Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Arsenal vervolgt rampseizoen met nederlaag en twee rode kaarten

Arsenal vervolgt rampseizoen met nederlaag en twee rode kaarten

WOLVERHAMPTON (ANP) - Arsenal heeft een teleurstellend seizoen vervolgd met een nederlaag bij Wolverhampton Wanderers (2-1). De gevallen topclub uit Londen eindigde met negen spelers. Verdediger David Luiz en doelman Bern Leno kregen een rode kaart.

Luiz bewees de bezoekers als eerste een slechte dienst. De verdediger kreeg een rode kaart nadat hij een strafschop had veroorzaakt. Arsenal leidde met 0-1 door een treffer van Nicolas Pépé, toen Luiz zijn tegenstander Willian José ten val bracht. De Braziliaan kreeg alweer zijn derde rode kaart in 46 duels voor Arsenal. Hij was nog maar net van het veld toen Rúben Neves de penalty benutte. João Moutinho maakte vlak na rust de 2-1.

Arsenal moest na 72 minuten verder met negen spelers omdat doelman Bern Leno knullig hands maakte vlak buiten zijn strafschopgebied. Arsenal staat voorlopig tiende in de Premier League. Wolverhampton klom naar een dertiende plaats.

Sheffield vierde de derde competitiezege van het seizoen. De hekkensluiter won van West Bromwich Albion (2-1), met dank aan doelpunten van Jayden Bogle en Billy Sharp.

Meer uit Voetbal

Wiegman met Engeland hard onderuit bij Spanje in WK-kwalificatie

PALMA DE MALLORCA (ANP) - Bondscoach Sarina Wiegman heeft in de WK-kwalificatie met Engeland een zware nederlaag geleden tegen wereldkampioen Spanje: 4-0. Daardoor hebben de Spaanse voetbalsters de koppositie in de groep overgenomen en zijn ze bij winst dinsdag tegen IJsland zeker van plaatsing voor het WK van volgend jaar in Brazilië. Europees kampioen Engeland lijkt veroordeeld tot de play-offs.

3 uur geleden
Verlies tegen Ierland 'komt hard aan' bij bondscoach Veurink

CORK (ANP) - De nederlaag in de WK-kwalificatie tegen Ierland (3-2) komt hard aan bij de voetbalsters van Oranje. "We stonden er ontzettend goed voor. We gingen voor de eerste plek, nu gaan we eerder richting de derde plek. En dit komt ook extra hard aan na het resultaat van de vorige periode", zei bondscoach Arjan Veurink bij de NOS.

5 uur geleden
Directe WK-kwalificatie ver weg voor Oranjevrouwen na nederlaag

CORK (ANP) - De voetbalsters van Oranje hebben directe kwalificatie voor het WK van volgend jaar niet meer in eigen hand na een 3-2-nederlaag bij Ierland. De ploeg van bondscoach Arjan Veurink speelde in het regenachtige en winderige Cork een matige wedstrijd, maar had op basis van de kansenverhouding wel moeten winnen. Drie Ierse mogelijkheden leverden wel allemaal een treffer op.

6 uur geleden
Franse voetbalsters kloppen Polen in WK-kwalificatiepoule Oranje

GDAŃSK (ANP) - De Franse voetbalsters hebben in de WK-kwalificatiepoule van Oranje met 2-0 gewonnen van Polen. Daardoor nemen de Fransen in ieder geval tijdelijk de koppositie over van de Nederlandse vrouwen, die zich daardoor ook pas op zijn vroegst dinsdag kunnen plaatsen voor het WK.

8 uur geleden
Oranje traint in Amerikaanse hitte

ORANGEBURG (ANP) - De spelers van het Nederlands elftal hebben tijdens een training van ruim een uur kennisgemaakt met de weersomstandigheden in de Verenigde Staten. Ze oefenden in de brandende zon op het trainingscomplex van New York City FC in Orangeburg, waar de temperatuur opliep tot boven de 30 graden.

9 uur geleden
Lamine Yamal verkozen tot beste speler van seizoen in Spanje

BARCELONA (ANP/RTR) - Lamine Yamal is verkozen tot beste speler van de Spaanse competitie afgelopen seizoen. Het 18-jarige toptalent van FC Barcelona miste veel duels door een liesblessure, maar was in 28 competitiewedstrijden alsnog goed voor zestien treffers. Daarmee was hij de clubtopscorer van de Catalanen op weg naar prolongatie van de landstitel.

10 uur geleden
FIFA geeft clubs zeker 5000 dollar per dag per speler tijdens WK

ZÜRICH (ANP/DPA) - Voetbalclubs krijgen van wereldvoetbalbond FIFA minstens 5000 dollar (ruim 4300 euro) per dag dat zij een speler afstaan aan het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Het precieze bedrag komt na het toernooi vast te staan en hangt af van onder meer de speeltijd die spelers krijgen.

11 uur geleden