Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AS Monaco bezorgt Paris Saint-Germain weer een nederlaag

AS Monaco bezorgt Paris Saint-Germain weer een nederlaag

MONACO (ANP) - Hoewel de koppositie in de Franse competitie niet in gevaar is, stapelen de zorgen zich op bij Paris Saint-Germain. De ploeg van coach Mauricio Pochettino leed de derde uitnederlaag op rij in de competitie. AS Monaco was in het prinsdom met 3-0 te sterk.

De positie van Pochettino wankelt, mede door de uitschakeling in de achtste finales van de Champions League door Real Madrid. In de wedstrijd erna werden met name de vedetten Lionel Messi en Neymar uitgefloten door de eigen fans. Messi ontbrak wegens griep in Monaco, waar de thuisclub in alle opzichten de betere ploeg was.

Jean Lucas miste al na 10 minuten na een fout van Marquinhos vrij voor het doel. Een kwartier later was het wel raak. Wissam Ben Yedder tikte knap binnen op aangeven van Youssouf Fofana. PSG verscheen spaarzaam voor het doel: kort na rust was er een goede kans voor Kylian Mbappé, maar die kwam na het passeren van doelman Alexander Nübel niet tot een schot. De ingevallen Kevin Volland schoot aan de andere kant wel raak en werd niet veel later onderuit gehaald door Presnel Kimpembe. Ben Yedder benutte de toegekende strafschop.

Georginio Wijnaldum speelde 70 minuten bij PSG. Myron Boadu was kort voor tijd invaller bij Monaco, dat zevende staat.

Meer uit Voetbal

Landskampioen PSV besluit feestweek met overwinning op Sparta

ROTTERDAM (ANP) - PSV heeft een feestweek op een goede manier afgesloten. De Eindhovenaren wonnen zes dagen na het binnenhalen van de 27e landstitel en vier dagen na het grote kampioensfeest met 2-0 bij Sparta Rotterdam. Ricardo Pepi en Ismael Saibari maakten de doelpunten op Het Kasteel.

23 minuten geleden
FC Barcelona loopt door zege verder uit op Real Madrid

BARCELONA (ANP) - FC Barcelona is door een zege in de derby tegen Espanyol verder uitgelopen op rivaal Real Madrid. De ploeg van coach Hansi Flick won met 4-1 van de stadgenoot. Frenkie de Jong maakte in de slotfase na ruim zes weken afwezigheid zijn rentree.

35 minuten geleden
Bayern München neemt afstand van Dortmund door zege op St. Pauli

HAMBURG (ANP) - Bayern München heeft met een zege in de uitwedstrijd tegen FC St. Pauli verder afstand genomen van Borussia Dortmund. Bayern won in Hamburg met 5-0 en Borussia Dortmund ging eerder zaterdag onderuit tegen Bayer Leverkusen (0-1).

36 minuten geleden
Liverpool wint na drie nederlagen op rij wel van Fulham

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft eindelijk weer eens weten te winnen. De regerend landskampioen van Engeland versloeg Fulham in de Premier League met 2-0. Liverpool blijft daarmee na 32 speelronden op de vijfde plaats staan.

38 minuten geleden
Ajax begint met Gloukh en Itakura tegen Heracles Almelo

ALMELO (ANP) - Ajax begint met Oscar Gloukh en Ko Itakura aan de uitwedstrijd tegen Heracles Almelo. De middenvelder uit Israël heeft voor het eerst een basisplaats onder trainer Óscar García. Itakura is pas net hersteld van een blessure.

43 minuten geleden
AC Milan lijdt nederlaag tegen Udinese, doelpunt Ekkelenkamp

MILAAN (ANP) - AC Milan heeft een pijnlijke thuisnederlaag geleden in de Serie A en ziet het kampioenschap verder uit zicht raken. Udinese was met 3-0 te sterk voor de ploeg van trainer Massimiliano Allegri. Jurgen Ekkelenkamp maakte voor de bezoekers in San Siro de tweede treffer.

46 minuten geleden
Bayern München verbreekt record meeste doelpunten in Bundesliga

HAMBURG (ANP) - Bayern München heeft het record van de meeste doelpunten in één seizoen in de Bundesliga verbroken. Met de tweede treffer in de wedstrijd tegen FC St. Pauli zorgde Leon Goretzka voor het 102e competitiedoelpunt van dit seizoen. Daarmee heeft het team het record van 101 treffers uit het seizoen 1971/1972, ook van Bayern, verbeterd.

48 minuten geleden