Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Arsenal wint bij Chelsea en houdt Champions League in zicht

Arsenal wint bij Chelsea en houdt Champions League in zicht

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Premier League de stadsderby tegen Chelsea gewonnen. De ploeg van trainer Mikel Arteta gaf op Stamford Bridge tot twee keer toe een voorsprong uit handen, maar trok de wedstrijd in de tweede helft alsnog naar zich toe: 2-4.

Na 32 minuten hadden de toeschouwers al vier doelpunten gezien. Een te korte terugspeelbal van Chelsea-verdediger Andreas Christensen op zijn doelman Édouard Mendy leidde na 12 minuten tot de 0-1. Eddie Nketiah pikte de bal op en opende de score. Timo Werner trok de stand gelijk, maar via Emile Smith Rowe nam Arsenal opnieuw de leiding. De middenvelder rondde een counter van de 'Gunners' beheerst af. Chelsea kwam opnieuw op gelijke hoogte via een fraaie treffer van aanvoerder César Azpilicueta, die de bal met de buitenkant van zijn voet intikte.

Na bijna een uur spelen zette Nketiah met het nodige fortuin Arsenal opnieuw op voorsprong. Dit keer hield de ploeg van Arteta die wel vast en in de blessuretijd besliste Bukayo Saka het duel uit een strafschop.

Arsenal kwam door de winst op 57 punten, evenveel als Tottenham Hotspur dat de vierde plek inneemt. Chelsea staat met 62 punten op de derde plaats. De top 4 van Engeland plaatst zich voor de Champions League.

Meer uit Voetbal

Mobiele Eenheid met honden veld op na Ajax - FC Utrecht

VOLENDAM (ANP) - De Mobiele Eenheid is na de wedstrijd Ajax - FC Utrecht het veld in Volendam opgekomen om de orde te bewaren. Nadat Ajax ten koste van FC Utrecht de play-offs om een plaats in de tweede voorronde van de Conference League had gewonnen, moesten fans van beide clubs gescheiden worden gehouden.

1 uur geleden
Ajax na winst tegen FC Utrecht naar voorronde Conference League

VOLENDAM (ANP) - Ajax heeft zich na strafschoppen ten koste van FC Utrecht gekwalificeerd voor de tweede voorronde van de Conference League. Het elftal van coach Óscar García voorkwam in Volendam dat de Amsterdamse club zich voor het eerst sinds 1965 niet zou kwalificeren voor Europees voetbal. Na een eindstand van 1-1 misten Sébastien Haller en Souffian El Karouani voor FC Utrecht.

2 uur geleden
FC Groningen neemt afscheid van doelman Jurjus

GRONINGEN (ANP) - FC Groningen neemt afscheid van Hidde Jurjus. Het aflopende contract van de 32-jarige doelman wordt niet verlengd, meldt de Eredivisieclub.

4 uur geleden
Supporters Senegal mogen naar huis na gratie Marokkaanse koning

RABAT (ANP/AFP) - Een groep Senegalese supporters die sinds de finale van de Afrika Cup in januari gevangen zat in Marokko, mag naar huis. De fans hebben "op humanitaire gronden" gratie gekregen van de Marokkaanse koning ter gelegenheid van het islamitische feest Eid al-Adha. Dat maakte het Marokkaanse koninklijk hof zondag bekend.

6 uur geleden
Girona en Real Mallorca degraderen op slotdag uit La Liga

GIRONA (ANP) - Girona en Real Mallorca zijn op de slotdag gedegradeerd uit La Liga. Girona, waar Daley Blind en Donny van de Beek onder contract staan, had niet genoeg aan een 1-1-gelijkspel op eigen veld tegen directe concurrent Elche. Die ploeg handhaafde zich dankzij het behaalde punt ten koste van Real Mallorca.

18 uur geleden
Kane leidt Bayern naar eerste Duitse bekerwinst sinds 2020

BERLIJN (ANP) - Harry Kane heeft Bayern München naar de eerste winst van het Duitse bekertoernooi sinds 2020 geleid. De Engelse spits zorgde voor alle drie de doelpunten in de 3-0-zege op VfB Stuttgart in het Berlijnse Olympiastadion.

18 uur geleden
Oranje-international De Vrij geblesseerd naar de kant bij Inter

BOLOGNA (ANP) - Oranje-international Stefan de Vrij heeft in het laatste competitieduel van Internazionale een blessure opgelopen. De 34-jarige verdediger greep in de tachtigste minuut van de uitwedstrijd tegen Bologna naar een bovenbeen en liet zich wisselen.

18 uur geleden