
AS Roma rekent tegen Feyenoord op Dybala, Abraham onzeker
ROME (ANP) - AS Roma rekent donderdag in de return tegen Feyenoord op Paulo Dybala. De Argentijnse aanvaller moest zich donderdag in De Kuip al na 25 minuten laten vervangen. Volgens de Italiaanse krant Gazzetta dello Sport is de schade bij Dybala beperkt gebleven tot een spierverrekking.
De krant schrijft dat de Argentijn een ergere blessure voorkwam door zich gelijk te laten wisselen toen hij wat voelde in zijn rechterbovenbeen. Medisch onderzoek zou trainer José Mourinho hoop hebben gegeven voor de inzetbaarheid van Dybala tijdens de return, donderdag in het eigen Stadio Olimpico. Feyenoord verdedigt dan een voorsprong van 1-0 in de kwartfinales van de Europa League.
De Engelse spits Tammy Abraham viel in het eerste duel ook uit bij AS Roma. Abraham liep een schouderblessure op. Volgens de Gazzetta dello Sport hoeft de Engelsman niet geopereerd te worden, maar is het wel twijfelachtig of hij tegen Feyenoord kan spelen. AS Roma neemt het zondag in de Italiaanse competitie op tegen Udinese.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Voetballer Diogo Jota van Liverpool is omgekomen bij een verkeersongeval in Spanje. Dat meldt persbureau Reuters op basis van het Spaanse persbureau EFE.
1 uur geledenSANTA CLARA/SAINT-LOUIS (ANP) - Titelverdediger Mexico en gastland Verenigde Staten nemen het tegen elkaar op in de finale van de Gold Cup. Die is zondag in Houston.
2 uur geledenARNHEM (ANP) - Peter Bosz heeft net als een jaar eerder de Rinus Michels Award voor beste coach van het seizoen gewonnen. De coach van PSV werd gekozen boven Paul Simonis (Go Ahead Eagles), Francesco Farioli (Ajax) en Ron Jans (FC Utrecht).
15 uur geledenTHUN (ANP) - Finland heeft de eerste wedstrijd op het EK voetbal in Zwitserland met 1-0 gewonnen van IJsland. In de Stockhorn Arena van Thun maakte de Finse Saara Kosola het enige doelpunt.
15 uur geledenBRIGHTON (ANP) - Olivier Boscagli heeft een contract voor vijf jaar getekend bij Brighton & Hove Albion. De 27-jarige in Monaco geboren verdediger had al bekendgemaakt PSV na zes seizoenen transfervrij te verlaten.
16 uur geledenSPIEZ (ANP) - Oranje-verdedigster Veerle Buurman verwacht zaterdag tijdens haar waarschijnlijke EK-debuut tegen Wales iets meer spanning dan tijdens haar vorige zes interlands. "Dat is ook niet gek en ik weet hoe ik daarmee om moet gaan: gewoon op me af laten komen en mijn ding doen. Het team steunt me daarbij", zegt het snel opgeklommen talent tijdens een mediamoment in het Zwitserse Spiez.
19 uur geledenLEVERKUSEN (ANP) - Rogier Meijer wordt bij Bayer Leverkusen assistent-trainer van Erik ten Hag. De 43-jarige Doetinchemmer was sinds 2020 hoofdcoach van NEC, waar hij na afgelopen seizoen werd opgevolgd door Dick Schreuder. "Heel veel succes bij Bayer Leverkusen", meldt NEC op X.
19 uur geleden