Arsnenal is geblesseerde Aubameyang voorlopig kwijt
LONDEN (ANP) - Arsenal mist de komende drukke periode in het Engelse voetbal zijn aanvoerder Pierre-Emerick Aubameyang. De aanvaller heeft een kuitblessure en is ongeveer twee weken uitgeschakeld, meldde coach Mikel Arteta na de nederlaag zaterdag tegen Everton met 2-1. Aubameyang ontbrak al in die wedstrijd.
"We willen hem zo snel mogelijk terug, maar hij heeft een verrekking. Het kan een week of twee weken duren eer hij weer beschikbaar is, dat is afwachten", zei de geplaagde trainer van de Londense club, die is afgezakt naar een beschamende vijftiende plek op de ranglijst. Uit de laatste zeven competitieduels haalde Arsenal slechts 2 punten.
Het is de slechtste start van Arsenal sinds het seizoen 1974/75 en de Spaanse trainer moet door de tegenvallende resultaten vrezen voor zijn positie. "Het lijdt geen twijfel, de resultaten zijn niet goed genoeg en onacceptabel voor deze club", aldus Arteta.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
2 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriƫn Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
4 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
5 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
7 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
7 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
8 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord heeft in Enschede de zevende competitienederlaag van het seizoen geleden. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 ten onder tegen FC Twente. Feyenoord blijft desondanks op de tweede plaats van de Eredivisie staan. FC Twente klom naar de vijfde plaats.
8 uur geleden