AS Roma en Lazio spelen gelijk in stadsderby
ROME (ANP) - De stadsderby tussen AS Roma en Lazio is in een gelijkspel geëindigd. Het duel tussen respectievelijk de nummer 4 en 3 van de Serie A werd 1-1.
AS Roma, dat op papier thuis speelde in het Stadio Olimpico, nam in de 26e minuut de leiding. De Bosniër Edin Dzeko troefde in een luchtduel keeper Thomas Strakosha af en zag zijn kopbal via de binnenkant van de paal in het doel verdwijnen. Nog geen tien minuten later kwam Lazio op gelijke hoogte. Keeper Pau López ging opzichtig in de fout. Hij wilde de bal over de lat tikken, maar de bal verdween na een scrimmage via Francesco Acerbi in zijn eigen doel.
In de tweede helft kreeg AS Roma een penalty omdat Justin Kluivert naar de grond werd gewerkt, maar na het raadplegen van de VAR besloot de scheidsrechter zijn beslissing terug te draaien. Kluivert werd tien minuten voor tijd gewisseld.
AS Roma maakte een einde aan de zegereeks van de stadgenoot, die elf wedstrijden op rij had gewonnen in de Serie A.
Meer uit Voetbal
DEN HAAG (ANP) - Duizenden fans huldigen woensdag de selectie van ADO Den Haag op een parkeerterrein voor het stadion van de kampioen van de eerste divisie. De spelers van de selectie van coach Robin Peter worden één voor één op een podium toegezongen door een groengele massa. De fans dansen in de zon op muziek van Haagse artiesten, zwaaien met vlaggen en er worden rookbommen afgestoken.
16 minuten geledenVANCOUVER (ANP/RTR) - Het Afghaanse vrouwenvoetbalteam mag na een regelwijziging van de FIFA ook zonder toestemming van de Taliban deelnemen aan officiële wedstrijden. Daartoe heeft de wereldvoetbalbond besloten tijdens een vergadering in Vancouver. Volgens de regels van de FIFA had de Afghaanse ploeg hier eigenlijk goedkeuring voor nodig van de nationale voetbalbond, die wordt bestuurd door de Taliban.
4 uur geledenVANCOUVER (ANP/RTR/DPA) - Landen krijgen meer geld voor hun deelname aan het WK voetbal van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Wereldvoetbalbond FIFA heeft de premies met 15 procent verhoogd. Deelnemende landen, waaronder in ieder geval Duitsland, maakten zich zorgen over de hoge kosten van verblijf in met name de Verenigde Staten.
5 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard-speler Ivo Pinto is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen sc Heerenveen. De Limburgse club heeft een schikkingsvoorstel van de KNVB van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, geaccepteerd.
6 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain mag hopen op een nieuwe Champions League-finale. De titelhouder versloeg dinsdag voor eigen publiek de Duitse kampioen Bayern München in een kwalitatief hoogstaande en vermakelijke wedstrijd met 5-4. Volgende week woensdag is de tweede ontmoeting in München.
16 uur geledenMADRID (ANP) - Arsenal-verdediger Jurriën Timber kan woensdag nog niet meedoen in de halve finale van de Champions League tegen Atlético Madrid. De Nederlander is nog niet helemaal hersteld van de enkelblessure die hij eind vorige maand opliep.
18 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Paris Saint-Germain begint de thuiswedstrijd tegen Bayern München in de halve finale van de Champions League met Vitinha in het basiselftal. De Portugese middenvelder is op tijd hersteld van een blessure aan zijn hiel, die hij vorige week zondag opliep in de ontmoeting met Olympique Lyon in de Franse competitie.
19 uur geleden