Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Arsenal verslaat Liverpool en wint Engelse Supercup

Arsenal verslaat Liverpool en wint Engelse Supercup

LIVERPOOL (ANP) - Arsenal heeft de Community Shield gewonnen. De winnaar van de FA Cup klopte landskampioen Liverpool op een leeg Wembley na het nemen van strafschoppen.

De stand na reguliere speeltijd was 1-1. De Engelse Supercup kent geen verlenging. Rhian Brewster miste een penalty voor Liverpool. Arsenal bleef foutloos vanaf elf meter.

Pierre-Emerick Aubameyang opende de score voor Arsenal. De spits uit Gabon heeft nog steeds zijn handtekening niet onder een nieuwe verbintenis gezet. Zijn huidige contract loopt volgend jaar af. Bij Arsenal stellen ze al maanden alles in het werk om Aubameyang langer te binden.

Invaller Takumi Minamino tekende in de 73e minuut voor de gelijkmaker. De Japanner verruilde begin dit jaar Red Bull Salzburg voor de kampioen van Engeland.

Virgil van Dijk speelde de hele wedstrijd voor Liverpool. Zijn ploeggenoot Georginio Wijnaldum werd in blessuretijd gewisseld voor Brewster, de enige speler die een strafschop miste.

Meer uit Voetbal

Sporttribunaal: binnen enkele dagen uitspraak in Afrika Cup-zaak

LAUSANNE (ANP/RTR) - Het Internationaal Sporttribunaal (CAS) verwacht binnen enkele dagen met een uitspraak te komen in de zaak rond de Afrika Cup-finale tussen Senegal en Marokko van begin dit jaar. Het tribunaal hoorde donderdag in een zitting de argumenten van beide partijen aan.

6 minuten geleden
Straf Zwitserse voetballer Xhaka om vals coronavaccinatiebewijs

BERN (ANP/DPA) - Granit Xhaka, de aanvoerder van het Zwitserse nationale elftal, heeft een voorwaardelijke boete gekregen van 150.000 Zwitserse frank (ruim 160.000 euro) vanwege het gebruik van valse coronavaccinatiebewijzen. Er geldt een proeftijd van twee jaar.

9 minuten geleden
Keepster Liefting haakt af bij voetbalsters, verder iedereen fit

BOEDAPEST (ANP) - Keepster Femke Liefting is ziek geworden in aanloop naar het WK-kwalificatieduel met Hongarije van vrijdag. Regina van Eijk vervangt haar in de selectie van de voetbalsters. Volgens bondscoach Arjan Veurink is nog niet bekend of Liefting op tijd hersteld zal zijn voor de thuiswedstrijd tegen de Hongaren van dinsdag in Tilburg. Lize Kop is bij afwezigheid van Daphne van Domselaar de eerste keepster van Oranje, met Daniëlle de Jong als eerste alternatief.

10 minuten geleden
Sunderland: hamstringblessure Brobbey is niet ernstig

SUNDERLAND (ANP) - De kwetsuur van Brian Brobbey is volgens zijn trainer Régis Le Bris bij het Engelse Sunderland "niet ernstig". De Oranje-international liep de afgelopen interlandperiode in de wedstrijd tegen Duitsland (1-1) een hamstringblessure op, maar wordt op korte termijn weer fit verwacht.

1 uur geleden
NEC legt verdediger Bakker voor een jaar vast

NIJMEGEN (ANP) - NEC heeft Mitchel Bakker definitief aan de selectie toegevoegd. De 26-jarige verdediger heeft in Nijmegen zijn handtekening gezet onder een contract van een jaar met een optie voor nog een extra jaar, nadat hij vorige maand al op proef was meegegaan op trainingskamp.

2 uur geleden
Čeferin wil toch voor vierde termijn gaan als voorzitter UEFA

BERLIJN (ANP/DPA) - Aleksander Čeferin wil zich toch kandidaat stellen voor een vierde termijn als voorzitter van de Europese voetbalbond UEFA. De Sloveen komt daarmee terug op zijn eerdere besluit van twee jaar geleden om zich niet meer verkiesbaar te stellen.

4 uur geleden
Miljoenentransfers leveren AZ meer winst op

ALKMAAR (ANP) - AZ heeft afgelopen seizoen dankzij de nodige transfers meer winst gemaakt, meldt de voetbalclub op basis van de jaarrekening. Met de verkoop van Ruben van Bommel, Jayden Addai, David Møller Wolfe en Ernest Poku kwamen tientallen miljoenen binnen, waardoor de winnaar van de KNVB-beker een winst boekte van 12 miljoen euro. Dat is 2 miljoen meer dan een jaar eerder.

5 uur geleden