AS Roma duwt Internazionale verder in de problemen
MILAAN (ANP) - AS Roma heeft Internazionale de vierde nederlaag van het seizoen in de Serie A toegebracht. De club uit Rome won in Milaan met 2-1 en klimt zo naar de vierde plaats in de Italiaanse competitie, op 4 punten van koploper Napoli. Inter heeft al 8 punten minder dan de club uit Napels
Inter begon met Denzel Dumfries in de basis en Stefan de Vrij op de bank. Bij Roma ontbrak de geblesseerde Rick Karsdorp en ook trainer José Mourinho. De Portugese coach was in het duel met Atalanta weggestuurd en zat een schorsing uit.
Federico Dimarco zette de thuisploeg in de 30e minuut op 1-0. De Italiaan tikte de voorzet van Nicolò Barella in een keer laag binnen in de linkerhoek. Paulo Dybala zorgde nog voor de rust voor de gelijkmaker. De Argentijn schoot fraai binnen op aangeven van Leonardo Spinazzola.
Chris Smalling kon in de tweede helft vrijuit inkoppen en de bezoekers op 2-1 brengen. Inter-coach Simone Inzaghi wisselde nog vier keer en haalde onder anderen Dumfries naar de kant, maar Roma gaf de zege niet meer uit handen. Smalling bracht ook nog diep in blessuretijd redding op een inzet van Robin Gosens.
Meer uit Voetbal
ORLANDO (ANP) - Anthony Gordon heeft Engeland naar een ruime oefenzege geleid tegen Costa Rica, een dag voor de start van het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. In Orlando won het team van bondscoach Thomas Tuchel met 3-0.
1 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - Mexico is "zeer goed voorbereid" op het WK voetbal in eigen land. Dat zei bondscoach Javier Aguirre (67) van het Mexicaanse elftal een dag voor de openingsceremonie bij een persconferentie in het Mexico City Stadium.
12 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - Gianni Infantino (56) voorspelt "een spectaculair WK" waarvan de winnaar moeilijk te voorspellen is. De FIFA-voorzitter keek bij een persconferentie in Mexico-Stad vooruit naar het 23e WK. Op donderdag is in het Mexico City Stadium de openingsceremonie. Daarna wordt om 21.00 uur (Nederlandse tijd) de wedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika gespeeld.
12 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - Gianni Infantino noemt het WK "het grootste evenement in de geschiedenis van de mensheid". Dat zei de FIFA-voorzitter een dag voor het openingsduel van het 23e WK op een persconferentie in de hoofdstad van Mexico. Op donderdag begint het eindtoernooi waaraan 48 landen deelnemen in Mexico-Stad.
13 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Virgil van Dijk weet dat de finale van het WK voetbal zijn honderdste interland voor het Nederlands elftal kan worden. "Daar ben ik me zeker van bewust", zei de aanvoerder op een persconferentie na de training. "Dat zou heel speciaal zijn, maar daar focus ik mezelf nu niet op. De eerste groepswedstrijd van zondag tegen Japan is het enige dat nu telt."
13 uur geledenMEXICO-STAD (ANP) - Het officiële FIFA-fanfestival in het hart van Mexico-Stad op de Plaza de la Constitución wordt mogelijk vanwege aanhoudende protesten van de lerarenvakbond gesloten. Op woensdag aan het einde van de middag en op donderdag staan verschillende demonstraties op het programma van onder anderen leraren en moeders die op zoek zijn naar verdwenen kinderen.
14 uur geledenKANSAS CITY (ANP) - Ronald Koeman weet met welke ploeg hij zondag aan het eerste WK-duel van het Nederlands elftal met Japan begint. "Als ik nu nog veel twijfels zou hebben, dan heb ik mijn huiswerk niet goed gedaan", zei de bondscoach op een persconferentie in Kansas City.
14 uur geleden