Arsenal voorkomt diep in blessuretijd nederlaag tegen Fulham
LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de Engelse voetbalcompetitie een nederlaag in eigen stadion tegen Fulham maar net kunnen voorkomen. De Londenaren maakten in de 97e minuut gelijk tegen de degradatiekandidaat: 1-1.
Josh Maja opende de score voor Fulham. De Nigeriaan benutte na een uur spelen een strafschop. De gelijkmaker kwam op naam van Eddie Nketiah, die in het veld was gekomen voor Alexandre Lacazette.
Fulham had de laatste vier wedstrijden verloren. Het elftal van Scott Parker staat op de achttiende plek, met 6 punten achterstand op Burnley en Brighton & Hove Albion. De nummers 18 tot en met 20 degraderen uit de Premier League.
Arsenal, dat zich donderdag plaatste voor de halve finales van de Europa League, is de nummer 9 in de Premier League.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - PSV speelt een thuiswedstrijd tegen sc Heerenveen in de kwartfinale van de KNVB-beker. Dat heeft de loting bepaald.
13 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Oliver Glasner vertrekt aan het einde van het seizoen bij Crystal Palace. De Oostenrijker zal zijn aflopende verbintenis niet verlengen.
15 uur geledenENSCHEDE (ANP) - Trainer John van den Brom van FC Twente heeft aanvaller Marko Pjaca terug in de selectie voor het uitduel met Heracles Almelo van zondag. De 30-jarige Kroaat was dinsdag niet fit genoeg voor de gewonnen wedstrijd in de achtste finales van de KNVB-beker bij FC Utrecht (1-2).
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read komt voorlopig niet in actie voor Feyenoord. De rechtsback heeft opnieuw een hamstringblessure opgelopen. Trainer Robin van Persie verwacht hem pas in maart terug.
17 uur geledenZEIST (ANP) - De wedstrijd tussen NEC en FC Utrecht in de Eredivisie wordt woensdag 11 februari om 21.00 uur ingehaald. Dat maakte de KNVB vrijdag bekend. Het duel stond aanvankelijk voor afgelopen vrijdag in Nijmegen op het programma, maar werd afgelast vanwege de winterse omstandigheden.
17 uur geledenLIVERPOOL (AN/AFP) - Trainer Arne Slot kijkt uit naar de terugkeer van Mohamed Salah bij Liverpool. De 33-jarige aanvaller was de laatste weken actief met Egypte op de Afrika Cup. Voor zijn vertrek naar het toernooi in Marokko leefde de sterspeler enige tijd in onmin met de Nederlandse coach.
19 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Jamal Musiala staat na zes maanden voor een rentree bij Bayern München. De aanvallende middenvelder zit volgens zijn trainer Vincent Kompany in de selectie van de kampioen voor de uitwedstrijd van zaterdag tegen RB Leipzig.
19 uur geleden