AS Roma in eigen huis onderuit tegen Torino
ROME (ANP) - AS Roma heeft verzuimd dichter bij de top drie in de Italiaanse Serie A te komen. De ploeg van coach Paulo Fonseca verloor in eigen huis met 2-0 van Torino. Roma blijft daardoor op vier punten staan van stadgenoot Lazio. Koploper Internazionale en Juventus hebben zeven punten meer.
Bij Roma ontbrak Justin Kluivert nog. De aanvaller is nog niet helemaal hersteld van een blessure. Aanvoerder Andrea Belotti zette de bezoekers uit Turijn vlak voor rust op 1-0. Hij schoot op aangeven van Tomás Rincon hard binnen. Eerder had Roma-doelman Pau López een schot van Belotti al op de paal getikt.
In de tweede helft zocht Roma naar de gelijkmaker. Na hands van Chris Smalling kon Belotti echter vlak voor tijd vanaf elf meter de 2-0 binnenschieten en het duel beslissen. Torino klimt door de zege naar de negende plaats in de Serie A.
Meer uit Voetbal
BARCELONA (ANP) - Raphinha heeft zijn toekomst aan FC Barcelona verbonden. De 29-jarige aanvaller heeft zijn contract tot medio 2030 verlengd, zo maakte de kampioen van Spanje bekend.
5 uur geledenTOKIO (ANP) - Kozo Tashima stelt zich kandidaat voor de verkiezingen voor het voorzitterschap van wereldvoetbalbond FIFA. Dat heeft hij na een vergadering van de Japanse voetbalbond laten weten.
5 uur geledenFRANKFURT (ANP) - Niclas Füllkrug keert na ruim een jaar terug in de nationale ploeg van Duitsland. Bondscoach Jürgen Klopp heeft de spits opgenomen in zijn selectie voor de komende duels met Servië en het Nederlands elftal in de Nations League. De 33-jarige aanvaller van Werder Bremen is met negen doelpunten topscorer van de Bundesliga.
6 uur geledenLISSABON (ANP) - Cristiano Ronaldo neemt afscheid als international van Portugal. "De dag is aangebroken dat ik het shirt van de nationale ploeg met nummer 7 teruggeef", vertelt de aanvaller in een videoboodschap op Instagram. "23 jaar heb ik het voorrecht en de verantwoordelijkheid gehad om dit shirt te dragen, te verdedigen en te tonen in stadions over de hele wereld. Nu is het klaar."
7 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Harry Kane heeft zijn contract bij Bayern München verlengd. De winnaar van de Gouden Bal voor beste voetballer van de wereld blijft tot medio 2029 bij de kampioen van Duitsland.
9 uur geledenMALABO (ANP) - Jesus Owono ontbreekt in de selectie van Equatoriaal-Guinea voor de komende kwalificatieduels met Zimbabwe voor de Afrika Cup. De 25-jarige doelman van FC Andorra kwam maandag hard in botsing met Jesús de Miguel. De spits van CD Tenerife overleed dinsdag in een ziekenhuis.
9 uur geledenBRUSSEL (ANP/BLOOMBERG/DPA) - Oekraïne heeft de Verenigde Staten en Europese bondgenoten berekeningen voorgelegd over hoeveel geld volgend jaar nodig is om de oorlog tegen Rusland voort te zetten. Ook is besproken hoe een verwacht financieringstekort kan worden gedekt. Dat meldde de Oekraïense inlichtingenchef Rustem Oemerov na overleg in Brussel.
16 uur geleden