Arsenal wint tegen Crystal Palace weer eens in Premier League
LONDEN (ANP) - Arsenal heeft na drie competitiewedstrijden zonder zege weer eens gewonnen. Het elftal van coach Mikel Arteta was in het eigen Emirates Stadium in Londen met 5-0 te sterk voor Crystal Palace van coach Roy Hodgson.
Arsenal, dat 2023 in de Premier League afsloot met een gelijkspel tegen Liverpool en nederlagen tegen West Ham United en Fulham, komt door de zege op 43 punten uit 21 duels en staat derde. Aston Villa heeft evenveel punten, Manchester City ook, maar de landskampioen heeft een wedstrijd minder gespeeld. Liverpool gaat aan de leiding met 45 punten.
Gabriel opende uit een corner van Declan Rice de score voor Arsenal met een kopbal in de 11e minuut. Uit een corner van Bukayo Saka kopte Gabriel later in de eerste helft de bal tegen doelman Dean Henderson aan, waardoor de bal opnieuw in het doel verdween. In de tweede helft maakte Leandro Trossard de derde. De Belg werd na een snelle uitgooi van David Raya goed aangespeeld door Gabriel Jesus en schoot hard binnen. Invaller Gabriel Martinelli bepaalde met twee treffers laag in de rechterhoek in de blessuretijd de eindstand op 5-0.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Trainer Robin van Persie veroordeelt de bedreigingen aan het adres van directeur Dennis te Kloese van Feyenoord. "Ik vind het respectloos tegenover Dennis", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van zondag met FC Utrecht.
56 minuten geledenNIJMEGEN (ANP) - Bram Nuytinck (35) keert terug in de selectie van NEC voor de Eredivisiewedstrijd tegen Heracles Almelo van zaterdag. De ervaren centrale verdediger scheurde zijn kruisband in april vorig jaar en is nu voldoende hersteld.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax kan zondag in de Eredivisiewedstrijd tegen AZ hoogstwaarschijnlijk nog niet beschikken over de nieuwste aanwinsten Maher Carrizo, Oleksandr Zintsjenko en Maarten Paes. "Zij zijn op dit moment alle drie nog niet speelgerechtigd", zei Ajax-trainer Fred Grim vrijdag op een persconferentie.
6 uur geledenBERGAMO (ANP) - Atalanta heeft Juventus uit de Coppa Italia gewerkt. De ploeg uit Bergamo won met 3-0 van de club uit Turijn, recordhouder met vijftien zeges in het Italiaanse bekertoernooi. Bij Atalanta speelde Marten de Roon de hele wedstrijd mee, Teun Koopmeiners viel een kwartier voor tijd in bij Juventus.
16 uur geledenSEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft met een riante overwinning van 5-0 op Real Betis de kwartfinales bereikt van het Spaanse bekertoernooi (Copa del Rey). De ploeg van coach Diego Simeone voegde zich bij FC Barcelona, Athletic Bilbao en Real Sociedad.
16 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft na 34 jaar weer de halve finale bereikt van de KNVB-beker. De ploeg van trainer Anthony Correia schakelde in een enerverende kwartfinale in een ijskoud stadion in Velsen-Zuid bekerhouder Go Ahead Eagles uit. Het werd 2-1.
18 uur geledenARNHEM (ANP) - Marco van Ginkel heeft zijn voetbalcarrière beëindigd. De 33-jarige middenvelder speelde in mei zijn laatste wedstrijd voor het Portugese Boavista en gaat niet meer op zoek naar een nieuwe club. "Het was een reis vol hoogte- en dieptepunten, goede lessen en herinneringen die ik voor altijd koester", meldt Van Ginkel via Instagram.
1 dag geleden