Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Arts: Trump had geen pijn op de borst

Arts: Trump had geen pijn op de borst

WASHINGTON (ANP/AFP) - De arts van Donald Trump weerspreekt berichten dat de Amerikaanse president recentelijk last had van pijn op de borst, nadat hij een onaangekondigde medische keuring had ondergaan.

De 73-jarige Trump had zaterdag een gezondheidscontrole van meer dan een uur ondergaan in het Walter Reed National Militair Ziekenhuis, meldde zijn arts Sean Conley in de verklaring van het Witte Huis. "Ondanks de speculaties heeft de president geen last van pijn op de borst. Hij is ook niet voor urgente of acute zaken behandeld. In het bijzonder heeft hij geen gespecialiseerde hartonderzoeken of neurologische onderzoeken ondergaan."

Het laatste medische onderzoek van Trump was afgelopen februari. Volgens het Witte Huis benutte de president nu een vrij weekend voor zijn medische keuring, omdat 2020 erg druk wordt.

Meer uit Buitenland

Drone slaat in bij Russische kerncentrale

WENEN (ANP) - Een koeltoren van een Russische kerncentrale in Koersk zou geraakt zijn door een drone. Het Internationaal Atoomenergieagentschap (IAEA) laat via X weten dat het daar een melding van heeft ontvangen.

11 minuten geleden
Duizenden Kosovaren demonstreren tegen veroordeling oud-president

PRISTINA (ANP/AFP) - Duizenden Kosovaren hebben in de hoofdstad Pristina gedemonstreerd tegen de veroordeling van oud-president Hashim Thaçi. Het Kosovotribunaal legde hem woensdag 25 jaar gevangenisstraf op voor oorlogsmisdaden tijdens de onafhankelijkheidsoorlog met Servië in de jaren 90.

21 minuten geleden
Bronnen: Pakistan stuurt meer militaire steun naar Saudi-Arabië

ISLAMABAD (ANP/DPA) - Pakistan stuurt meer militaire hulp naar Saudi-Arabië nu het conflict in Jemen escaleert. Dat zeggen bronnen in de Pakistaanse hoofdstad Islamabad tegen persbureau DPA.

34 minuten geleden
Polen na ruzie nu toch bij raketafweercoalitie Oekraïne

KYIV (ANP) - Polen gaat alsnog meedoen aan het verbond van landen dat met Oekraïne werkt aan een verdediging tegen ballistische raketten. Dat Polen niet meteen aansloot, berust op "een misverstand", zei premier Donald Tusk volgens Poolse media op een top van Oost-Europese leiders in Oekraïne.

41 minuten geleden
Poetin brengt stem uit in Russische parlementsverkiezingen

MOSKOU (ANP/DPA) - De Russische president Vladimir Poetin heeft vrijdag zijn stem uitgebracht in de parlementsverkiezingen. Kremlin-gezinde partijen houden naar verwachting hun dominantie in de Doema, zoals het parlement wordt genoemd.

42 minuten geleden
Rode Kruis: 2 jaar geen toegang tot Oekraïense krijgsgevangenen

GENÈVE (ANP/RTR) - Het Internationaal Comité van het Rode Kruis (ICRC) zegt inmiddels twee jaar geen toegang meer te hebben tot Oekraïense krijgsgevangenen in Russische gevangenschap. In Rusland worden mogelijk duizenden Oekraïners vastgehouden in detentiecentra waar VN-onderzoekers bewijs hebben verzameld van systematische marteling.

1 uur geleden
Denemarken komt sneller met hulp voor Kyiv na lichtkogelincident

KOPENHAGEN (ANP/BLOOMBERG) - Denemarken gaat nieuwe steun voor Oekraïne sneller overmaken. Dat gebeurt omdat maandag een incident plaatsvond waarbij een Russisch oorlogsschip lichtkogels afvuurde richting een Deense helikopter.

1 uur geleden