Arsenal verliest punten en Aubameyang
LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de uitwedstrijd tegen Crystal Palace genoegen moeten nemen met een gelijkspel: 1-1. Pierre-Emerick Aubameyang zette Arsenal met zijn veertiende treffer van het seizoen al vroeg op voorsprong. De spits uit Gabon moest halverwege de tweede helft echter ook met rood van het veld, na een tackle op de enkel van Max Meyer. Op advies van de VAR trok de scheidsrechter rood voor de aanvoerder van Arsenal, die een schorsing van een paar wedstrijden tegemoet kan zien.
Crystal Palace, met Jaïro Riedewald weer in de basis, was kort na rust op gelijke hoogte gekomen via Jordan Ayew. Het schot van de Ghanees werd onderweg nog van richting veranderd door David Luiz, waardoor keeper Bernd Leno kansloos was. In de slotfase waren de tien van Arsenal nog dicht bij de winst, maar Nicolas Pépé schoot op de paal en in de rebound stuitte Alexandre Lacazette op de keeper van Crystal Palace.
Arsenal bleef met 28 punten op de tiende plaats staan, vlak onder Crystal Palace dat één punt meer heeft.
Meer uit Voetbal
UTRECHT (ANP) - Nordin Amrabat (39) keert terug in de Eredivisie. De 64-voudig international van Marokko gaat voor FC Utrecht spelen, waar hij de afgelopen twee weken al meetrainde. De club meldt geen details over de contractduur.
17 minuten geledenUTRECHT (ANP) - FC Utrecht heeft verdediger Jakov Medić aangetrokken. De 27-jarige Kroaat wordt voor één seizoen gehuurd van het Engelse Norwich City. Er is een koopoptie opgenomen in het contract.
2 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV heeft de transfer van buitenspeler Sami Ouaissa afgerond. De 21-jarige Nederlander met Marokkaanse roots komt over van NEC en tekent een contract voor vijf seizoenen bij de landskampioen.
3 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente heeft middenvelder Arno Verschueren naar het Belgische SK Beveren laten gaan. De 29-jarige Belg speelde sinds januari 2025 in Enschede.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft afscheid genomen van aanvaller Luka Ivanušec. De Rotterdamse club heeft "in goed overleg" het contract van de 27-jarige Kroaat ontbonden. Hij had nog een verbintenis in De Kuip tot medio 2028.
3 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Vivianne Miedema heeft opnieuw een knieblessure opgelopen. De 132-voudig international van Oranje mist daardoor de opening van de Engelse voetbalcompetitie, meldt haar club Manchester City.
3 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft eindelijk een opvolger voor de eind juni naar Chicago Fire vertrokken spits Robert Lewandowski. De Spaanse landskampioen neemt Gabriel Jesus over van Arsenal. De 29-jarige Braziliaan ondertekent een contract voor drie seizoenen bij FC Barcelona, dat ook lange tijd bezig was om de Argentijn Julián Álvarez van Atlético Madrid over te nemen. Die club wilde echter niet meewerken aan een overgang.
6 uur geleden