AS Roma duwt Internazionale verder in de problemen
MILAAN (ANP) - AS Roma heeft Internazionale de vierde nederlaag van het seizoen in de Serie A toegebracht. De club uit Rome won in Milaan met 2-1 en klimt zo naar de vierde plaats in de Italiaanse competitie, op 4 punten van koploper Napoli. Inter heeft al 8 punten minder dan de club uit Napels
Inter begon met Denzel Dumfries in de basis en Stefan de Vrij op de bank. Bij Roma ontbrak de geblesseerde Rick Karsdorp en ook trainer José Mourinho. De Portugese coach was in het duel met Atalanta weggestuurd en zat een schorsing uit.
Federico Dimarco zette de thuisploeg in de 30e minuut op 1-0. De Italiaan tikte de voorzet van Nicolò Barella in een keer laag binnen in de linkerhoek. Paulo Dybala zorgde nog voor de rust voor de gelijkmaker. De Argentijn schoot fraai binnen op aangeven van Leonardo Spinazzola.
Chris Smalling kon in de tweede helft vrijuit inkoppen en de bezoekers op 2-1 brengen. Inter-coach Simone Inzaghi wisselde nog vier keer en haalde onder anderen Dumfries naar de kant, maar Roma gaf de zege niet meer uit handen. Smalling bracht ook nog diep in blessuretijd redding op een inzet van Robin Gosens.
Meer uit Voetbal
ALKMAAR (ANP) - Kees Smit beschouwt zijn afgelopen blessure als een "leermoment". Dat zei de 20-jarige aanvallende middenvelder donderdagavond na zijn rentree bij AZ in de met 2-1 verloren Europa League-wedstrijd tegen Juventus. "Ik ben eigenlijk iets te snel weer begonnen", bekende Smit.
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ miste volgens trainer Leeroy Echteld volwassenheid in de eerste helft van het Europa League-duel tegen Juventus. Bij rust stonden de Alkmaarders met 2-0 achter, na een sterke tweede helft kwam AZ terug tot 2-1. "Wat je merkt is dat zij echt als een volwassen ploeg op het veld staan", zei Echteld na de wedstrijd.
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ-aanvoerder Peer Koopmeiners was donderdagavond na de 2-1-nederlaag tegen Juventus nog niet in staat geweest om zijn broer Teun te feliciteren. Dat zei de jongste van de broers Koopmeiners na de Europa League-wedstrijd in Alkmaar. "Ik heb hem heel kort even gezien net, maar een felicitatie mag wachten tot morgen", zei een balende Koopmeiners.
4 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de Europa League verloren van Juventus, mede dankzij een doelpunt van oud-AZ-speler en Oranje-international Teun Koopmeiners. In Alkmaar werd het na een spannende slotfase 2-1 voor de bezoekers uit Italië. AZ blijft na vier speelronden in de Europa League steken op 6 punten. Juventus is met 10 punten nog ongeslagen.
6 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is ook na drie wedstrijden in het hoofdtoernooi van de Conference League nog zonder puntenverlies. Het elftal van trainer John van den Brom maakte tegen de Cypriotische club FC Pafos in de tweede helft een achterstand ongedaan en won met 3-1.
6 uur geledenHERNING (ANP) - Tolu Arokodare leeft na twee doelpunten en een ruime overwinning van Ajax op Midtjylland in de Conference League (1-6) met vertrouwen toe naar de topper van zondag tegen FC Twente in de Eredivisie. Dat zei de Nigeriaanse spits, die de laatste vier wedstrijden op rij scoorde, in Herning tegen Ziggo Sport.
6 uur geledenHERNING (ANP) - Ajax heeft de vijfde overwinning op rij geboekt. De Amsterdammers versloegen FC Midtjylland, dat een helft lang met een man minder speelde, in de Conference League: 1-6. Spits Tolu Arokodare was met twee doelpunten opnieuw de gevierde man bij Ajax. Linkervleugelverdediger Owen Wijndal, aanvoerder Davy Klaassen en aanvallers Oscar Gloukh en Marcos Leonardo scoorden ook.
8 uur geleden