Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

AS Monaco bezorgt Paris Saint-Germain weer een nederlaag

AS Monaco bezorgt Paris Saint-Germain weer een nederlaag

MONACO (ANP) - Hoewel de koppositie in de Franse competitie niet in gevaar is, stapelen de zorgen zich op bij Paris Saint-Germain. De ploeg van coach Mauricio Pochettino leed de derde uitnederlaag op rij in de competitie. AS Monaco was in het prinsdom met 3-0 te sterk.

De positie van Pochettino wankelt, mede door de uitschakeling in de achtste finales van de Champions League door Real Madrid. In de wedstrijd erna werden met name de vedetten Lionel Messi en Neymar uitgefloten door de eigen fans. Messi ontbrak wegens griep in Monaco, waar de thuisclub in alle opzichten de betere ploeg was.

Jean Lucas miste al na 10 minuten na een fout van Marquinhos vrij voor het doel. Een kwartier later was het wel raak. Wissam Ben Yedder tikte knap binnen op aangeven van Youssouf Fofana. PSG verscheen spaarzaam voor het doel: kort na rust was er een goede kans voor Kylian Mbappé, maar die kwam na het passeren van doelman Alexander Nübel niet tot een schot. De ingevallen Kevin Volland schoot aan de andere kant wel raak en werd niet veel later onderuit gehaald door Presnel Kimpembe. Ben Yedder benutte de toegekende strafschop.

Georginio Wijnaldum speelde 70 minuten bij PSG. Myron Boadu was kort voor tijd invaller bij Monaco, dat zevende staat.

Meer uit Voetbal

Ajax verhuurt Van den Boomen aan het Franse Angers

AMSTERDAM (ANP) - Ajax verhuurt Branco van den Boomen tot het einde van het seizoen aan de Franse club Angers SCO, de huidige nummer 11 van de Ligue 1. De 30-jarige middenvelder staat nog tot de zomer van 2027 onder contract in Amsterdam.

1 uur geleden
Atlético en Galatasaray spelen gelijk, Qarabag verslaat Frankfurt

ISTANBUL (ANP) - Atlético Madrid heeft in de voorlaatste speelronde in het hoofdtoernooi van de Champions League gelijkgespeeld bij Galatasaray (1-1). De ploeg van Diego Simeone kwam na vier minuten op voorsprong via een kopbal van Giuliano Simeone, de zoon van de trainer. Maar de nummer 1 van Turkije kwam een kwartier later op gelijke hoogte door een eigen doelpunt van Marcos Llorente. Atlético staat voorlopig op plek 8, maar later op woensdag komt een aantal ploegen nog in actie. Galatasaray heeft nu 10 punten en staat voorlopig 16e.

1 uur geleden
AZ verspeelt drie dagen na ontslag Martens punten tegen Excelsior

ALKMAAR (ANP) - AZ is er niet in geslaagd de eerste wedstrijd sinds het ontslag van trainer Maarten Martens te winnen. De Alkmaarders speelden voor eigen publiek in de Eredivisie gelijk tegen Excelsior: 1-1. Het duel zou eigenlijk 14 december gespeeld worden, maar werd uitgesteld om AZ zo langer de tijd te geven zich voor te bereiden op de ontmoeting met Jagiellonia Bialystok uit Polen in de Conference League.

1 uur geleden
Salah-Eddine keert na finale Afrika Cup direct terug in basis PSV

NEWCASTLE (ANP) - Anass Salah-Eddine heeft woensdag in de uitwedstrijd van PSV tegen Newcastle United in de Champions League direct een basisplaats. De linkervleugelverdediger viel zondag nog in tijdens de door zijn land Marokko met 1-0 verloren finale tegen Senegal.

2 uur geleden
Go Ahead en Stoke City akkoord over recordtransfer spits Smit

NICE (ANP) - Go Ahead Eagles en Stoke City FC hebben op hoofdlijnen een akkoord bereikt over de transfer van spits Milan Smit. Dat zegt Marc van Hintum, technisch manager van Go Ahead, tegen ESPN. Go Ahead Eagles ontving volgens Van Hintum nog niet eerder zoveel geld voor een vertrekkende speler. Het gaat naar verluidt om 5,5 miljoen euro, maar dat wil Van Hintum niet bevestigen.

2 uur geleden
Go Ahead Eagles-aanvoerder Deijl op weg naar Feyenoord

NICE (ANP) - De transfer van Mats Deijl van Go Ahead Eagles naar Feyenoord is zo goed als rond. "Het gaat nog om de kleine lettertjes", zegt technisch manager Marc van Hintum van Go Ahead tegen ESPN.

2 uur geleden
Fortuna verkoopt verdediger Mendes na vijf maanden

SITTARD (ANP) - Fortuna Sittard neemt na ruim vijf maanden alweer afscheid van Houboulang Mendes. De 27-jarige geboren Fransman, die als international voor Guinee-Bissau voetbalde, stapt over naar Servette FC. Bij de Zwitserse club, die uitkomt op het hoogste niveau, ondertekent hij een meerjarig contract.

3 uur geleden