AS Roma en Lazio spelen gelijk in stadsderby
ROME (ANP) - De stadsderby tussen AS Roma en Lazio is in een gelijkspel geëindigd. Het duel tussen respectievelijk de nummer 4 en 3 van de Serie A werd 1-1.
AS Roma, dat op papier thuis speelde in het Stadio Olimpico, nam in de 26e minuut de leiding. De Bosniër Edin Dzeko troefde in een luchtduel keeper Thomas Strakosha af en zag zijn kopbal via de binnenkant van de paal in het doel verdwijnen. Nog geen tien minuten later kwam Lazio op gelijke hoogte. Keeper Pau López ging opzichtig in de fout. Hij wilde de bal over de lat tikken, maar de bal verdween na een scrimmage via Francesco Acerbi in zijn eigen doel.
In de tweede helft kreeg AS Roma een penalty omdat Justin Kluivert naar de grond werd gewerkt, maar na het raadplegen van de VAR besloot de scheidsrechter zijn beslissing terug te draaien. Kluivert werd tien minuten voor tijd gewisseld.
AS Roma maakte een einde aan de zegereeks van de stadgenoot, die elf wedstrijden op rij had gewonnen in de Serie A.
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - De voetbalsters van het Nederlands elftal hebben het WK-kwalificatieduel met Frankrijk verrassend gewonnen. Zonder veel ervaren speelsters won de ploeg van bondscoach Arjan Veurink in Breda met 2-1 van de nummer 6 van de wereld. Debutante Renee van Asten en Esmee Brugts scoorden namens Oranje.
34 minuten geledenBREDA (ANP) - Verdedigster Renee van Asten debuteert bij de voetbalsters van Oranje in de WK-kwalificatiewedstrijd tegen Frankrijk. De 19-jarige speelster van Ajax staat centraal in de verdediging met Veerle Buurman. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink moet het door blessures zonder veel ervaren speelsters doen vanaf 20.45 uur in Breda.
3 uur geledenMIAMI (ANP) - Javier Mascherano (41) heeft per direct zijn functie als trainer van Inter Miami neergelegd. Dat meldt de Amerikaanse voetbalclub dinsdag in een verklaring op de eigen website. De Argentijn zegt in die verklaring op te stappen om privéredenen.
3 uur geledenMADRID (ANP) - Kylian Mbappé stapt met Real Madrid op het vliegtuig naar Duitsland voor het uitduel met Bayern München in de kwartfinale van de Champions League. De spits is op tijd hersteld van een hoofdwond die hij zaterdag tijdens een duel met Girona opliep.
11 uur geledenACCRA (ANP) - Carlos Queiroz is de nieuwe bondscoach van de voetballers van Ghana. Hij is de opvolger van Otto Addo, die vorige maand na verloren oefeninterlands tegen Duitsland (2-1) en Oostenrijk (5-1) werd ontslagen.
12 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Trainer Michael Carrick voelt zich benadeeld na de nederlaag van Manchester United tegen Leeds United (1-2). Hij baalde vooral van de rode kaart die scheidsrechter Paul Tierney aan Lisandro Martínez gaf.
14 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft in de Engelse competitie een thuisnederlaag geleden tegen Leeds United: 1-2. De ploeg van trainer Michael Carrick kwam met tien man te staan nadat Lisandro Martínez aan de haren trok van Dominic Calvert-Lewin.
1 dag geleden