Arts: Trump had geen pijn op de borst
WASHINGTON (ANP/AFP) - De arts van Donald Trump weerspreekt berichten dat de Amerikaanse president recentelijk last had van pijn op de borst, nadat hij een onaangekondigde medische keuring had ondergaan.
De 73-jarige Trump had zaterdag een gezondheidscontrole van meer dan een uur ondergaan in het Walter Reed National Militair Ziekenhuis, meldde zijn arts Sean Conley in de verklaring van het Witte Huis. "Ondanks de speculaties heeft de president geen last van pijn op de borst. Hij is ook niet voor urgente of acute zaken behandeld. In het bijzonder heeft hij geen gespecialiseerde hartonderzoeken of neurologische onderzoeken ondergaan."
Het laatste medische onderzoek van Trump was afgelopen februari. Volgens het Witte Huis benutte de president nu een vrij weekend voor zijn medische keuring, omdat 2020 erg druk wordt.
Meer uit Buitenland
KYIV (ANP) - Rusland heeft na vier jaar oorlog zijn doelen niet bereikt, zegt Volodymyr Zelensky op X. Het is dinsdag precies vier jaar geleden dat Rusland met een grootschalige invasie Oekraïne binnenviel.
7 minuten geledenKASARIA (ANP/AFP/RTR) - Bij het neerstorten van een gecharterde medische vlucht in India zijn zeven mensen om het leven gekomen. Dat melden functionarissen dinsdag. Het vliegtuig stortte neer in het gebied Kasaria in de oostelijke staat Jharkhand.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - De Britse politie heeft de voormalige ambassadeur voor de Verenigde Staten Peter Mandelson op borgtocht vrijgelaten in afwachting van verder onderzoek.
4 uur geledenSEOUL (ANP) - De oud-president van Zuid-Korea, Yoon Suk-yeol, gaat in beroep tegen zijn veroordeling tot levenslange gevangenisstraf voor het leiden van een opstand.
5 uur geledenMOSKOU (ANP) - Een explosie bij een treinstation in de Russische hoofdstad Moskou heeft het leven gekost aan een politieagent. Twee anderen raakten gewond. Dat meldt het Russische ministerie van Binnenlandse Zaken in een verklaring op Telegram.
5 uur geledenPYONGYANG (ANP) - De zus van de Noord-Koreaanse leider Kim Jong-un heeft een promotie gekregen tijdens een zeldzaam partijcongres, melden staatsmedia dinsdag.
5 uur geledenRAQQA (ANP) - Vier Syrische veiligheidsfunctionarissen zijn maandag gedood in een aanval op een checkpoint ten westen van de stad Raqqa. Volgens het Syrische staatspersbureau zitten strijders van Islamitische Staat (IS) achter de aanval, al heeft de terreurbeweging de aanval nog niet opgeëist.
5 uur geleden