Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AS Roma bevestigt zware knieblessure Zaniolo na duel met Oranje

AS Roma bevestigt zware knieblessure Zaniolo na duel met Oranje

ROME (ANP) - De Italiaanse international Nicolò Zaniolo heeft opnieuw een zware knieblessure opgelopen en moet een operatie ondergaan. Medisch onderzoek in Rome wees dinsdagochtend uit dat de 21-jarige middenvelder van AS Roma de voorste kruisband van zijn linkerknie heeft afgescheurd tijdens het gewonnen duel met Oranje in de Nations League (0-1). Zaniolo moest zich kort voor rust laten vervangen na een duel met Donny van de Beek.

De zevenvoudig international liep begin dit jaar ook al een zware knieblessure op, toen tijdens het competitieduel met Juventus. Zaniolo raakte toen geblesseerd na een duel met Matthijs de Ligt. De aanvallende middenvelder vreesde het EK te moeten missen, maar vanwege de coronacrisis werd de Europese eindronde uitgesteld naar de zomer van 2021. Zaniolo maakte begin juli zijn rentree in de Serie A.

De Italiaan begon maandag in de basis bij de 'Azzurri' in de Johan Cruijff ArenA, maar na een ogenschijnlijk onschuldig duel met Van de Beek moet Zaniolo nu weer maanden revalideren.

Meer uit Voetbal

Trainer en spelers Real Madrid hekelen rode kaart Camavinga

MÜNCHEN (ANP/AFP) - Real Madrid-trainer Álvaro Arbeloa vindt dat de scheidsrechter met de beslissing om Eduardo Camavinga van het veld te sturen de wedstrijd tegen Bayern München verpest heeft. Real Madrid verloor met tien man uiteindelijk met 4-3 en werd uitgeschakeld in de kwartfinales van de Champions League.

2 uur geleden
Bayern-coach Kompany geschorst in eerste duel met PSG

MÜNCHEN (ANP/DPA) - Bayern München-trainer Vincent Kompany is geschorst voor de eerste halve finale in de Champions League tegen Paris Saint-Germain. De coach van de Duitse kampioen kreeg een gele kaart nadat Kylian Mbappé Real Madrid op 2-3 had gebracht. Bayern won de wedstrijd met 4-3 en bereikte de laatste vier.

2 uur geleden
FIFA-voorzitter Infantino: Iran doet zeker mee aan WK voetbal

WASHINGTON (ANP) - Iran zal meedoen aan het WK voetbal, "dat staat vast", aldus FIFA-voorzitter Gianni Infantino woensdag. Hij deed die uitspraak tijdens het Invest in America Forum van nieuwszender CNBC.

8 uur geleden
Bayern München schakelt Real Madrid uit in spectaculair duel

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft zich in een spectaculaire wedstrijd geplaatst voor de halve finale van de Champions League. De Duitse koploper versloeg Real Madrid met 4-3. Bayern had vorige week de eerste ontmoeting in Spanje ook gewonnen (1-2).

12 uur geleden
Arsenal bereikt opnieuw halve finale Champions League

LONDEN (ANP) - Arsenal staat voor het tweede jaar op rij in de halve finale van de Champions League. De Londenaren hadden in de thuiswedstrijd tegen Sporting Portugal genoeg aan een gelijkspel (0-0), omdat ze de eerste ontmoeting vorige week in Lissabon in de slotfase met 1-0 wonnen.

12 uur geleden
Braziliaanse media: fout Corinthians vertraagt herstel Depay

SÃO PAULO (ANP) - Memphis Depay kent in aanloop naar het wereldkampioenschap voetbal tegenslag. Het herstel van de blessure van de spits van het Nederlands elftal heeft twee weken vertraging opgelopen door een fout van de medische staf van zijn club Corinthians. Dat melden Braziliaanse media, waaronder de krant O Globo.

16 uur geleden
FC Barcelona dient na uitschakeling weer klacht in om arbitrage

BARCELONA (ANP/BELGA) - FC Barcelona dient opnieuw een klacht in bij de Europese voetbalbond UEFA. De Spaanse voetbalclub voelt zich in de kwartfinale van de Champions League tegen Atlético Madrid benadeeld. FC Barcelona won met 2-1 in Madrid, maar had vorige week de eerste ontmoeting in eigen stadion met 2-0 verloren en is daardoor uitgeschakeld.

16 uur geleden