Arsenal wint uitduel met Leicester City
LECESTER (ANP) - Leicester City is nog verder achterop geraakt op koploper Manchester City. De ploeg verloor de thuiswedstrijd tegen Arsenal met 1-3.
Leicester staat nu derde in de Premier League, met 13 punten minder dan City. Het als tweede geklasseerde Manchester United heeft evenveel punten als Leicester, met een duel minder gespeeld. Arsenal is naar de negende positie van de ranglijst geklommen. Manchester City verstevigde zaterdag al de koppositie met een zege op West Ham United (2-1).
Youri Tielemans opende al in de zesde minuut de score voor Leicester. David Luiz kopte Arsenal in de 38e minuut op gelijke hoogte, na een vrije trap van Willian. Alexandre Lacazette schoot Arsenal in de slotfase van de eerste helft vanaf de strafschopstip op voorsprong (1-2). Nicolas Pépé tekende in de 52e minuut voor 1-3, opnieuw op aangeven van Willian.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid mist sterspeler Kylian Mbappé woensdag in de heenwedstrijd tegen Manchester City in de achtste finales van de Champions League. De Franse aanvaller is niet voldoende hersteld van een knieblessure. Dat zei coach Álvaro Arbeloa in aanloop naar de confrontatie in Bernabéu.
23 minuten geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV'er Paul Wanner (20) heeft van de FIFA toestemming gekregen om voor Oostenrijk te voetballen. Dat heeft de voetbalfederatie laten weten. Wanner kwam afgelopen zomer op het EK onder 21 nog uit voor Jong Duitsland.
24 minuten geledenSYDNEY (ANP/DPA) - Het Iraanse vrouwenvoetbalteam heeft Australië verlaten. De selectie vertrok vanaf de luchthaven van Sydney in een vliegtuig naar Maleisië, meldden verslaggevers van de Sydney Morning Herald. Volgens een woordvoerder van de politie zijn twee speelsters niet in het vliegtuig gestapt.
1 uur geledenDALLAS (ANP) - Het WK voetbal zal als gepland doorgaan in 2026, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft operationeel directeur Heimo Schirgi van de FIFA gezegd. "Op een gegeven moment zullen we een oplossing vinden en zal het WK uiteraard doorgaan. Het WK is te groot. We hopen ook dat iedereen die zich heeft gekwalificeerd, kan meedoen", zei Schirgi tijdens een bijeenkomst in Dallas.
5 uur geledenWASHINGTON (ANP/DPA) - Twee voetballers zijn levenslang geschorst in de Verenigde Staten omdat ze hebben gegokt op wedstrijden in de Major League Soccer (MLS). Het zijn de Ghanees Yaw Yeboah en Derrick Jones, een Amerikaan die is geboren in Ghana. Yeboah speelde interlands voor Ghana en is oud-speler van FC Twente.
6 uur geledenCANBERRA (ANP) - Australië heeft vijf Iraanse voetbalsters een humanitair visum verstrekt. De speelsters vroegen asiel aan nadat ze voorafgaand aan een wedstrijd in Australië vorige week niet meezongen met het Iraanse volkslied. Dat werd in Iran gezien als daad van verzet tegen de islamitische republiek, waarna de vijf in Iraanse staatsmedia werden neergezet als verraders.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - West Ham United heeft zich als laatste ploeg geplaatst voor de kwartfinales van de FA Cup. De ploeg van de Nederlandse aanvaller Crysencio Summerville versloeg in Londen na strafschoppen Brentford. De stand na de reguliere speeltijd en de verlenging was 2-2.
16 uur geleden