Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Arsenal verliest van Bournemouth in aanloop naar CL-duel met PSG

Arsenal verliest van Bournemouth in aanloop naar CL-duel met PSG

LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in aanloop naar de returnwedstrijd in de halve finale van de Champions League tegen Paris Saint-Germain niet kunnen winnen van Bournemouth. De nummer 2 van Engeland verloor thuis met 2-1 van de formatie van Dean Huijsen en Justin Kluivert. Huijsen maakte de 1-1 namens de bezoekers.

Arsenal bezet de tweede plaats met 67 punten, 3 punten meer dan Manchester City. Vier andere ploegen staan ook nog binnen 7 punten van Arsenal. Liverpool is al kampioen.

Declan Rice tekende in zijn honderdste wedstrijd voor Arsenal voor de 1-0, na een pass van Martin Ødegaard. Huijsen kopte halverwege de tweede helft een verre inworp van Antoine Semenyo binnen, 1-1. De Braziliaan Evanilson werkte een kwartier voor tijd de 2-1 van Bournemouth over de lijn.

Jurriën Timber was afwezig bij Arsenal. De Oranje-international werd in de verloren thuiswedstrijd tegen PSG (0-1) gewisseld, terwijl hij niet meer helemaal fris oogde. Arsenal speelt woensdag de return in Parijs.

Meer uit Voetbal

Klaassen: een kwartier of halfuur goed spelen is niet genoeg

AMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen zocht niet naar excuses na de nederlaag van Ajax tegen Galatasaray in de Champions League (0-3). "Het is gewoon niet goed genoeg", stelde de aanvoerder. "Het is soms een kwartiertje goed of een halfuur. Maar we slagen er maar niet in een hele wedstrijd te domineren. En we hebben dit seizoen niet alleen maar tegen Real Madrid gevoetbald."

7 uur geleden
Heitinga voelt steun van directie en spelers van Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Trainer John Heitinga denkt dat de directie en spelers van Ajax nog steeds achter hem staan. "Ik voel nog steeds vertrouwen", zei hij na de nederlaag tegen Galatasaray (0-3) in de Champions League. "Ik blijf strijdbaar en ik zal nooit zelf vertrekken. Ik ben een jongen van de club. Ik zal altijd blijven strijden voor Ajax."

8 uur geleden
Fanatieke fans van Ajax roepen om ontslag Heitinga

AMSTERDAM (ANP) - De fanatieke supporters van Ajax hebben geen vertrouwen meer in John Heitinga en dringen aan op het vertrek van de hoofdtrainer. "Wij roepen Alex Kroes en de andere technische beleidsbepalers op om nu direct met een oplossing te komen en actie te ondernemen", schrijft de AFCA Supportersclub in een statement vlak na de thuisnederlaag tegen Galatasaray (0-3) in de Champions League. "Dit is niet langer houdbaar. Het sportieve verval moet nu echt een halt worden toegeroepen."

9 uur geleden
Barcelona ontsnapt met punt na spektakelstuk bij Club Brugge: 3-3

BRUGGE (ANP) - FC Barcelona heeft in een spectaculaire wedstrijd bij Club Brugge voor de tweede keer puntenverlies geleden in de Champions League. De ploeg van Oranje-international Frenkie de Jong bleef in het Jan Breydelstadion steken op 3-3. Oud-Ajacied Carlos Forbs speelde met twee doelpunten en een assist een hoofdrol bij de thuisploeg.

9 uur geleden
Osimhen bezorgt Ajax nieuwe teleurstelling in Champions League

AMSTERDAM (ANP) - Ajax blijft de slechtst presterende club in de Champions League. De ploeg van trainer John Heitinga hield bijna een uur stand tegen Galatasaray, maar vervolgens scoorde Victor Osimhen met een kopbal en benutte de spits twee strafschoppen in de Johan Cruijff ArenA (0-3).

9 uur geleden
Ajax verliest van Galatasaray door drie treffers van Osimhen

AMSTERDAM (ANP) - Ajax heeft ook het vierde duel in de Champions League verloren. De club ging onderuit tegen Galatasaray in de Johan Cruijff ArenA (0-3). Victor Osimhen maakte alle drie de doelpunten voor de kampioen van Turkije.

9 uur geleden
Chelsea kan niet winnen van verrassingsploeg Qarabag

BAKOE (ANP) - Chelsea heeft in zijn vierde wedstrijd in de Champions League genoegen moeten nemen met een gelijkspel tegen het verrassend sterke Qarabag uit Azerbeidzjan. Het duel in Bakoe eindigde in 2-2. Jorrel Hato speelde een ongelukkige eerste helft. De voormalige Ajacied leidde met fouten twee doelpunten van de tegenstander in. Chelsea en Qarabag zijn allebei met het behaalde punt op 7 punten gekomen.

11 uur geleden