Arsenal zegt trip naar VS af wegens coronagevallen
LONDEN (ANP) - Arsenal moet vanwege een klein aantal coronagevallen een trainingskamp en oefentoernooi in de Amerikaanse staat Florida afzeggen, meldt Sky Sports. Om hoeveel gevallen en wie er zijn getroffen is niet bekend.
De ploeg van trainer Mikel Arteta zou deze week naar Amerika vliegen voor de Florida Cup. Arsenal zou tijdens zijn verblijf een vierkamp afwerken met Internazionale, Everton en Millonarios. De Londense club zou het op zondag 25 juli opnemen tegen Inter en vervolgens op 28 juli tegen Everton of Millonarios.
Arsenal opent het nieuwe seizoen in de Premier League op 13 augustus met een uitwedstrijd tegen Brentford. De club werkt aan een alternatief voor het trainingskamp. Wel staan op 1 en 8 augustus oefenwedstrijden tegen Chelsea en Tottenham Hotspur gepland.
Meer uit Voetbal
AGADIR (ANP) - Egypte heeft met veel moeite de kwartfinale van de Afrika Cup bereikt. De recordwinnaar van het toernooi versloeg Benin na verlenging (3-1) in een slecht gevuld stadion in Agadir.
10 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Aniek Nouwen heeft opnieuw een kruisband gescheurd. De 26-jarige verdedigster liep haar blessure op tijdens een training met PSV.
13 uur geledenGLASGOW (ANP) - Celtic heeft na acht duels afscheid genomen van trainer Wilfried Nancy. De Franse coach leed zaterdag tegen Rangers FC zijn zesde nederlaag (1-3) met zijn club uit Glasgow.
13 uur geledenMARBELLA (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie heeft doelman Timon Wellenreuther benoemd tot nieuwe aanvoerder. De 30-jarige Duitser neemt de aanvoerdersband over van Sem Steijn. Dat bevestigde een woordvoerder van de club.
15 uur geledenTUNIS (ANP/RTR) - De voetbalbond van Tunesië heeft afscheid genomen van bondscoach Sami Trabelsi. Tunesië, een van de tegenstanders van het Nederlands elftal in de groepsfase van het WK deze zomer, werd zaterdag uitgeschakeld in de achtste finales van de Afrika Cup in Marokko.
20 uur geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft de eerste stadsderby na 53 jaar tegen Paris FC in Ligue 1 met 2-1 gewonnen. Désiré Doué en Ousmane Dembélé maakten de doelpunten voor de laatste winnaar van de Champions League. Willem Geubbels maakte vanaf de strafschopstip gelijk voor de bezoekers, die afgelopen seizoen naar het hoogste niveau promoveerden.
1 dag geledenMILAAN (ANP) - Internazionale is weer koploper van de Serie A. De club won de thuiswedstrijd tegen Bologna (3-1).
1 dag geleden