AS Monaco bezorgt Paris Saint-Germain weer een nederlaag
MONACO (ANP) - Hoewel de koppositie in de Franse competitie niet in gevaar is, stapelen de zorgen zich op bij Paris Saint-Germain. De ploeg van coach Mauricio Pochettino leed de derde uitnederlaag op rij in de competitie. AS Monaco was in het prinsdom met 3-0 te sterk.
De positie van Pochettino wankelt, mede door de uitschakeling in de achtste finales van de Champions League door Real Madrid. In de wedstrijd erna werden met name de vedetten Lionel Messi en Neymar uitgefloten door de eigen fans. Messi ontbrak wegens griep in Monaco, waar de thuisclub in alle opzichten de betere ploeg was.
Jean Lucas miste al na 10 minuten na een fout van Marquinhos vrij voor het doel. Een kwartier later was het wel raak. Wissam Ben Yedder tikte knap binnen op aangeven van Youssouf Fofana. PSG verscheen spaarzaam voor het doel: kort na rust was er een goede kans voor Kylian Mbappé, maar die kwam na het passeren van doelman Alexander Nübel niet tot een schot. De ingevallen Kevin Volland schoot aan de andere kant wel raak en werd niet veel later onderuit gehaald door Presnel Kimpembe. Ben Yedder benutte de toegekende strafschop.
Georginio Wijnaldum speelde 70 minuten bij PSG. Myron Boadu was kort voor tijd invaller bij Monaco, dat zevende staat.
Meer uit Voetbal
BOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.
8 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.
11 uur geledenLYON (ANP) - Go Ahead Eagles heeft voor de derde keer op rij verloren in de Europa League. De ploeg van trainer Melvin Boel ging bij Olympique Lyon onderuit met 2-1.
11 uur geledenLAUSANNE (ANP/Belga) - Supportersorganisatie Football Supporters Europe (FSE) klaagt over 'buitensporige' ticketprijzen voor het WK voetbal van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. FSE roept de FIFA op om onmiddellijk de ticketverkoop te stoppen, in overleg te treden met alle betrokken partijen en de prijsstructuur opnieuw te bekijken.
13 uur geledenPRISTINA (ANP) - AZ heeft in de Conference League tegen FC Drita de derde overwinning geboekt. In Pristina in Kosovo wonnen de Alkmaarders met 3-0. De ploeg van trainer Maarten Martens is met 9 punten na vijf wedstrijden dicht bij een vervolg in de Europese clubcompetitie.
14 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft ook in de zesde speelronde in de Europa League niet kunnen winnen. Het elftal van trainer Ron Jans verloor thuis in de Galgenwaard met 1-2 van Nottingham Forest, de nummer 17 uit de Premier League.
14 uur geledenRABAT (ANP) - PSV'ers Ismael Saibari en Anass Salah-Eddine en Feyenoorder Oussama Targhalline zijn door bondscoach Walid Regragui geselecteerd voor het nationale elftal van Marokko voor de Afrika Cup. Dat betekent dat PSV en Feyenoord de spelers van half december tot en met mogelijk 18 januari missen.
18 uur geleden