Arsenal vreest voor te weinig spelers
LONDEN (ANP) - Arsenal-trainer Mikel Arteta vreest dat hij na de nederlaag bij Manchester City (3-0) voor de volgende wedstrijd in de Premier League te weinig spelers heeft. Van de toch al niet geheel fitte selectie raakten in het duel van woensdag nog eens twee man geblesseerd en kreeg er één de rode kaart. Zaterdag wacht alweer de volgende confrontatie, tegen Brighton & Hove Albion.
Granit Xhaka en Pablo Mari vielen in Manchester al snel geblesseerd uit. David Luiz, die inviel voor Mari, hield kort na rust een doorgebroken speler vast, kreeg een strafschop tegen én kon vertrekken. Hem wacht een schorsing. "Ik ga eerst maar eens kijken wie er het komend weekeinde kan spelen", zei Arteta. "Daarna ga ik over de opstelling nadenken."
Helemaal ontevreden was hij niet na de ruime nederlaag. "We hadden het moeilijk, maar ook met een man minder zijn we niet weggespeeld. Wat dat betreft hebben de jongens het goed gedaan."
Na een stop van honderd dagen werd het voetbal in de Premier League woensdag hervat met twee inhaalduels. De wedstrijden volgen elkaar nu in hoop tempo op. Trainers vrezen voor overbelasting omdat spelers zich niet goed op Project Restart hebben kunnen voorbereiden.
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Steven Benda verdedigt het doel van Feyenoord in de thuiswedstrijd tegen Go Ahead Eagles. De Duitse doelman vervangt Timon Wellenreuther, die geschorst is na zijn gele kaart van vorige week in Utrecht. Feyenoord huurt Benda in de tweede helft van het seizoen van Fulham. Hij is de vervanger van de vertrokken Justin Bijlow.
2 uur geledenZEIST (ANP) - Twee van de vier Champions League-duels van komende dinsdag hebben een Nederlandse scheidsrechter. Danny Makkelie fluit vanaf 18.45 uur Nederlandse tijd het duel uit de tussenronde tussen Galatasaray en Juventus. Serdar Gözübüyük is vanaf 21.00 uur de arbiter bij Borussia Dortmund - Atalanta. Bij dat duel in Duitsland fungeert Pol van Boekel als videoscheidsrechter.
2 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de achtste finale van de FA Cup. De ploeg van trainer Arne Slot won het thuisduel met Brighton & Hove Albion: 3-0.
14 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid mag zich voor minimaal twee dagen koploper van La Liga noemen. De club won de thuiswedstrijd tegen Real Sociedad en heeft nu 2 punten meer dan FC Barcelona, dat maandag tegen Girona speelt.
14 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Jesper Karlsson heeft FC Utrecht aan de tweede zege binnen vier dagen geholpen. De buitenspeler maakte in blessuretijd van het uitduel met FC Groningen het winnende doelpunt in de Euroborg (1-2). FC Utrecht huurt de Zweedse buitenspeler de tweede helft van het seizoen van Bologna.
14 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard met 4-1 gewonnen. De club is op gelijke hoogte gekomen met het als tweede geklasseerde Feyenoord, dat zondag Go Ahead Eagles ontvangt.
14 uur geledenRIYAD (ANP) - Cristiano Ronaldo is met een doelpunt teruggekeerd bij Al Nassr. De 41-jarige Portugees maakte de openingstreffer van het gewonnen uitduel met Al-Fateh (0-2).
16 uur geleden