Arsenal vreest voor te weinig spelers
LONDEN (ANP) - Arsenal-trainer Mikel Arteta vreest dat hij na de nederlaag bij Manchester City (3-0) voor de volgende wedstrijd in de Premier League te weinig spelers heeft. Van de toch al niet geheel fitte selectie raakten in het duel van woensdag nog eens twee man geblesseerd en kreeg er één de rode kaart. Zaterdag wacht alweer de volgende confrontatie, tegen Brighton & Hove Albion.
Granit Xhaka en Pablo Mari vielen in Manchester al snel geblesseerd uit. David Luiz, die inviel voor Mari, hield kort na rust een doorgebroken speler vast, kreeg een strafschop tegen én kon vertrekken. Hem wacht een schorsing. "Ik ga eerst maar eens kijken wie er het komend weekeinde kan spelen", zei Arteta. "Daarna ga ik over de opstelling nadenken."
Helemaal ontevreden was hij niet na de ruime nederlaag. "We hadden het moeilijk, maar ook met een man minder zijn we niet weggespeeld. Wat dat betreft hebben de jongens het goed gedaan."
Na een stop van honderd dagen werd het voetbal in de Premier League woensdag hervat met twee inhaalduels. De wedstrijden volgen elkaar nu in hoop tempo op. Trainers vrezen voor overbelasting omdat spelers zich niet goed op Project Restart hebben kunnen voorbereiden.
Meer uit Voetbal
DOHA (ANP/AFP) - Aanvaller Khvicha Kvaratskhelia van Paris Saint-Germain is in Doha geopereerd aan de kruisband van zijn rechterknie. De Champions League-winnaar meldde dat de ingreep succesvol is verlopen.
1 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Michael Carrick blijft voorlopig aan als coach van Manchester United. Britse media als BBC en Sky Sports melden dat de 45-jarige oud-speler de kans krijgt om de prestaties te verbeteren bij de Engelse club, die een dramatische start van het seizoen doormaakt. United is al acht wedstrijden op rij zonder overwinning en staat zestiende in de Premier League.
2 uur geledenMÜNCHEN (ANP/BELGA) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München is aan de beterende hand. Dat heeft zijn assistent Aaron Danks dinsdag gezegd op de persconferentie in de aanloop naar de bekerwedstrijd tegen 1.FC Magdeburg woensdag. De Belgische trainer werd afgelopen vrijdag onwel en moest naar het ziekenhuis worden gebracht. Hij had in de week ervoor last gehad van een virusinfectie.
6 uur geledenZEIST (ANP) - De beste speler en het grootste talent van het bekertoernooi krijgen vanaf dit seizoen de KNVB Beker Ring. De onderscheiding wordt in het mannen- en in het vrouwentoernooi uitgereikt, meldt voetbalbond KNVB. Een panel van voetbalexperts selecteert de vier winnaars.
8 uur geledenPARIJS (ANP/AFP) - Twee Chinese bedrijven hebben hun samenwerking met Kylian Mbappé opgezegd om een opmerking die de stervoetballer terloops maakte in een podcast en die viraal ging op sociale media. Het Chinese drankenbedrijf Dongpeng verklaarde dinsdagochtend dat Mbappé "nationale gevoelens heeft gekwetst". Ook zuivelproducent Mengniu verbrak de banden met de spits van Real Madrid.
11 uur geledenLONDEN (ANP) - Harry Kane (33) is maandagavond verkozen tot beste voetballer van de wereld. De spits van Bayern München en Engeland kreeg in Londen de Ballon d'Or uitgereikt voor zijn prestaties in het afgelopen voetbalseizoen. Kane is de eerste Engelse winnaar sinds Michael Owen in 2001.
17 uur geledenLONDEN (ANP) - Alèxia Putellas is maandagavond voor de derde keer in haar carrière verkozen tot beste voetbalster van de wereld. De Spaanse middenvelder van London City Lionesses, die vorig seizoen voor FC Barcelona speelde, kreeg in Londen de Ballon d'Or Féminin uitgereikt. De drie Nederlandse genomineerden, Esmee Brugts, Kerstin Casparij en Vivianne Miedema, eindigden ruim buiten de top 10.
17 uur geleden