olympiastadion van Helsinki. De spits nadert Robin van Persie, die met vijftig doelpunten topscorer aller tijden van Oranje is. Denzel Dumfries verdubbelde in de 23e minuut de voorsprong van Nederland.

3 uur geleden
Voetbalster Brugts wint na titel ook beker met FC Barcelona

HUESCA (ANP) - Voetbalster Esmee Brugts heeft met FC Barcelona voor het tweede jaar op rij de Spaanse beker gewonnen. De Oranje-international stond de gehele finale tegen Atlético Madrid (2-0) binnen de lijnen. Clàudia Pina maakte beide doelpunten.

4 uur geleden
Depay scoort snel voor Oranje en nadert Van Persie

HELSINKI (ANP) - Memphis Depay krijgt Robin van Persie, de topscorer aller tijden van Oranje, steeds meer in het vizier. De 31-jarige aanvaller maakte in de uitwedstrijd tegen Finland zijn 48e doelpunt voor het Nederlands elftal en heeft nog maar twee treffers nodig om Van Persie te evenaren. Depay opende in de zevende minuut de score in het Olympiastadion van Helsinki.

4 uur geleden
Oranje begint met Aké aan uitduel met Finland in WK-kwalificatie

HELSINKI (ANP) - Nathan Aké begint met het Nederlands elftal aan de uitwedstrijd tegen Finland in de WK-kwalificatie. De linksback krijgt de voorkeur boven Micky van de Ven en Jorrel Hato. Aké ontbrak de afgelopen negen maanden bij de nationale ploeg door verschillende blessures.

5 uur geleden