Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Arsenal vreest voor te weinig spelers

Arsenal vreest voor te weinig spelers

LONDEN (ANP) - Arsenal-trainer Mikel Arteta vreest dat hij na de nederlaag bij Manchester City (3-0) voor de volgende wedstrijd in de Premier League te weinig spelers heeft. Van de toch al niet geheel fitte selectie raakten in het duel van woensdag nog eens twee man geblesseerd en kreeg er één de rode kaart. Zaterdag wacht alweer de volgende confrontatie, tegen Brighton & Hove Albion.

Granit Xhaka en Pablo Mari vielen in Manchester al snel geblesseerd uit. David Luiz, die inviel voor Mari, hield kort na rust een doorgebroken speler vast, kreeg een strafschop tegen én kon vertrekken. Hem wacht een schorsing. "Ik ga eerst maar eens kijken wie er het komend weekeinde kan spelen", zei Arteta. "Daarna ga ik over de opstelling nadenken."

Helemaal ontevreden was hij niet na de ruime nederlaag. "We hadden het moeilijk, maar ook met een man minder zijn we niet weggespeeld. Wat dat betreft hebben de jongens het goed gedaan."

Na een stop van honderd dagen werd het voetbal in de Premier League woensdag hervat met twee inhaalduels. De wedstrijden volgen elkaar nu in hoop tempo op. Trainers vrezen voor overbelasting omdat spelers zich niet goed op Project Restart hebben kunnen voorbereiden.

Meer uit Voetbal

Koning en koningin vieren feest met spelers Curaçao in kleedkamer

KANSAS CITY (ANP) - Koning Willem-Alexander en koningin Máxima hebben met de spelers van Curaçao feestgevierd in de kleedkamer van de ploeg. Ze vierden samen het 0-0 gelijkspel tegen Ecuador. Het koningspaar danste met de selectie op muziek.

1 uur geleden
Curaçao mag na gelijkspel blijven dromen van zestiende finales

KANSAS CITY (ANP) - Dat Curaçao in Kansas City met 0-0 heeft gelijkgespeeld tegen Ecuador mag een voetbalwonder worden genoemd. Doelman Eloy Room groeide met een reeks knappe reddingen uit tot de man van de wedstrijd. Curaçao haalde voor het eerst een punt op het WK voetbal en mag blijven dromen van de zestiende finales. Ecuador wacht nog een laatste groepswedstrijd in Philadelphia tegen Ivoorkust.

1 uur geleden
Koningspaar, prinses en minister van Oranje naar The Blue Wave

KANSAS CITY (ANP) - Koning Willem-Alexander, koningin Máxima, prinses Ariane en minister Mirjam Sterk (Langdurige Zorg, Jeugd en Sport) zijn in de nacht van zaterdag op zondag aanwezig bij de tweede groepswedstrijd van Curaçao tegen Ecuador. De aftrap is om 02.00 uur (Nederlandse tijd).

5 uur geleden
Bondscoach Potter: Zweden heeft verdiend verloren van Nederland

HOUSTON (ANP) - Bondscoach Graham Potter zocht niet naar excuses na de nederlaag van Zweden tegen het Nederlands elftal (5-1). "We hebben verdiend verloren", zei de opvolger van de vorig jaar oktober ontslagen Jon Dahl Tomasson.

7 uur geleden
Koeman over openingstreffer Brobbey: in eerste goal zat alles

HOUSTON (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman was na het gewonnen WK-duel met Zweden (5-1) lovend over de openingstreffer van Brian Brobbey. "In de eerste goal zat alles wat je wil", aldus Koeman.

8 uur geleden
Oranje breekt record Brazilië met veertien ongeslagen WK-duels

HOUSTON (ANP) - Het Nederlands elftal heeft dankzij de zege van 5-1 tegen Zweden het record van de Braziliaanse voetballers uit de jaren 50 en 60 verbroken. Oranje is nu veertien WK-duels op rij ongeslagen. Tot zondag, toen het elftal van bondscoach Ronald Koeman met 2-2 gelijkspeelde tegen Japan, moest Nederland het record nog delen met sterspeler Pelé en de andere Braziliaanse internationals van die tijd.

8 uur geleden
Oranje na ruime zege op Zweden vrijwel zeker van tweede ronde WK

HOUSTON (ANP) - Het Nederlands elftal is nagenoeg zeker van een plaats in de volgende ronde van het wereldkampioenschap. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal in Houston met 5-1 winnen van Zweden. Oranje was het toernooi begonnen met een gelijkspel (2-2) tegen Japan.

9 uur geleden