Arteta wil met Arsenal einde maken aan slechte reeks bij Bayern
MÜNCHEN (ANP/RTR) - Arsenal wil woensdag in de uitwedstrijd tegen Bayern München een einde maken aan een reeks slechte resultaten tegen de Duitse topclub. De Londenaren verloren de laatste twee uitduels met Bayern in de Champions League met 5-1. Van de laatste zes uitwedstrijden tegen Bayern won Arsenal er slechts eentje.
"We moeten dit veranderen. Het is aan ons om ervoor te zorgen dat dit verhaal nu een andere wending krijgt", aldus Arsenal-trainer Mikel Arteta, die zijn elftal vorige week in de thuiswedstrijd tegen Bayern met 2-2 gelijk zag spelen. Leandro Trossard scoorde toen kort voor tijd voor Arsenal.
Arteta wilde nog niet zeggen of aanvoerder Martin Ødegaard en aanvaller Bukayo Saka in de Allianz Arena mee kunnen doen. Het tweetal liep zondag een blessure op in de met 2-0 verloren ontmoeting met Aston Villa. "We zullen ze morgen beoordelen en kijken hoe het met ze gaat", zei hij.
Arsenal kan zich voor de derde keer plaatsen voor de halve finales van de Champions League. De laatste keer dat dat lukte was in 2009. Arteta: "De meeste van onze spelers hebben dit nog niet meegemaakt, ze zijn supergemotiveerd en zelfverzekerd. Het zou veel voor ons betekenen als we het halen."
Meer uit Voetbal
TOULOUSE (ANP) - Ayase Ueda heeft direct zijn waarde bewezen voor zijn nieuwe club Lille. De Japanse spits, die maandag werd overgenomen van Feyenoord, maakte als invaller het enige doelpunt in de uitwedstrijd tegen Toulouse in de Franse competitie.
1 uur geledenGENUA (ANP) - Kingsley Ehizibue maakt in de Serie A de overstap van Udinese naar Genoa. De 31-jarige Nederlandse verdediger ondertekent een meerjarig contract bij zijn nieuwe werkgever.
1 uur geledenZÜRICH (ANP/RTR) - De FIFA beschuldigt de UEFA van een lastercampagne tegen de wereldvoetbalbond en voorzitter Gianni Infantino. Dat blijkt uit een gerechtelijk document dat persbureau Reuters heeft ingezien.
3 uur geledenALKMAAR (ANP) - Ibrahim Sadiq vertrekt bij AZ. De Alkmaarders verkopen de 26-jarige Ghanese buitenspeler aan de Amerikaanse club Colorado Rapids, die uitkomt in de Major League Soccer (MLS).
3 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Marcos Llorente stelt zich niet langer beschikbaar voor het nationale voetbalelftal van Spanje. Dat maakte de 31-jarige verdediger van Atlético Madrid, die anderhalve maand geleden met zijn land de wereldtitel won, op Instagram bekend.
4 uur geledenLONDEN (ANP) - Arsenal heeft Gabriel Martinelli verkocht aan de Saudische voetbalclub Al-Hilal. De Engelse landskampioen krijgt volgens Engelse media bijna 70 miljoen euro voor de Braziliaanse buitenspeler, die bij zijn nieuwe werkgever onder andere ploeggenoot wordt van Oranje-international Crysencio Summerville. Arsenal ontving nog niet eerder zoveel geld voor een speler.
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht neemt afscheid van Zidane Iqbal. De 23-jarige Irakese middenvelder, die in juni met zijn land meedeed aan het wereldkampioenschap, stapt over naar de Schotse club Dundee United FC.
4 uur geleden