Arsenal weken zonder Vieira na liesoperatie
LONDEN (ANP/RTR) - Arsenal kan de komende weken geen beroep doen op middenvelder Fábio Vieira. De 23-jarige Portugees heeft een liesoperatie ondergaan, meldde trainer Mikel Arteta een dag voor het Champions League-duel met RC Lens van woensdag. Arsenal speelt over twee weken de laatste groepswedstrijd tegen PSV in Eindhoven.
"Hij heeft wat last gehad en we hebben hem naar een specialist gestuurd", verklaarde Arteta tijdens een persconferentie. "Het advies was om een operatie te laten doen en dat hebben we maandag gedaan. We verwachten dat hij weken niet inzetbaar is."
Arsenal gaat met 9 punten aan de leiding in de groep van PSV. De Eindhovenaren hebben 5 punten, net zoveel als Lens. Sevilla staat op 2 punten. Arsenal kan zich van de groepswinst verzekeren met een zege op Lens.
Meer uit Voetbal
CARDIFF (ANP) - FIFA-voorzitter Gianni Infantino wil strengere regels voor voetballers die hun mond bedekken als ze praten. "Als een speler zijn mond bedekt en iets zegt, en dat heeft een racistisch gevolg, dan moet hij van het veld worden gestuurd", zei Infantino zondag tegen Sky News bij een vergadering van de IFAB, het orgaan dat de regels in het voetbal opstelt.
1 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Go Ahead Eagles heeft afstand van de onderste plaatsen van de Eredivisie genomen. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior (0-1) en klom naar de twaalfde plaats van de ranglijst.
12 uur geledenLONDEN (ANP) - Jurriën Timber heeft Arsenal aan een belangrijke zege op Chelsea geholpen. De verdediger maakte het winnende doelpunt voor de koploper van de Premier League (2-1). Hij kopte raak na een hoekschop van Declan Rice.
13 uur geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft de thuiswedstrijd tegen AZ gewonnen. De ploeg van trainer Ron Jans vierde de eerste zege sinds 9 november in Stadion Galgenwaard, toen Ajax werd verslagen (2-1).
15 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Feyenoord-coach Robin van Persie vindt dat zijn ploeg "terecht" van FC Twente heeft verloren. De Rotterdammers gingen in De Veste met 2-0 onderuit. Feyenoord staat nog wel op de tweede plaats in de Eredivisie.
16 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft de thuiswedstrijd tegen Crystal Palace gewonnen (2-1). De club klom met de zege naar de derde plaats van de ranglijst van de Premier League.
17 uur geledenVOLENDAM (ANP) - FC Groningen heeft voor de zesde keer op rij een competitienederlaag geleden. Het elftal van coach Dick Lukkien verloor met 3-2 bij FC Volendam. FC Groningen duikelde naar de elfde plaats in de Eredivisie. FC Volendam steeg naar de dertiende plaats.
17 uur geleden