Arsenal vervolgt rampseizoen met nederlaag en twee rode kaarten
WOLVERHAMPTON (ANP) - Arsenal heeft een teleurstellend seizoen vervolgd met een nederlaag bij Wolverhampton Wanderers (2-1). De gevallen topclub uit Londen eindigde met negen spelers. Verdediger David Luiz en doelman Bern Leno kregen een rode kaart.
Luiz bewees de bezoekers als eerste een slechte dienst. De verdediger kreeg een rode kaart nadat hij een strafschop had veroorzaakt. Arsenal leidde met 0-1 door een treffer van Nicolas Pépé, toen Luiz zijn tegenstander Willian José ten val bracht. De Braziliaan kreeg alweer zijn derde rode kaart in 46 duels voor Arsenal. Hij was nog maar net van het veld toen Rúben Neves de penalty benutte. João Moutinho maakte vlak na rust de 2-1.
Arsenal moest na 72 minuten verder met negen spelers omdat doelman Bern Leno knullig hands maakte vlak buiten zijn strafschopgebied. Arsenal staat voorlopig tiende in de Premier League. Wolverhampton klom naar een dertiende plaats.
Sheffield vierde de derde competitiezege van het seizoen. De hekkensluiter won van West Bromwich Albion (2-1), met dank aan doelpunten van Jayden Bogle en Billy Sharp.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Ajax-trainer Fred Grim verwacht zaterdagavond "een mooie wedstrijd" tegen "goede tegenstander" NEC. Dat zei hij vrijdagochtend tijdens een persconferentie. De nummers 3 en 4 van de Eredivisie staan op een gelijk aantal punten en zijn directe concurrenten voor de plaatsen die recht geven op de Champions League. NEC heeft een beter doelsaldo en staat derde.
1 uur geledenJEREVAN (ANP) - AZ heeft in de eerste van twee wedstrijden in de tussenronde van de Conference League geen goed resultaat kunnen boeken. Op bezoek bij FC Noah in de Armeense hoofdstad Jerevan werd verloren met 1-0. De return, die zal bepalen wie de achtste finale van het derde Europese toernooi haalt, is op 26 februari in Alkmaar.
14 uur geledenWASHINGTON (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA wil 75 miljoen dollar, ongeveer 63 miljoen euro, bijdragen aan voetbalgerelateerde projecten in Gaza. Dat zei de Amerikaanse president Donald Trump na de eerste bijeenkomst van een nieuwe Vredesraad over de wederopbouw van de Gazastrook.
17 uur geledenRABAT (ANP/AFP) - Tegen achttien supporters van de nationale voetbalploeg van Senegal zijn in Marokko celstraffen tot twee jaar geëist. Zij zouden zich tijdens de finale van de Afrika Cup in Rabat hebben misdragen.
17 uur geledenZWOLLE (ANP) - Samir Lagsir neemt afscheid als profvoetballer. De 22-jarige aanvaller van PEC Zwolle voelt dat hij niet volledig meer is hersteld van twee zware knieblessures.
20 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Maurice Verberne keert niet meer terug bij FC Eindhoven. De huidige nummer 14 van de eerste divisie maakt het seizoen af met Jan Poortvliet. Het is nog niet bekend hoe de technische staf voor het komende seizoen eruitziet.
23 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Oranje-international Jeremie Frimpong nadert zijn rentree bij Liverpool. De rechtervleugelverdediger liep eind vorige maand een spierblessure op in de Champions League-wedstrijd tegen FK Qarabag, waarna werd verwacht dat hij enkele weken zou moeten missen. "We hopen dat hij volgende week (tegen West Ham United) weer kan spelen. Dan moet wel alles gaan zoals gepland", zei trainer Arne Slot tijdens zijn persconferentie voor het competitieduel met Nottingham Forest van zondag.
23 uur geleden