Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Arsenal wint bij Chelsea en houdt Champions League in zicht

Arsenal wint bij Chelsea en houdt Champions League in zicht

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League de stadsderby tegen Chelsea gewonnen. De ploeg van trainer Mikel Arteta gaf op Stamford Bridge tot twee keer toe een voorsprong uit handen, maar trok de wedstrijd in de tweede helft alsnog naar zich toe: 2-4.

Na 32 minuten hadden de toeschouwers al vier doelpunten gezien. Een te korte terugspeelbal van Chelsea-verdediger Andreas Christensen op zijn doelman Édouard Mendy leidde na 12 minuten tot de 0-1. Eddie Nketiah pikte de bal op en opende de score. Timo Werner trok de stand gelijk, maar via Emile Smith Rowe nam Arsenal opnieuw de leiding. De middenvelder rondde een counter van de 'Gunners' beheerst af. Chelsea kwam opnieuw op gelijke hoogte via een fraaie treffer van aanvoerder César Azpilicueta, die de bal met de buitenkant van zijn voet intikte.

Na bijna een uur spelen zette Nketiah met het nodige fortuin Arsenal opnieuw op voorsprong. Dit keer hield de ploeg van Arteta die wel vast en in de blessuretijd besliste Bukayo Saka het duel uit een strafschop.

Arsenal kwam door de winst op 57 punten, evenveel als Tottenham Hotspur dat de vierde plek inneemt. Chelsea staat met 62 punten op de derde plaats. De top 4 van Engeland plaatst zich voor de Champions League.

Meer uit Voetbal

FIFA start tuchtprocedure tegen Spanje om racistische liederen

ZURICH (ANP/AFP) - Wereldvoetbalbond FIFA is een tuchtprocedure gestart tegen de Spaanse voetbalbond vanwege racistische liederen die tijdens de vriendschappelijke oefeninterland tussen Spanje en Egypte vorige week te horen waren. Fans van de thuisploeg zongen in het stadion van Espanyol in Barcelona islamofobe spreekkoren. Ze schreeuwden onder meer: "wie niet springt, is moslim".

32 minuten geleden
Philips Stadion juicht voor PSV-selectie

EINDHOVEN (ANP) - Onder luid gejuich en applaus zijn de spelers en staf van PSV onthaald in het Philips Stadion in Eindhoven. De spelers, staf en trainer Peter Bosz kwamen op het podium, waar ze de kampioensschaal hebben ontvangen. Daarna maakte de selectie een ereronde door het stadion.

4 uur geleden
Conte keert graag terug als bondscoach van Italië

NAPELS (ANP/DPA) - Antonio Conte keert graag terug als bondscoach van Italië. Dat zei de 56-jarige trainer van Napoli op een persconferentie.

7 uur geleden
Verdediger Maguire (33) verlengt contract bij Manchester United

MANCHESTER (ANP) - Harry Maguire blijft bij Manchester United voetballen. De 33-jarige verdediger heeft zijn contract verlengd tot de zomer van 2027, met een optie voor nog een jaar.

8 uur geleden
Iran wacht op antwoord FIFA en beslist daarna over WK-deelname

TEHERAN (ANP/RTR) - De Iraanse regering neemt pas een besluit over de deelname van het nationale team aan het WK voetbal zodra ze een reactie van de FIFA heeft ontvangen over de verplaatsing van de wedstrijden. Dat zegt Ahmad Donyamali, de Iraanse minister van Sport.

8 uur geleden
Depay krijgt Diniz als nieuwe trainer bij Corinthians

SÃO PAULO (ANP) - Fernando Diniz is de nieuwe trainer van Corinthians. De oud-bondscoach van de Braziliaanse voetballers ondertekent een contract tot het einde van het jaar, meldt de club van Oranje-international Memphis Depay.

9 uur geleden
Invaller Politano helpt Napoli aan thuiszege op AC Milan

NAPELS (ANP) - Matteo Politano heeft Napoli aan een thuiszege op AC Milan geholpen. De invaller maakte in de 79e minuut het enige doelpunt van de wedstrijd (1-0).

21 uur geleden