Arsenal weet niet te winnen bij Burnley
BURNLEY (ANP) - Arsenal is er niet in geslaagd de uitwedstrijd tegen Burnley de winnen. Op het veld van Turf Moor werd het 1-1. De eindstand was al na 39 minuten bereikt.
Pierre-Emerick Aubameyang zette Arsenal al in de zesde minuut op voorsprong. De aanvoerder uit Gabon trok vanaf de linkerflank naar binnen en haalde uit in de korte hoek. Keeper Nick Pope kon de bal net niet stoppen. De Nieuw-Zeelander Chris Wood maakte kort voor rust gelijk voor de ploeg van Erik Pieters, die het laatste half uur meedeed.
Arsenal, dat dit seizoen pas 11 van de 27 wedstrijden heeft weten te winnen, boekte vorig weekend nog een knappe zege in de uitwedstrijd tegen Leicester City (1-3). De ploeg van trainer Mikel Arteta staat teleurstellend tiende en moet vrezen voor het mislopen van Europees voetbal.
Donderdag is Olympiakos de tegenstander van Arsenal in de Europa League. Olympiakos was in de vorige ronde verantwoordelijk voor de uitschakeling van PSV.
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - PSV verhuurt Adamo Nagalo voor de rest van dit seizoen aan de Turkse club Konyaspor. De 23-jarige verdediger uit Burkina Faso kwam in Eindhoven nauwelijks aan spelen toe. PSV nam Nagalo begin september 2024 over van FC Nordsjaelland uit Denemarken en heeft nog een contract tot de zomer van 2029.
19 minuten geledenNYON (ANP/Belga) - Voetbalbond UEFA heeft Racing Genk bestraft voor de ongeregeldheden van de meegereisde fans in de uitwedstrijd tegen FC Utrecht in de Europa League. De Belgische club mag in de volgende uitwedstrijd geen supporters meenemen en moet een boete van 50.000 euro betalen. Genk speelt in de tussenronde van de Europa League tegen Dinamo Zagreb.
3 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Louis van Gaal weet niet of hij adviseur van Ajax blijft. "Ik moet nog zien of ik die eer krijg", zei hij bij het televisieprogramma Pauw & De Wit.
16 uur geledenSEVILLA (ANP) - Feyenoord kan vermoedelijk lange tijd niet beschikken over Shaqueel van Persie. De 19-jarige spits viel donderdag in het uitduel met Real Betis in de Europa League (2-1) uit met een knieblessure. Van Persie werd met een brancard van het veld gedragen.
16 uur geledenLYON (ANP) - Ruben Kluivert is met Olympique Lyon bovenaan in het hoofdtoernooi van de Europa League geëindigd. De verdediger won met zijn ploeg ook het thuisduel met PAOK (4-2). Olympique Lyon pakte in acht duels 21 punten, net als Aston Villa dat een slechter doelsaldo heeft.
17 uur geledenZEIST (ANP) - Nederland is de zesde plaats op de coëfficiëntenranglijst van de UEFA kwijtgeraakt. De deelnemers aan de Champions League en de Europa League verdienden op woensdag en donderdag zo weinig punten, dat Portugal de plek die recht geeft op twee rechtstreekse plaatsen in de Champions League heeft overgenomen. Als Nederland de plek niet herovert, mag in het seizoen 2027/2028 nog maar één club direct in de competitiefase van het belangrijkste Europese clubtoernooi uitkomen.
18 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles heeft met een 0-0-gelijkspel tegen SC Braga uit Portugal afscheid genomen van de Europa League. Voorafgaand aan de wedstrijd maakte de ploeg uit Deventer nog een theoretische kans op het behalen van de tussenronde, maar daarvoor moest het in ieder geval zelf winnen. Go Ahead is uitgeschakeld en komt dit seizoen Europees niet meer in actie.
18 uur geleden