AS Roma komt weer tot leven in Serie A, Kluivert kijkt toe
BRESCIA (ANP) - AS Roma is weer een beetje tot leven gekomen in de Serie A. De ploeg van trainer Paulo Fonseca versloeg degradatiekandidaat Brescia met ruime cijfers: 0-3. Het was de tweede competitiezege op rij na een slechte serie van drie nederlagen. Meer dan de vijfde plaats op de ranglijst zit er waarschijnlijk niet meer in voor AS Roma. Nummer 4 Internazionale heeft 11 punten meer en een wedstrijd minder gespeeld.
De Romeinse score kwam pas na de rust op gang. Federico Fazio, Nikola Kalinic en Nicolò Zaniolo brachten de treffers op hun naam.
Justin Kluivert behoorde weer tot de wedstrijdselectie van AS Roma. De oud-Ajacied ontbrak bij de midweekse thuiswedstrijd tegen Parma (2-1), omdat trainer Fonseca niet tevreden was over de inzet van Kluivert tijdens de training.
Volgens de Portugese coach was de instelling van de 21-jarige aanvaller de laatste dagen verbeterd en daarom kreeg Kluivert een herkansing in het Romeinse gezelschap. Een basisplaats of een invalbeurt zat er voor hem echter tegen Brescia nog niet in. Volgens Italiaanse media vertrekt Kluivert deze zomer mogelijk uit Rome.
Meer uit Voetbal
PAMPLONA (ANP) - Atlético Madrid heeft zich hersteld van de uitschakeling door Arsenal in de halve finales van de Champions League en de daaropvolgende nederlaag in La Liga tegen Celta de Vigo. Bij Osasuna won de ploeg van trainer Diego Simeone met 2-1.
1 uur geledenRIYAD (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo moet nog even wachten op zijn eerste titel in de Saudische Pro League. Door een late eigen treffer van doelman Benoit eindigde de topper tussen Ronaldo's Al Nassr en Al Hilal, dat tweede staat, in 1-1.
1 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - De voorzitter van de voetbalbond van Curaçao, Gilbert Martina, heeft tijdens een persconferentie dinsdagochtend (lokale tijd) op Curaçao gesproken over een 'walgelijke en verwerpelijke situatie'. Er zijn volgens hem in de Nederlandse pers in de afgelopen week zaken naar buiten gebracht, over de positie van de spelers ten opzichte van bondscoach Fred Rutten, die niet kloppen. "Die uitlatingen van spelers zijn niet gebaseerd op de waarheid."
7 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - Dick Advocaat keert een maand voor het WK terug als bondscoach van Curaçao. Dat heeft de Curaçaose voetbalbond FFK dinsdag bekendgemaakt op een persconferentie. De 78-jarige trainer wordt de oudste bondscoach ooit op een wereldkampioenschap voetbal.
8 uur geledenBARCELONA (ANP) - Trainer Hansi Flick verlengt zijn contract bij FC Barcelona met een jaar. De Duitser is dan tot medio 2028 aan de Spaanse kampioen verbonden.
10 uur geledenSÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay staat voor een terugkeer bij Corinthians. Volgens verschillende Braziliaanse media maakt de aanvaller deel uit van de selectie van zijn club voor het duel van vrijdag met Barra FC.
15 uur geledenLONDEN (ANP) - Tottenham Hotspur bevindt zich nog altijd in degradatieproblemen na een 1-1-gelijkspel met Leeds United. Tottenham staat met nog twee speelronden te gaan op de veilige 17e plaats met 38 punten. Nummer 18 West Ham United heeft 36 punten.
1 dag geleden