Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Arsenal verslaat Tottenham Hotspur in Londense derby

Arsenal verslaat Tottenham Hotspur in Londense derby

LONDEN (ANP) - Arsenal komt in de Premier League op toeren. De ploeg van de Spaanse coach Mikel Arteta versloeg Tottenham Hotspur in de Londense derby met 3-1. Voor Arsenal was het de derde competitiezege op rij, nadat de eerste drie duels van het nieuwe seizoen in de Premier League verloren gingen. De 'Gunners' waren afgelopen woensdag in de League Cup tegen Wimbledon ook al succesvol (3-0).

Arsenal leidde in de eerste helft al met 3-0 dankzij treffers van Emile Smith Rowe, Pierre-Emerick Aubameyang en Bukayo Saka. Pas in de 79e minuut kon Son Heung-min de achterstand verkleinen namens de Spurs. Meer zat er echter niet in voor Tottenham, dat de derde competitienederlaag op rij incasseerde. Bij de Spurs ontbrak Steven Bergwijn in de selectie.

Arsenal en Tottenham staan nu samen in de middenmoot met 9 punten uit zes duels.

Wolverhampton Wanderers won met 1-0 bij Southampton. Raúl Jiménez maakte na ruim een uur het doelpunt. De Nederlandse verdediger Ki-Jana Hoever mocht bij de Wanderers in de eindfase nog even meedoen.

Meer uit Voetbal

Fitz-Jim vervangt afwezige Klaassen in thuisduel van Ajax met NEC

AMSTERDAM (ANP) - Kian Fitz-Jim begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen NEC. De middenvelder vervangt Davy Klaassen, die onvoldoende fit is en ontbreekt in de selectie van de thuisploeg.

32 minuten geleden
Koploper RC Lens verliest thuis van AS Monaco na 2-0-voorsprong

LENS (ANP) - RC Lens heeft een dure nederlaag geleden in de Franse competitie. De koploper verloor thuis na een 2-0-voorsprong met 3-2 van AS Monaco. Nummer 2 Paris Saint-Germain kan later op zaterdag de eerste plaats van Lens overnemen.

1 uur geleden
Boadu in de spits bij PSV tegen sc Heerenveen

EINDHOVEN (ANP) - Myron Boadu staat voor het eerst dit seizoen in de basis bij PSV, dat zaterdag in eigen huis tegen sc Heerenveen speelt. Hij kende dit jaar veel blessureleed maar is weer fit. De spitspositie bij PSV was opnieuw vrijgekomen na het geblesseerd uitvallen van gelegenheidsspits Guus Til op een training.

2 uur geleden
Aston Villa verspeelt punten in strijd om bovenste plaatsen

BIRMINGHAM (ANP) - Aston Villa heeft in de strijd om de bovenste plaatsen punten verspeeld. De nummer 3 van Engeland speelde op Villa Park met 1-1 gelijk tegen Leeds United. De thuisploeg maakte op de valreep de gelijkmaker.

2 uur geleden
Winnend Bayern maakt het zichzelf moeilijk tegen Frankfurt

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft een week voor het topduel met Borussia Dortmund thuis een benauwde zege geboekt op Eintracht Frankfurt: 3-2. De koploper leek bij een 3-0-tussenstand op weg naar een eenvoudige overwinning, maar incasseerde daarna nog twee tegentreffers.

2 uur geleden
Werder Bremen schrapt reis naar VS, deels om politieke redenen

BREMEN (ANP) - Bundesliga-club Werder Bremen gaat in mei niet meer op trainingskamp naar de Verenigde Staten. Dat komt volgens een woordvoerder van de Duitse club door "sportieve, economische en politieke redenen". Werder zou oefenwedstrijden spelen in Detroit en Minneapolis, waar de afgelopen weken massale protesten waren tegen immigratiedienst ICE.

4 uur geleden
Labyad nieuwe ploeggenoot van Depay bij Corinthians

SAO PAULO (ANP) - Zakaria Labyad vervolgt zijn loopbaan bij Corinthians. De in Utrecht geboren voetballer wordt ploeggenoot van Memphis Depay, die zich hard heeft gemaakt voor zijn komst. Dat heeft de club uit São Paulo bekendgemaakt.

21 uur geleden