AS Roma en Lazio spelen gelijk in stadsderby
ROME (ANP) - De stadsderby tussen AS Roma en Lazio is in een gelijkspel geëindigd. Het duel tussen respectievelijk de nummer 4 en 3 van de Serie A werd 1-1.
AS Roma, dat op papier thuis speelde in het Stadio Olimpico, nam in de 26e minuut de leiding. De Bosniër Edin Dzeko troefde in een luchtduel keeper Thomas Strakosha af en zag zijn kopbal via de binnenkant van de paal in het doel verdwijnen. Nog geen tien minuten later kwam Lazio op gelijke hoogte. Keeper Pau López ging opzichtig in de fout. Hij wilde de bal over de lat tikken, maar de bal verdween na een scrimmage via Francesco Acerbi in zijn eigen doel.
In de tweede helft kreeg AS Roma een penalty omdat Justin Kluivert naar de grond werd gewerkt, maar na het raadplegen van de VAR besloot de scheidsrechter zijn beslissing terug te draaien. Kluivert werd tien minuten voor tijd gewisseld.
AS Roma maakte een einde aan de zegereeks van de stadgenoot, die elf wedstrijden op rij had gewonnen in de Serie A.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.
25 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Jordi Cruijff wil komend seizoen met Ajax direct meestrijden om de landstitel. Dat zei de nieuwe technisch directeur maandag in de Johan Cruijff ArenA bij zijn officiële benoeming in een buitengewone algemene vergadering voor aandeelhouders.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft een nieuwe raad van commissarissen. Voorzitter Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim werden maandagochtend in de Johan Cruijff ArenA aangesteld tijdens een buitengewone algemene vergadering van aandeelhouders.
2 uur geledenSYDNEY (ANP/RTR) - De wereldwijde spelersvakbond FIFPRO heeft zorgen geuit over de veiligheid van de Iraanse voetbalsters na hun uitschakeling in de Asia Cup. Op het Aziatisch voetbalkampioenschap verloor Iran zondag de derde en laatste groepswedstrijd, waardoor het toernooi in Australië voor hen voorbij is.
4 uur geledenMILAAN (ANP) - AC Milan heeft de Italiaanse competitie weer iets spannender gemaakt door koploper Internazionale te verslaan in de stadsderby. Pervis Estupiñán uit Ecuador maakte tien minuten voor rust het winnende doelpunt: 1-0. Zo verkleinden de 'Rossoneri' de achterstand op de rivaal tot 7 punten.
15 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC heeft de derde plaats weer in handen na een overtuigende thuiszege op FC Volendam: 3-0. De ploeg van trainer Dick Schreuder gaf de overwinning op PSV in de halve finales van de KNVB-beker een goed vervolg dankzij treffers van Noé Lebreton, Basar Önal en Sami Ouaissa. Het betekende de eerste zege voor de Nijmegenaren in vijf Eredivisieduels.
16 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV kan "de komende periode" geen beroep doen op verdediger Sergiño Dest. Dat bevestigde de koploper van de Eredivisie in een medische update. De Amerikaanse international Dest viel zaterdag uit tijdens de gewonnen wedstrijd tegen AZ (2-1) met een bovenbeenblessure.
18 uur geleden