Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Arts: corona zou Berlusconi in maart of april hebben gedood

Arts: corona zou Berlusconi in maart of april hebben gedood

MILAAN (ANP/DPA) - De Italiaanse ex-regeringsleider Silvio Berlusconi, die besmet is met het coronavirus, zou volgens zijn arts in maart of april aan een vergelijkbare coronabesmetting zijn overleden.

"Het aantal virusdeeltjes in Berlusconi's uitstrijkje was zo hoog dat het zeker niet zo'n happy end in maart of april zou hebben gehad als nu", zei professor Alberto Zangrillo donderdagavond op de tv-zender La7. "Zou het hem hebben gedood? Absoluut ja, zeer waarschijnlijk ja, en dat weet hij."

De 83-jarige wordt al ruim een ​​week behandeld voor een coronavirusinfectie in het San Raffaele ziekenhuis in Milaan en is nu aan het herstellen. Italië werd in het voorjaar hard getroffen door het coronavirus. De intensivecareafdelingen in het noorden van het land beschikten over onvoldoende bedden en beademingsapparatuur.

Berlusconi verkeert in een "meer dan bevredigende" toestand, zei Zangrillo, die gelooft dat zijn patiënt snel zal herstellen. De politicus en ondernemer Berlusconi wordt beschouwd als een risicopatiënt vanwege zijn leeftijd en enkele eerdere ziektes. Woensdag sprak hij weer voor het eerst en deed verslag van zijn strijd tegen de "helse ziekte". "Het is de ergste ervaring van mijn leven", zei hij over zijn infectie met het coronavirus.

Meer uit Buitenland

Parlementsvoorzitter Iran beschuldigt VS van plannen grondaanval

TEHERAN (ANP/AFP) - De Iraanse parlementsvoorzitter Mohammad Baqer Qalibaf verwijt de Verenigde Staten ondanks diplomatieke inspanningen de inzet van grondtroepen voor te bereiden. "De vijand stuurt openlijk een boodschap van onderhandeling en plant in het geheim een grondaanval", verklaarde Qalibaf volgens Iraanse media. Hij wordt gezien als een potentiële gesprekspartner voor de Amerikanen, nu veel andere regimekopstukken gedood zijn.

4 minuten geleden
Auto rijdt in op voetgangers in Britse stad Derby

DERBY (ANP/AFP) - Meerdere mensen zijn zaterdagavond zwaargewond geraakt toen een auto inreed op voetgangers in de Britse stad Derby. De politie heeft een man gearresteerd.

39 minuten geleden
Weer brand in belangrijke Russische haven na aanval

MOSKOU (ANP/BLOOMBERG/RTR) - De Russische haven van Oost-Loega heeft opnieuw schade opgelopen door een Oekraïense droneaanval. Dat meldt de gouverneur van Leningrad, die stelt dat tientallen onbemande toestellen zijn neergehaald boven het gebied.

1 uur geleden
Syrië meldt nieuwe drone-aanval vanuit Irak

DAMASCUS (ANP/AFP) - Syrië zegt een aanval te hebben afgeslagen die vanuit Irak is uitgevoerd op een Amerikaanse basis. Onderminister van Defensie Sipan Hamo meldde dat vier drones waren gelanceerd vanuit het buurland.

2 uur geleden
Minstens 8 miljoen demonstranten bij 'No Kings'-protesten VS

WASHINGTON (ANP/AFP) - Tijdens de 'No Kings'-protesten in de Verenigde Staten zijn minstens acht miljoen mensen de straat op gegaan, meldt de organisatie. De demonstranten protesteerden zaterdag tegen de Amerikaanse president Donald Trump en zijn leiderschap.

7 uur geleden
Iran laat 20 Pakistaanse schepen door Straat van Hormuz

ISLAMABAD (ANP/RTR/DPA) - Het Iraanse regime laat nog eens twintig Pakistaanse schepen de Straat van Hormuz passeren. Dat heeft de Pakistaanse minister van Buitenlandse Zaken Ishaq Dar gemeld in een bericht op X. Het zou volgens de minister gaan om twee schepen per dag.

12 uur geleden
Houthi's claimen tweede raketaanval op Israël

SANAA (ANP/AFP/RTR) - De Jemenitische Houthi's zeggen een tweede aanval met raketten en drones op Israël te hebben uitgevoerd.

12 uur geleden