
AS Roma kan in eigen huis niet winnen van Juventus
ROME (ANP) - AS Roma is er niet in geslaagd de thuiswedstrijd tegen Juventus te winnen. In het Stadio Olimpico eindigde het duel tussen de nummer 5 en de nummer 3 van de Serie A in 1-1.
AS Roma komt door het gelijkspel op 60 punten. Dat zijn er 3 meer dan Atalanta, dat twee wedstrijden minder heeft gespeeld. De nummer 6 uit Bergamo speelt maandag de uitwedstrijd tegen het al gedegradeerde Salernitana. De vijfde plaats in de Serie A geeft recht op spelen van Champions League volgend seizoen.
Romelu Lukaku opende de score in de vijftiende minuut voor de thuisploeg van coach Daniele De Rossi. Gleison Bremer maakte een kwartier later gelijk.
Rick Karsdorp en Dean Huijsen, die door Roma wordt gehuurd van Juventus, bleven bij de thuisploeg op de bank. AS Roma moet donderdag in de tweede halve finale van de Europa League bij Bayer Leverkusen een 2-0-achterstand goedmaken.
Meer uit Voetbal
DEN HAAG (ANP) - Technisch directeur Joris Mathijsen vertrekt per direct bij ADO Den Haag. Dat meldt de club uit de eerste divisie in een persbericht. Oud-international Mathijsen was twee jaar in dienst bij de Haagse club.
12 uur geledenSPIEZ (ANP) - Oranje-aanvoerster Sherida Spitse vindt de pijnlijke EK-nederlaag van woensdag tegen Engeland (0-4) de schuld van zowel speelsters als de staf. Bondscoach Andries Jonker verweet zijn ploeg vooral het plan, dat "in theorie" volgens hem klopte, niet goed te hebben uitgevoerd. Spitse vindt dat dat niet alleen aan de voetbalsters lag.
14 uur geledenSPIEZ (ANP) - Aanvoerster Sherida Spitse hoopt in haar toekomstige trainerscarrière samen te werken met Arjan Veurink, de bondscoach van Oranje vanaf na dit EK. De 35-jarige verdedigster noemt een combinatie met de huidige assistent van Engeland-bondscoach Sarina Wiegman "ideaal" gezien haar ervaring als voetbalster, maar sluit dit op korte termijn uit.
15 uur geledenSPIEZ (ANP) - Recordinternational Sherida Spitse is nog niet bezig met een mogelijk afscheid bij het Nederlands elftal. De 35-jarige aanvoerster zegt dat ze nu alleen nog maar denkt aan het EK-duel met Frankrijk van zondag en de kleine kans die Oranje nog heeft om de kwartfinales te bereiken.
15 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de transfer van AZ-speler Ruben van Bommel afgerond. De 20-jarige aanvaller tekende een contract tot de zomer van 2030 bij de landskampioen. Dat maakte PSV vrijdag bekend.
19 uur geledenGENÈVE (ANP) - Zwitserland is op het Europees kampioenschap voetbal ternauwernood aan uitschakeling ontsnapt. Het gastland speelde in de laatste groepswedstrijd gelijk tegen Finland (1-1) en eindigde daardoor op de tweede plaats in poule A, achter Noorwegen.
1 dag geledenARNHEM (ANP) - Vitesse gaat naar alle waarschijnlijkheid in beroep tegen het besluit van de onafhankelijke licentiecommissie van de KNVB om de proflicentie in te trekken. Dat meldt de Arnhemse eerstedivisieclub op zijn website.
1 dag geleden