Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Arteta rekent op langer verblijf Aubameyang bij Arsenal

Arteta rekent op langer verblijf Aubameyang bij Arsenal

LONDEN (ANP) - Mikel Arteta rekent erop dat Pierre-Emerick Aubameyang gaat bijtekenen bij Arsenal. Dat zei de Spaanse manager van de 'Gunners' na de winst van de FA Cup. "Hij weet hoe ik over hem denk", zei Arteta over zijn spits, die beide doelpunten maakte in de finale tegen Chelsea (2-1). "Ik wil de ploeg om hem heen bouwen. Ik denk dat hij ook wil blijven, het is alleen een kwestie van de deal rondkrijgen. Ja, ik denk dat hij gaat bijtekenen."

Het contract van de 31-jarige Aubameyang bij Arsenal loopt volgend jaar af. De spits uit Gabon staat vooralsnog niet te trappelen om bij te tekenen. Aubameyang wil graag om de prijzen spelen, maar ondanks al zijn doelpunten lukt het Arsenal in de Premier League al jaren niet meer om mee te doen om de titel. De spits tekende net als vorig seizoen voor 22 doelpunten, maar toch kwam Arsenal niet verder dan de achtste plek. Dankzij winst van de FA Cup gaat de ploeg van Arteta komend seizoen toch Europa in.

Als aanvoerder van Arsenal mocht Aubameyang de FA Cup in ontvangst nemen. Dat gebeurde niet zoals gebruikelijk op het ereterras van Wembley, maar op het veld. De spelers moesten vanwege de coronamaatregelen zelf het doosje met daarin hun medaille van een tafel pakken en Aubameyang moest de beker uit een standaard halen. Juist op het moment dat hij de beker in de lucht wilde steken, liet hij de onderkant én de trofee uit zijn handen vallen, tot hilariteit van z'n ploeggenoten.

"Iedereen bij de club houdt van hem", zei Arteta. "Hopelijk gaat hij door bij ons. Ik hoop dat hij beseft dat we op de juiste weg zijn." Zelf wilde Aubameyang weinig zeggen over zijn toekomst. "Het gaat om vandaag en om deze prijs. Meer niet."

Meer uit Voetbal

Emegha maakt volgens bondscoach Koeman weinig kans op WK

HILVERSUM (ANP) - Emmanuel Emegha is bij RC Strasbourg uitgevallen met een spierblessure. Volgens Ronald Koeman maakt de spits weinig kans meer op het WK. Dat zei de bondscoach zondagavond bij Studio Voetbal.

10 uur geleden
Real Madrid stelt met zege bij Espanyol titel Barcelona uit

BARCELONA (ANP) - Real Madrid heeft voorkomen dat FC Barcelona een week voor El Clásico al Spaans kampioen is geworden. De Madrilenen van coach Álvaro Arbeloa wonnen met 2-0 bij Espanyol in Barcelona.

11 uur geleden
Dumfries en De Vrij opnieuw kampioen met Internazionale

MILAAN (ANP) - Denzel Dumfries en Stefan de Vrij zijn kampioen met Internazionale geworden. De club uit Milaan won zondagavond met 2-0 van Parma en kan met drie speelronden te gaan niet meer worden ingehaald door nummer twee Napoli, dat twaalf punten minder heeft.

11 uur geleden
Tottenham Hotspur door zege boven degradatiestreep

BIRMINGHAM (ANP) - Tottenham Hotspur heeft een belangrijke zege geboekt in de strijd om lijfsbehoud in de Premier League. De ploeg van coach Roberto De Zerbi won met 2-1 bij Aston Villa en klom daarmee uit de degradatiezone.

11 uur geleden
PSV Vrouwen op weg naar eerste landstitel

AMSTERDAM (ANP) - PSV kan vrijdag voor het eerst kampioen van de Vrouwen Eredivisie worden. De speelsters van coach Roeland ten Berge hebben aan een thuiszege op ADO Den Haag genoeg voor de titel.

15 uur geleden
FC Twente ziet AZ in blessuretijd nog langszij komen

ALKMAAR (ANP) - FC Twente staat na een gelijkspel bij AZ op de vijfde plaats in de Eredivisie. De ploeg van John van den Brom moest zondag met 2-2 genoegen nemen. De Alkmaarders kwamen ver in de blessuretijd op gelijke hoogte via Peer Koopmeiners.

15 uur geleden
Sparta blijft steken op gelijkspel tegen Go Ahead Eagles

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft in de strijd om een plek in de play-offs voor Europees voetbal genoegen moeten nemen met 1 punt tegen Go Ahead Eagles. Het duel op Het Kasteel in Rotterdam eindigde in 2-2.

15 uur geleden