Arsenal wint ook uitwedstrijd tegen Leicester City
LEICESTER (ANP) - Arsenal heeft na een mislukte competitiestart aansluiting met de subtop van de Premier League gevonden. De ploeg van trainer Mikel Arteta won ook de uitwedstrijd tegen Leicester City (0-2).
Gabriel en Emile Smith Rowe scoorden in de eerste 18 minuten. Arsenal verloor de eerste drie competitiewedstrijden van het seizoen, maar is nu al zeven duels in de Premier League ongeslagen. De club won vijf van die wedstrijden en speelde er twee gelijk.
Meer uit Voetbal
ENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-aanwinst Raheem Sterling (31) moet zondag in De Veste opnieuw genoegen nemen met een reserverol. Coach Robin van Persie wil de Engelse aanvaller langzaam brengen en zal hem in het uitduel met FC Twente waarschijnlijk opnieuw een invalbeurt gunnen. Sterling speelde vorige week bij zijn debuut in de Eredivisie een half uur in De Kuip tegen Telstar.
18 minuten geledenZÜRICH (ANP) - De FIFA houdt de situatie na de Amerikaanse en Israëlische bombardementen op Iran nauwlettend in de gaten. Op dit moment is er nog geen duidelijkheid of het land komende zomer meedoet aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "We hebben een vergadering gehad en het is nog te vroeg om in detail commentaar te geven, maar we volgen de ontwikkelingen rond alle kwesties over de hele wereld", zei FIFA-secretaris-generaal Mattias Grafström tijdens de jaarlijkse algemene vergadering van de International Football Association Board in Wales.
1 uur geledenZWOLLE (ANP) - Wout Weghorst keert terug in de basisopstelling van Ajax. De spits start zondagmiddag tegen PEC Zwolle en wordt geflankeerd door Mika Godts en Rayane Bounida. Weghorst lag er rond de jaarwisseling ruim een maand uit door een enkelblessure, daarna moest hij het doen met invalbeurten.
2 uur geledenLE HAVRE (ANP) - PSG heeft de koppositie in de Franse Ligue 1 verstevigd door Le Havre met 1-0 te verslaan. De ploeg uit Parijs heeft nu 4 punten voorsprong op nummer 2 Lens, dat vrijdag met 1-1 gelijkspeelde tegen Strasbourg.
14 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale heeft zich in het thuisduel met Genoa (2-0) hersteld van de verrassende uitschakeling in de Champions League. De verliezend finalist van vorig seizoen verloor dinsdag in de tussenronde op eigen veld met 2-1 van het Noorse Bodø/Glimt, na ook het uitduel al te hebben verloren (3-1). Tegen Genoa boekte de Italiaanse koploper juist de achtste achtereenvolgende overwinning in de competitie.
15 uur geledenLEEDS (ANP) - Manchester City heeft het uitduel met Leeds United met 1-0 gewonnen. City verkleinde daardoor het gat met koploper Arsenal tot 2 punten. De Londenaren komen zondag nog in actie tegen Chelsea.
17 uur geledenALMELO (ANP) - PSV heeft het uitduel met hekkensluiter Heracles Almelo zonder veel moeite gewonnen: 1-3. Zo vergrootte de koploper uit Eindhoven de degradatiezorgen van de ploeg van trainer Ernest Faber, die in de elf competitieduels sinds zijn aanstelling alleen van Fortuna Sittard won. De achterstand op FC Volendam, dat de veilige vijftiende plek inneemt, is 7 punten.
17 uur geleden