Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Arsenal wint bij Chelsea en houdt Champions League in zicht

Arsenal wint bij Chelsea en houdt Champions League in zicht

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League de stadsderby tegen Chelsea gewonnen. De ploeg van trainer Mikel Arteta gaf op Stamford Bridge tot twee keer toe een voorsprong uit handen, maar trok de wedstrijd in de tweede helft alsnog naar zich toe: 2-4.

Na 32 minuten hadden de toeschouwers al vier doelpunten gezien. Een te korte terugspeelbal van Chelsea-verdediger Andreas Christensen op zijn doelman Édouard Mendy leidde na 12 minuten tot de 0-1. Eddie Nketiah pikte de bal op en opende de score. Timo Werner trok de stand gelijk, maar via Emile Smith Rowe nam Arsenal opnieuw de leiding. De middenvelder rondde een counter van de 'Gunners' beheerst af. Chelsea kwam opnieuw op gelijke hoogte via een fraaie treffer van aanvoerder César Azpilicueta, die de bal met de buitenkant van zijn voet intikte.

Na bijna een uur spelen zette Nketiah met het nodige fortuin Arsenal opnieuw op voorsprong. Dit keer hield de ploeg van Arteta die wel vast en in de blessuretijd besliste Bukayo Saka het duel uit een strafschop.

Arsenal kwam door de winst op 57 punten, evenveel als Tottenham Hotspur dat de vierde plek inneemt. Chelsea staat met 62 punten op de derde plaats. De top 4 van Engeland plaatst zich voor de Champions League.

Meer uit Voetbal

WK lonkt voor Italië na zege op Noord-Ierland in play-offs

BERGAMO (ANP) - Italië heeft de eerste succesvolle stap naar deelname aan het WK voetbal gezet door in de halve finale van de play-offs met 2-0 te winnen van Noord-Ierland.

3 uur geleden
Denemarken na 4-0-zege op Noord-Macedonië naar finale play-offs

KOPENHAGEN (ANP) - Denemarken heeft overtuigend de finale van de play-offs voor deelname aan het WK bereikt. De ploeg van bondscoach Brian Riemer won in Kopenhagen met 4-0 van Noord-Macedonië. Alle goals vielen in de tweede helft.

3 uur geleden
Turkije verslaat Roemenië in play-offs en maakt nog kans op WK

ISTANBUL (ANP) - Turkije maakt nog altijd kans op deelname aan het WK voetbal. In de halve finale van de play-offs, die werd gespeeld in het stadion van Besiktas in Istanbul, waren de Turken met 1-0 te sterk voor Roemenië.

6 uur geleden
Aanvaller Malen in topvorm naar vijftigste interland

ZEIST (ANP) - Donyell Malen leeft in topvorm toe naar zijn vijftigste interland voor het Nederlands elftal. "Ik ben best trots op dat aantal", vertelde hij in de aanloop naar het oefenduel van vrijdag met Noorwegen. "Het zou mooi zijn als ik pas halverwege ben."

9 uur geleden
Koeman maakt zich zorgen over fysieke gesteldheid van Depay

ZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman maakt zich zorgen over de fysieke gesteldheid van Memphis Depay. De spits mist door een dijbeenblessure de oefeninterlands van het Nederlands elftal tegen Noorwegen en Ecuador. Hij begon ook niet fit aan het laatste WK in Qatar en het EK in Duitsland.

10 uur geleden
Twee verdachten aangehouden om vuurwerk bij Ajax- FC Groningen

AMSTERDAM (ANP) - De politie heeft een 30-jarige Amsterdammer en een 17-jarige jongen uit Veldhoven aangehouden vanwege betrokkenheid bij het vuurwerkincident tijdens het Eredivisieduel tussen Ajax en FC Groningen. Zij worden verdacht van dwang, openlijke geweldpleging en huisvredebreuk, meldt de politie donderdag.

11 uur geleden
PSG hoeft pas in mei topper tegen Lens te spelen

PARIJS (ANP/RTR) - De competitiewedstrijd tussen RC Lens en Paris Saint-Germain is uitgesteld van 11 april naar 13 mei. De Franse voetbalbond voldoet daarmee aan het verzoek van Paris Saint-Germain, dat op 8 en 14 april in de kwartfinale van de Champions League tegen Liverpool voetbalt en zich nu optimaal kan voorbereiden op die duels.

13 uur geleden