Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AS Roma duwt Internazionale verder in de problemen

AS Roma duwt Internazionale verder in de problemen

MILAAN (ANP) - AS Roma heeft Internazionale de vierde nederlaag van het seizoen in de Serie A toegebracht. De club uit Rome won in Milaan met 2-1 en klimt zo naar de vierde plaats in de Italiaanse competitie, op 4 punten van koploper Napoli. Inter heeft al 8 punten minder dan de club uit Napels

Inter begon met Denzel Dumfries in de basis en Stefan de Vrij op de bank. Bij Roma ontbrak de geblesseerde Rick Karsdorp en ook trainer José Mourinho. De Portugese coach was in het duel met Atalanta weggestuurd en zat een schorsing uit.

Federico Dimarco zette de thuisploeg in de 30e minuut op 1-0. De Italiaan tikte de voorzet van Nicolò Barella in een keer laag binnen in de linkerhoek. Paulo Dybala zorgde nog voor de rust voor de gelijkmaker. De Argentijn schoot fraai binnen op aangeven van Leonardo Spinazzola.

Chris Smalling kon in de tweede helft vrijuit inkoppen en de bezoekers op 2-1 brengen. Inter-coach Simone Inzaghi wisselde nog vier keer en haalde onder anderen Dumfries naar de kant, maar Roma gaf de zege niet meer uit handen. Smalling bracht ook nog diep in blessuretijd redding op een inzet van Robin Gosens.

Meer uit Voetbal

Bondscoach stuntploeg Kaapverdië: 'kleine landen' horen op het WK

ATLANTA (ANP) - Een trotse bondscoach Pedro Leitão Brito vindt dat Kaapverdië bewezen heeft dat zogenoemde 'kleinere' teams iets toevoegen op het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "De voetbalwereld kent steeds minder grenzen", genoot hij nog even na van de stunt maandag tegen Europees kampioen Spanje (0-0). "Kleinere landen zonder indrukwekkende erelijst hebben net zo goed het recht om het op te nemen tegen teams van een hoger niveau."

33 minuten geleden
NEC bevestigt vertrek doelman Cillessen

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft het vertrek van doelman Jasper Cillessen bevestigd. De 37-jarige oud-international maakte maandag op Instagram al bekend dat hij niet inging op een aanbieding om zijn contract met één jaar te verlengen.

2 uur geleden
Verdediger Rüdiger verlengt aflopende contract bij Real tot 2027

MADRID (ANP) - Antonio Rüdiger heeft zijn aflopende contract bij Real Madrid met een jaar verlengd tot medio 2027. Dat meldt de voetbalclub uit de Spaanse hoofdstad dinsdag.

6 uur geleden
Franse nummer 2 Lens stelt Duitser Toppmöller aan als trainer

LENS (ANP/DPA) - RC Lens heeft de Duitser Dino Toppmöller aangesteld als nieuwe trainer. De Franse nummer 2 van afgelopen seizoen raakte succescoach Pierre Sage maandag kwijt aan Crystal Palace. Toppmöller heeft voor twee seizoenen getekend bij de Champions League-deelnemer van komend seizoen.

9 uur geleden
Iran voelt zich 'meest onderdrukte team' op WK voetbal

INGLEWOOD (ANP/RTR/AFP) - Iran is volgens bondscoach Amir Ghalenoei "het meest onderdrukte team" op het WK voetbal. De aanloop verliep al moeizaam doordat de visumaanvraag voor de Verenigde Staten lang duurde. Daar kwam maandag bij dat het team pas op het laatste moment hoorde dat het direct na het eerste duel met Nieuw-Zeeland in Los Angeles (2-2) terug moest reizen naar het basiskamp in Mexico.

9 uur geleden
Recordbedrag voor gedragen shirts van PSG-spelers in CL-finale

PARIJS (ANP) - De shirts die de spelers van Paris Saint-Germain droegen tijdens de finale van de Champions League tegen Arsenal hebben een recordbedrag van 744.439 euro opgebracht. Dit blijkt uit data van veilingplatform MatchWornShirt (MWS). De shirts van Ousmane Dembélé, Khvicha Kvaratskhelia, Désiré Doué en Marquinhos waren het meest populair. Zij vormen nu de top vier van hoogst geveilde shirts ooit via MWS.

12 uur geleden
Oranje-tegenstander Tunesië krijgt Renard als nieuwe bondscoach

TUNIS (ANP/BELGA/AFP) - De bondscoach van Tunesië, Sabri Lamouchi, is ontslagen na de 5-1-nederlaag tegen Zweden, meldt de Tunesische voetbalfederatie (FTF) op de nationale televisie. Lamouchi wordt vervangen door Hervé Renard, die tot enkele maanden geleden bondscoach van Saudi-Arabië was.

12 uur geleden