Arteta sluit vertrek Aubameyang bij Arsenal uit
LONDEN (ANP) - Mikel Arteta, de nieuwe trainer van Arsenal, wil zijn aanvoerder Pierre-Emerick Aubameyang onder geen beding laten gaan. De spits uit Gabon is met dertien doelpunten de topschutter van de ploeg die dit seizoen in de Premier League wederom tegenvallend presteert. Aubameyang wil volgens Engelse media graag naar een club waarmee hij in de Champions League kan spelen, maar Arteta sluit een winters vertrek van de spits uit.
"Ik wil er niet eens aan denken dat 'Auba' weg gaat. Ik wil hem hier hebben", zei Arteta een dag na de zege op Manchester United (2-0). De 'Gunners' stegen daardoor in de Premier League naar de tiende plaats. Ze zijn wel ver verwijderd van een plek in de top 4, die recht geeft op een ticket voor de Champions League.
Arteta hoopt ook dat Granit Xhaka blijft. De Zwitserse middenvelder leek naar Hertha BSC te verhuizen, maar stond tegen ManUnited 'gewoon' weer in de basis. "We hebben een gesprek gehad, omdat ik zijn gevoelens wilde weten. Ik heb hem verteld dat we hem als club steunen. We hebben hem nodig."
Meer uit Voetbal
SAO PAULO (ANP) - Zakaria Labyad vervolgt zijn loopbaan bij Corinthians. De in Utrecht geboren voetballer wordt ploeggenoot van Memphis Depay, die zich hard heeft gemaakt voor zijn komst. Dat heeft de club uit São Paulo bekendgemaakt.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vitezslav Jaros heeft vrijdag een zware knieblessure opgelopen tijdens de training van Ajax. De Tsjechische doelman komt dit seizoen niet meer in actie voor de club uit Amsterdam. Volgens Ajax moet de van FC Liverpool gehuurde keeper geopereerd worden.
6 uur geledenMILAAN (ANP/DPA) - Kirsty Coventry gaat onderzoeken of FIFA-voorzitter Gianni Infantino de regels heeft overtreden door een overeenkomst te sluiten met de nieuwe Vredesraad van de Amerikaanse president Donald Trump. Dat heeft de voorzitter van het Internationaal Olympisch Comité (IOC) bekendgemaakt in Milaan.
8 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid is woensdag in het uitduel met Benfica niet van het veld gestapt omdat Vinícius Júnior zelf verder wilde spelen. De Braziliaanse aanvaller werd naar eigen zeggen racistisch uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni. Vinícius attendeerde de scheidsrechter van het duel in de tussenronde van de Champions League daarop en verliet even het speelveld. Na ruim tien minuten besloot hij de wedstrijd toch te hervatten.
8 uur geledenMANCHESTER (ANP) - De rentree van Matthijs de Ligt bij Manchester United laat nog even op zich wachten. "Hij werkt erg hard om terug te komen, maar hij is nog niet ver genoeg", zei trainer Michael Carrick tijdens een persconferentie voor het uitduel van maandag met Everton in de Premier League.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie wil nieuweling Raheem Sterling zondag graag speelminuten geven in de Eredivisiewedstrijd tegen Telstar. Dat zei hij vrijdag tijdens een persconferentie.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn is voorlopig niet inzetbaar voor Feyenoord. Dat heeft trainer Robin van Persie vrijdagmiddag bevestigd tijdens een persconferentie in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Telstar. De middenvelder raakte geblesseerd in de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles, nadat hij de eveneens geblesseerde Oussama Targhalline had vervangen.
12 uur geleden