Arteta: de handrem is er af bij Arsenal
WEST BROMWICH (ANP) - Met drie overwinningen in een week tijd heeft Arsenal de weg omhoog ingezet in de Premier League. Trainer Mikel Arteta ziet het vertrouwen groeien binnen zijn ploeg, na een moeizame periode waarin de 'Gunners' heel wat nederlagen moesten incasseren in de Engelse competitie. "Het begint allemaal met het winnen van wedstrijden, dat zorgt voor energie en een ander 'momentum' binnen de groep. De handrem gaat er daardoor af. Je ziet dat de spelers zich nu veel vrijer voelen op het veld", zei Arteta na de overtuigende zege bij West Bromwich Albion (0-4).
Eerder in de week won Arsenal ook al van Chelsea (3-1) en Brighton & Hove Albion (0-1). De ploeg staat op de elfde plaats, nog altijd flink lager dan de ambities van de club, maar heeft wel aansluiting gevonden met de subtop.
"Die tegenvallende resultaten van de voorbije weken kwamen niet eens zozeer door ons spel. Ik vond vooral dat we heel veel pech hadden", zei Arteta. "We verloren vaak door eigen fouten en een gebrek aan discipline op bepaalde momenten. De manier waarop we nu spelen, komt heel dicht in de buurt bij wat wij als staf willen zien."
Meer uit Voetbal
LIVERPOOL (ANP/RTR) - Liverpool-trainer Arne Slot noemde zowel de kwaliteit van de tegenstander als de passie van de eigen fans op Anfield als inspiratiebron voor zijn ploeg, die dinsdag Real Madrid met 1-0 versloeg. Een doelpunt van Alexis Mac Allister besliste het duel uit de vierde speelronde van de Champions League.
3 uur geledenPIRAEUS (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was niet te spreken over het optreden van zijn ploeg in de Champions League-wedstrijd bij Olympiakos. De Eindhovenaren ontsnapten aan een nederlaag dankzij een gelijkmaker van invaller Ricardo Pepi in de 93e minuut (1-1).
12 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft in de Champions League een knappe zege geboekt op Real Madrid. De formatie van trainer Arne Slot was op het eigen Anfield met 1-0 te sterk voor de koploper van Spanje.
13 uur geledenPIRAEUS (ANP) - PSV is in het hoofdtoernooi van de Champions League ontsnapt aan een tweede nederlaag. De Eindhovenaren maakten in de uitwedstrijd tegen Olympiakos Piraeus in de blessuretijd van de tweede helft gelijk. Invaller Ricardo Pepi scoorde in de 93e minuut.
13 uur geledenPRAAG (ANP) - Arsenal is na vier Champions League-duels nog altijd zonder puntenverlies. De koploper van Engeland was in de uitwedstrijd bij Slavia Praag met 3-0 te sterk voor de nummer 1 van Tsjechië.
14 uur geledenPIRAEUS (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz voert in de uitwedstrijd tegen Olympiakos Piraeus in de Champions League geen wijzigingen door in zijn basiselftal. De Eindhovenaren beginnen met dezelfde elf spelers als in het vrijdag met 5-2 gewonnen competitieduel met Fortuna Sittard.
16 uur geledenISTANBUL (ANP) - Yunus Akgün en Ilkay Gündogan van Galatasaray missen woensdag de wedstrijd tegen Ajax in de Champions League. Beide spelers zijn niet fit en daardoor niet opgenomen in de selectie van de kampioen van Turkije.
19 uur geleden