AS Monaco bezorgt Paris Saint-Germain weer een nederlaag
MONACO (ANP) - Hoewel de koppositie in de Franse competitie niet in gevaar is, stapelen de zorgen zich op bij Paris Saint-Germain. De ploeg van coach Mauricio Pochettino leed de derde uitnederlaag op rij in de competitie. AS Monaco was in het prinsdom met 3-0 te sterk.
De positie van Pochettino wankelt, mede door de uitschakeling in de achtste finales van de Champions League door Real Madrid. In de wedstrijd erna werden met name de vedetten Lionel Messi en Neymar uitgefloten door de eigen fans. Messi ontbrak wegens griep in Monaco, waar de thuisclub in alle opzichten de betere ploeg was.
Jean Lucas miste al na 10 minuten na een fout van Marquinhos vrij voor het doel. Een kwartier later was het wel raak. Wissam Ben Yedder tikte knap binnen op aangeven van Youssouf Fofana. PSG verscheen spaarzaam voor het doel: kort na rust was er een goede kans voor Kylian Mbappé, maar die kwam na het passeren van doelman Alexander Nübel niet tot een schot. De ingevallen Kevin Volland schoot aan de andere kant wel raak en werd niet veel later onderuit gehaald door Presnel Kimpembe. Ben Yedder benutte de toegekende strafschop.
Georginio Wijnaldum speelde 70 minuten bij PSG. Myron Boadu was kort voor tijd invaller bij Monaco, dat zevende staat.
Meer uit Voetbal
SUNDERLAND (ANP) - Coach Régis Le Bris van Sunderland is blij met de huidige vorm van spits Brian Brobbey. "Hij wordt iedere wedstrijd beter, dat voel je. We zien nu de beste versie van Brian", sprak de coach op de website van de Engelse club.
2 uur geledenBREDA (ANP) - NAC Breda heeft het contract van Terence Kongolo per direct ontbonden. De 31-jarige verdediger kan op zoek naar een andere club, meldt de Brabantse Eredivisieclub op zijn website.
3 uur geledenBREDA (ANP) - NEC heeft het spectaculaire uitduel met NAC Breda met 4-3 gewonnen dankzij een treffer in de slotseconden. De thuisploeg kwam terug van een 2-0- en 3-2-achterstand, maar had geen tijd meer om de laatste treffer van de Nijmegenaren, gemaakt door Kodai Sano, ongedaan te maken.
13 uur geledenSITTARD (ANP) - PSV heeft bij Fortuna Sittard met de nodige moeite de vijftiende uitzege op rij geboekt in de Eredivisie. Ivan Perisic bezorgde de ploeg van trainer Peter Bosz een kwartier voor tijd de overwinning: 1-2. In de slotfase verzuimde de koploper de score hoger op te voeren.
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Telstar heeft in de uitwedstrijd bij Excelsior een voorsprong van twee doelpunten uit handen gegeven. Het werd in Rotterdam 2-2.
14 uur geledenZWOLLE (ANP) - AZ heeft de overtuigende bekeroverwinning op Ajax (6-0) geen goed vervolg kunnen geven in de Eredivisie. PEC Zwolle was op eigen veld met 3-1 te sterk voor de ploeg van trainer Maarten Martens.
15 uur geledenLEIPZIG (ANP) - Bayern München heeft het competitieduel bij nummer 4 RB Leipzig ruim gewonnen: 1-5. De regerend kampioen en koploper kwam in het oosten van Duitsland op achterstand, maar zette dat in de tweede helft recht. In de laatste tien minuten scoorde Bayern drie keer.
15 uur geleden