Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Arsenal vreest voor te weinig spelers

Arsenal vreest voor te weinig spelers

LONDEN (ANP) - Arsenal-trainer Mikel Arteta vreest dat hij na de nederlaag bij Manchester City (3-0) voor de volgende wedstrijd in de Premier League te weinig spelers heeft. Van de toch al niet geheel fitte selectie raakten in het duel van woensdag nog eens twee man geblesseerd en kreeg er één de rode kaart. Zaterdag wacht alweer de volgende confrontatie, tegen Brighton & Hove Albion.

Granit Xhaka en Pablo Mari vielen in Manchester al snel geblesseerd uit. David Luiz, die inviel voor Mari, hield kort na rust een doorgebroken speler vast, kreeg een strafschop tegen én kon vertrekken. Hem wacht een schorsing. "Ik ga eerst maar eens kijken wie er het komend weekeinde kan spelen", zei Arteta. "Daarna ga ik over de opstelling nadenken."

Helemaal ontevreden was hij niet na de ruime nederlaag. "We hadden het moeilijk, maar ook met een man minder zijn we niet weggespeeld. Wat dat betreft hebben de jongens het goed gedaan."

Na een stop van honderd dagen werd het voetbal in de Premier League woensdag hervat met twee inhaalduels. De wedstrijden volgen elkaar nu in hoop tempo op. Trainers vrezen voor overbelasting omdat spelers zich niet goed op Project Restart hebben kunnen voorbereiden.

Meer uit Voetbal

Bayern München en Borussia Dortmund winnen in Bundesliga

MAINZ (ANP) - Bayern München blijft koploper in de Bundesliga. De landskampioen won bij Mainz 05 met 2-1 en heeft net als concurrent Borussia Dortmund 21 punten. Het doelsaldo van Bayern, waar trainer Vincent Kompany nog altijd werd vervangen door Aaron Danks, is echter beter.

23 minuten geleden
Barcelona ziet verdedigers terugkeren voor duel met Atlético

BARCELONA (ANP) - Verdedigers Eric García en Andreas Christensen keren na blessures terug in de selectie van FC Barcelona. Trainer Hansi Flick heeft het duo opgenomen in zijn selectie voor het uitduel van zondag met Atlético Madrid.

4 uur geleden
Twente-trainer Van den Brom kijkt uit naar boeiend duel met Ajax

ENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom kijkt uit naar de thuiswedstrijd van FC Twente tegen Ajax. "Ik verwacht een boeiend duel tussen twee teams die elkaar weinig ontlopen. Het is een wedstrijd om de bovenste plaatsen en dat zijn de wedstrijden die je graag wilt spelen", vertelt hij zaterdag op de website van zijn club.

4 uur geleden
Pastoor nieuwe hoofdtrainer van PEC Zwolle

ZWOLLE (ANP) - Alex Pastoor is de nieuwe hoofdtrainer van PEC Zwolle. De 60-jarige oefenmeester tekent volgens zijn nieuwe club een contract dat aan het einde van dit seizoen afloopt.

7 uur geleden
Caribische voetbalbonden steunen FIFA-voorzitter Infantino

CASTRIES (ANP) - Gianni Infantino kan volgend jaar maart tijdens de verkiezingen voor een voorzitter van de FIFA ook rekenen op de steun van de Caribische Voetbal Unie (CFU). De organisatie staat unaniem achter de Zwitserse baas van de wereldvoetbalbond. Dat bleek na een vergadering op het eiland Saint Lucia.

7 uur geleden
Willem II pakt tegen PEC derde punt van dit Eredivisieseizoen

TILBURG (ANP) - Hekkensluiter Willem II heeft tegen PEC Zwolle het derde punt van dit Eredivisieseizoen gepakt. In Tilburg werd het vrijdagavond 1-1. Het betekent ook het eerste punt sinds de terugkeer van trainer Jurgen Streppel. Hij vervangt de in oktober ontslagen John Stegeman en begon een week geleden met een 7-0-nederlaag bij PSV. PEC, dat ook een trainerswissel onderging, heeft nu 12 punten uit twaalf wedstrijden en staat voorlopig dertiende.

19 uur geleden
Koploper Heracles wint ruim van Roda en loopt uit op nummer 2 VVV

ALMELO (ANP) - Heracles Almelo heeft vrijdag met 5-1 gewonnen van Roda JC en is daarmee uitgelopen op de ranglijst in de eerste divisie. De koploper heeft 35 punten na veertien wedstrijden. Nummer 2 VVV-Venlo speelde met 1-1 gelijk tegen Jong PSV en heeft 29 punten. Tristan van Gilst had met drie doelpunten een groot aandeel in de overwinning van Heracles. Ook topscorer van de eerste divisie Jean-Paul N'Djoli was met twee doelpunten belangrijk.

19 uur geleden