AS Roma geeft in slotfase twee keer zege weg in CL-poule Ajax
ROME (ANP) - De voetbalsters van AS Roma hebben in de Champions League-poule van Ajax in een knotsgekke slotfase tot twee keer toe een zege op Bayern München uit handen gegeven. Bij een overwinning had de kampioen van Italië in de jacht op de kwartfinales alles nog in eigen hand, maar door twee late tegentreffers is Roma afhankelijk van de uitslagen op andere velden: 2-2.
AS Roma blijft door het late gelijkspel op de laatste plaats in de poule staan, met 5 punten uit vijf duels. Ajax blijft koploper met 7 punten en neemt het vanaf 21.00 uur op tegen Paris Saint-Germain, dat op 6 punten staat. Bayern heeft 6 punten uit vijf duels.
AS Roma, dat tot nu toe alleen van Ajax (3-0) won, kwam na ruim een half uur op voorsprong via Valentina Giacinti na een fout van Bayern-verdedigster Georgia Stanway. Schüller maakte in de 87e minuut gelijk, voordat Manuela Giugliano Roma alsnog de zege leek te bezorgen. In de 6e minuut van de blessuretijd scoorde Katharina Naschenweng nog namens Bayern de 2-2.
Meer uit Voetbal
DEVENTER (ANP) - AZ start donderdagavond tegen Go Ahead Eagles met zes wijzigingen vergeleken met de basiself van de bekerfinale. Zondag wonnen de Alkmaarders de vijfde KNVB-beker in de clubgeschiedenis door NEC met 5-1 te verslaan. Twee dagen na de huldiging speelt AZ in de Eredivisie tegen de bekerwinnaar van vorig seizoen. De aftrap is om 18.45 uur.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Het kort geding dat NAC Breda heeft aangespannen tegen voetbalbond KNVB is dinsdag vanaf 09.00 uur te volgen via een livestream. Dat meldt de rechtbank Midden-Nederland.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Dennis te Kloese (51) gaat Feyenoord na 4,5 jaar verlaten. De algemeen directeur verlaat de Rotterdamse voetbalclub op 1 juli. Dat heeft Feyenoord bevestigd. Te Kloese was ook verantwoordelijk voor voetbaltechnische zaken. Hij gaat op zoek naar een nieuwe uitdaging.
4 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid kan de rest van het seizoen geen beroep meer doen op Éder Militão en Arda Güler. De twee spelers hebben allebei een hamstringblessure opgelopen, heeft de club bevestigd.
4 uur geledenBARCELONA (ANP) - Lamine Yamal mist de rest van het seizoen bij FC Barcelona. De koploper van de Spaanse competitie bevestigde donderdag dat de 18-jarige aanvaller een hamstringblessure heeft opgelopen, maar verwacht ook dat hij op tijd hersteld is om met Spanje deel te nemen aan het WK voetbal, dat begint op 11 juni.
5 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax zal mogelijke wedstrijden in de play-offs om een plaats in de voorronde van de Conference League in Volendam spelen. Dat heeft Ajax na eerdere berichten van De Telegraaf aan het ANP bevestigd.
5 uur geledenBARCELONA (ANP) - Frenkie de Jong gelooft dat Nederland het WK voetbal deze zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico kan winnen. Dat vertelde de middenvelder van FC Barcelona in een interview op Ziggo Sport naar aanleiding van zijn 293e optreden voor Barça, waarmee hij de Nederlander is geworden met de meeste wedstrijden voor de Catalaanse club. "Als wij op onze top zijn, kunnen we verrassen", zei De Jong.
9 uur geleden