Arsenal verslaat Tottenham Hotspur in Londense derby
LONDEN (ANP) - Arsenal komt in de Premier League op toeren. De ploeg van de Spaanse coach Mikel Arteta versloeg Tottenham Hotspur in de Londense derby met 3-1. Voor Arsenal was het de derde competitiezege op rij, nadat de eerste drie duels van het nieuwe seizoen in de Premier League verloren gingen. De 'Gunners' waren afgelopen woensdag in de League Cup tegen Wimbledon ook al succesvol (3-0).
Arsenal leidde in de eerste helft al met 3-0 dankzij treffers van Emile Smith Rowe, Pierre-Emerick Aubameyang en Bukayo Saka. Pas in de 79e minuut kon Son Heung-min de achterstand verkleinen namens de Spurs. Meer zat er echter niet in voor Tottenham, dat de derde competitienederlaag op rij incasseerde. Bij de Spurs ontbrak Steven Bergwijn in de selectie.
Arsenal en Tottenham staan nu samen in de middenmoot met 9 punten uit zes duels.
Wolverhampton Wanderers won met 1-0 bij Southampton. Raúl Jiménez maakte na ruim een uur het doelpunt. De Nederlandse verdediger Ki-Jana Hoever mocht bij de Wanderers in de eindfase nog even meedoen.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München kan in de komende drie wedstrijden in de Champions League niet beschikken over aanvaller Luis Díaz. De Europese voetbalbond UEFA heeft de Colombiaan voor drie duels geschorst na zijn rode kaart in de wedstrijd tegen Paris Saint-Germain. Díaz kreeg die voor een overtreding op Achraf Hakimi.
6 uur geledenPORTO (ANP) - Luuk de Jong keert terug in de selectie van FC Porto. De spits is hersteld van een knieblessure en krijgt zaterdag van trainer Francesco Farioli speeltijd in een bekerduel met Sintrense.
8 uur geledenALKMAAR (ANP) - Zinho Vanheusden heeft zijn loopbaan beëindigd. De Belgische verdediger, in het verleden ook actief voor AZ, liep bij het Spaanse Marbella voor de derde keer een zware knieblessure op. "Met verdriet, maar vooral met trots kijk ik terug", schrijft hij op Instagram.
10 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Matteo Berrettini heeft de Italiaanse tennisploeg op voorsprong gezet in de halve finale van de Davis Cup tegen België. De nummer 56 van de wereldranglijst won in Bologna zijn wedstrijd tegen Raphaël Collignon, die dertig plaatsen lager staat op de mondiale tennisladder: 6-3 6-4.
10 uur geledenARNHEM (ANP) - Ronald Ruijtenberg, André van Ginkel, Arthur Leenders, Wolf Nathan en Robert Kramer vormen het nieuwe bestuur van de zogenoemde Sterkhouders, die al een kwart van de aandelen van Vitesse bezitten. De vijf regionale ondernemers willen de club uit Arnhem overnemen.
10 uur geledenLONDEN (ANP) - Gabriel Magalhaes kan de komende weken niet voor Arsenal uitkomen. De centrale verdediger heeft een dijbeenblessure opgelopen bij de nationale ploeg van Brazilië en is voorlopig uitgeschakeld.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Givairo Read en Cyle Larin kunnen voorlopig niet voor Feyenoord voetballen. De verdediger en aanvaller hebben blessures en staan meerdere weken aan de kant, meldde trainer Robin van Persie vrijdag op een persconferentie in De Kuip.
14 uur geleden