Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AS Roma pakt punt bij Lecce, Wijnaldum maakt rentree als invaller

AS Roma pakt punt bij Lecce, Wijnaldum maakt rentree als invaller

LECCE (ANP) - AS Roma heeft in de uitwedstrijd tegen Lecce een punt gepakt. Het duel eindigde in 1-1. Georginio Wijnaldum vierde als invaller zijn rentree bij de formatie van trainer José Mourinho.

Wijnaldum, terug na lang blessureleed, begon op de bank bij AS Roma. De Nederlandse international viel in de 83e minuut in. Wijnaldum liep tijdens een training in augustus een breuk in het scheenbeen op en miste onder meer het WK in Qatar. De Romeinse club heeft de 32-jarige middenvelder gehuurd van Paris Saint-Germain, waar hij nauwelijks aan spelen toekwam. Wijnaldum maakte voor zijn periode in Parijs vooral furore bij Liverpool.

Lecce kwam al na enkele minuten op voorsprong, omdat de Braziliaan Roger Ibañez de bal in eigen doel werkte. Door een benutte strafschop van de Argentijn Paulo Dybala stond het na iets meer dan een kwartier alweer gelijk. AS Roma is vooralsnog de nummer 3 van de Serie A.

Rick Karsdorp, voormalig speler van Feyenoord, ontbrak in de selectie van Mourinho.

Meer uit Voetbal

Ook met Rutten blijft doel: Curaçao wil naar 16e finale WK

WILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de Curaçaose voetbalbond FFK, Gilbert Martina, gaf dinsdagmiddag (lokale tijd) op een persconferentie aan dat ook met Fred Rutten als bondscoach het doel hetzelfde blijft voor het WK 2026 voor Curaçao: "We willen in de zestiende finale komen."

3 uur geleden
Bodø schakelt Inter uit in Champions League

MILAAN (ANP) - Internazionale is uitgeschakeld in de Champions League. De finalist van vorig seizoen slaagde er in de tussenronde niet in een 3-1-nederlaag in Noorwegen tegen Bodø/Glimt weg te poetsen. In Milaan won Bodø opnieuw, nu met 2-1. Via Jens Petter Hauge en Hakon Evjen kwamen de bezoekers uit Noorwegen op een 2-0-voorsprong. Alessandro Bastoni scoorde voor Inter.

5 uur geleden
Atlético Madrid schakelt Brugge uit in CL door hattrick Sørloth

MADRID (ANP) - Atlético Madrid heeft zich bij de laatste zestien van de Champions League geschaard. Het elftal van Diego Simeone versloeg Club Brugge op dinsdagavond in Madrid met 4-1, mede dankzij drie doelpunten van Alexander Sørloth. De heenwedstrijd in Brugge eindigde vorige week in 3-3.

7 uur geleden
Mexicaanse president geeft veiligheidsgarantie voor WK voetbal

MEXICO-STAD (ANP/AFP) - De Mexicaanse president Claudia Sheinbaum heeft dinsdag "volledige garanties" gegeven voor de veiligheid van voetbalfans tijdens WK-wedstrijden in de door geweld geteisterde stad Guadalajara. Ook de FIFA verwacht geen problemen.

11 uur geleden
Real Madrid staat 100 procent achter Vinícius in racismezaak

MADRID (ANP/BELGA/AFP) - Real Madrid staat 100 procent achter aanvaller Vinícius Júnior, nadat hij racistisch zou zijn uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni tijdens de eerste wedstrijd in de tussenronde van de Champions League bij Benfica. Dat zei Real-doelman Thibaut Courtois een dag voor de returnwedstrijd in Madrid.

12 uur geleden
Carleer valt af bij Oranje-voetbalsters, Levels opgeroepen

ZEIST (ANP) - Voetbalster Lieske Carleer van FC Twente is geblesseerd en kan niet aansluiten bij Oranje in de voorbereiding op de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Polen. Janou Levels van VfL Wolfsburg is als vervanger opgeroepen. Dat heeft de KNVB bekendgemaakt.

13 uur geleden
Marokkaans international Hakimi staat terecht voor verkrachting

PARIJS (ANP/RTR) - Marokkaans international Achraf Hakimi (27) moet zich voor de rechter verantwoorden voor verkrachting. Dat heeft de voetballer van Paris Saint-Germain dinsdag in een bericht op X bekendgemaakt. De vleugelverdediger ontkent de beschuldiging.

14 uur geleden