
Arsenal werkt met zes treffers aan doelsaldo in Sheffield
SHEFFIELD (ANP) - Arsenal heeft de uitwedstrijd tegen Sheffield United benut om aan het doelsaldo te werken. De club uit Londen zegevierde met 6-0, na een ruststand van 5-0.
Arsenal staat derde in de Premier League, met een achterstand van 2 punten op koploper Liverpool. Manchester City heeft 1 punt meer dan de ploeg van trainer Mikel Arteta. Arsenal heeft nu wel het beste doelsaldo van alle ploegen in de Premier League.
Martin Ødegaard, Gabriel Martinelli, Kai Havertz en Declan Rice scoorden voor rust tegen de nummer laatst van de ranglijst. Jayden Bogle werkte de bal in eigen doel. Ben White bepaalde in de tweede helft de eindstand. Doelpuntenmakers Rice en Martinelli mochten voortijdig naar de kant, net als Jorginho, Bukayo Saka en Ben White.
Meer uit Voetbal
LUIK (ANP/BELGA) - Het restant van de Belgische competitiewedstrijd tussen Standard en Antwerp wordt maandag om 15.00 uur zonder publiek gespeeld. Dat meldde de club uit Luik zaterdag, een dag na het gestaakte duel.
45 minuten geledenPARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in de Franse voetbalcompetitie in eigen stadion niet kunnen winnen van Strasbourg. Het doelpuntrijke duel tussen de koploper en de nummer 3 eindigde in 3-3.
14 uur geledenMADRID (ANP) - De Spaanse spelersvakbond AFE heeft besloten tot een symbolisch protest bij alle competitiewedstrijden van dit weekend in de hoogste voetbaldivisie (La Liga). De spelers zullen de eerste vijftien seconden van de wedstrijd geen bal aanraken.
15 uur geledenBERLIJN (ANP) - Verdediger Danilo Doekhi heeft vrijdag een belangrijke rol gespeeld voor Union Berlin. De 27-jarige geboren Rotterdammer scoorde in de met 3-1 gewonnen thuiswedstrijd tegen Borussia Mönchengladbach twee keer.
15 uur geledenDEN HAAG (ANP) - ADO Den Haag heeft de koppositie in de eerste divisie overgenomen van SC Cambuur. Het elftal van trainer Robin Peter versloeg voor eigen publiek FC Dordrecht met 3-0. SC Cambuur speelde met 1-1 gelijk bij Almere City FC.
15 uur geledenLYON (ANP) - Voetballer Hans Hateboer verwisselt in de Franse competitie van club. Olympique Lyon neemt de 31-jarige Nederlander op huurbasis over van Stade Rennes. Dat meldt Olympique Lyon op de clubwebsite.
17 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - De aanvallers Ricardo Pepi en Myron Boadu keren terug in de selectie van PSV. Dat heeft PSV-coach Peter Bosz bij de persconferentie in aanloop naar het competitieduel tussen PSV en Go Ahead Eagles op zaterdagavond bevestigd.
19 uur geleden