AS Roma duwt Internazionale verder in de problemen
MILAAN (ANP) - AS Roma heeft Internazionale de vierde nederlaag van het seizoen in de Serie A toegebracht. De club uit Rome won in Milaan met 2-1 en klimt zo naar de vierde plaats in de Italiaanse competitie, op 4 punten van koploper Napoli. Inter heeft al 8 punten minder dan de club uit Napels
Inter begon met Denzel Dumfries in de basis en Stefan de Vrij op de bank. Bij Roma ontbrak de geblesseerde Rick Karsdorp en ook trainer José Mourinho. De Portugese coach was in het duel met Atalanta weggestuurd en zat een schorsing uit.
Federico Dimarco zette de thuisploeg in de 30e minuut op 1-0. De Italiaan tikte de voorzet van Nicolò Barella in een keer laag binnen in de linkerhoek. Paulo Dybala zorgde nog voor de rust voor de gelijkmaker. De Argentijn schoot fraai binnen op aangeven van Leonardo Spinazzola.
Chris Smalling kon in de tweede helft vrijuit inkoppen en de bezoekers op 2-1 brengen. Inter-coach Simone Inzaghi wisselde nog vier keer en haalde onder anderen Dumfries naar de kant, maar Roma gaf de zege niet meer uit handen. Smalling bracht ook nog diep in blessuretijd redding op een inzet van Robin Gosens.
Meer uit Voetbal
SASSUOLO (ANP) - Juventus is in de Italiaanse voetbalcompetitie naar de vierde plaats gestegen. Het elftal van trainer Luciano Spalletti won ruim bij Sassuolo: 0-3.
3 uur geledenMARRAKESH (ANP) - Ivoorkust heeft zich als achtste en laatste land geplaatst voor de kwartfinales van de Afrika Cup. De titelverdediger won in Marrakesh met 3-0 van Burkina Faso.
3 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - Real Madrid reist zonder Kylian Mbappé naar Saudi-Arabië voor de Spaanse Supercup. De 27-jarige aanvaller is nog niet hersteld van een knieblessure en ontbreekt in de selectie van trainer Xabi Alonso. Mbappé kon door zijn blessure zondag ook al niet meedoen in de met 5-1 gewonnen competitiewedstrijd tegen Real Betis.
5 uur geledenRABAT (ANP) - Feyenoord begint zondag zonder Anis Hadj Moussa aan de hervatting van de Eredivisie. De Algerijn plaatste zich dinsdagavond samen met Ramiz Zerrouki van FC Twente voor de kwartfinales van de Afrika Cup. Algerije won in Rabat na verlenging met 1-0 van de Democratische Republiek Congo en treft Nigeria in de strijd om een plek bij de laatste vier. Hadj Moussa mist dat duel door een schorsing.
5 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft het tot de zomer lopende contract van aanvaller Braydon Manu ontbonden. De 28-jarige Duitser met Ghanese roots maakte al enkele maanden geen deel meer uit van de selectie.
5 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Erik ten Hag keert terug bij FC Twente. De 55-jarige oud-trainer van onder meer Ajax, Manchester United en Bayer Leverkusen gaat bij de Enschedeërs aan de slag als technisch directeur. Ten Hag ondertekent een contract tot de zomer van 2028.
6 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-doelman Plamen Andreev maakt het seizoen af bij Lech Poznan. De Poolse club huurt de 21-jarige Bulgaar en heeft daarna de optie om hem te kopen. Dat meldt Lech Poznan op de clubwebsite.
6 uur geleden