Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Arsenal vergroot leiding in Premier League met zege in Brighton

Arsenal vergroot leiding in Premier League met zege in Brighton

BRIGHTON (ANP) - Arsenal heeft de koppositie in de Premier League versterkt door de uitwedstrijd tegen Brighton & Hove Albion te winnen. In Brighton zegevierde de koploper in een doelpuntrijk duel met 4-2.

Bukayo Saka bezorgde Arsenal een voortvarende start door al in de 2e minuut te scoren en vlak voor tijd verdubbelde Martin Ødegaard de voorsprong. Het was al het zevende doelpunt van het seizoen van de Noor.

Vlak na rust maakte Eddie Nketiah er 0-3 van, waarmee het duel beslist leek. De Japanner Kaoru Mitoma verkleinde de achterstand halverwege de tweede helft, waarna Brighton aandrong. De thuisploeg joeg op de 2-3, maar uit een counter maakte Arsenal er 1-4 van via Gabriel Martinelli.

Evan Ferguson bracht Brighton terug tot 2-4 en Mitoma leek in de slotfase zelfs voor de 3-4 te zorgen. Het zevende doelpunt van de avond werd echter afgekeurd wegens buitenspel.

Arsenal profiteerde van het puntenverlies van Manchester City en Newcastle United. De nummer 2 en 3 van de Premier League speelden eerder op de dag gelijk tegen respectievelijk Everton (1-1) en Leeds United (0-0). Arsenal heeft nu 7 punten meer dan City.

Meer uit Voetbal

Ajax gaat samenwerken met Oostenrijkse voetbalclub LASK

AMSTERDAM (ANP) - Ajax is een samenwerking aangegaan met de Oostenrijkse voetbalclub LASK uit Linz. De coöperatie is gericht op "het delen van voetbalinhoudelijke kennis, het optimaliseren van ontwikkeltrajecten voor spelers en het identificeren van talent", meldde Ajax op de eigen website.

2 uur geleden
AZ zonder Clasie naar uitduel met Sjachtar in Conference League

ALKMAAR (ANP) - AZ kan donderdag niet beschikken over Jordy Clasie voor de eerste wedstrijd tegen Sjachtar Donetsk uit Oekraïne in de Conference League. De middenvelder, die net is teruggekeerd na een blessure, volgt een aangepast programma en is achtergebleven in Alkmaar.

3 uur geleden
KNVB gaat PEC helpen met opsporen probleemsupporters IJsselderby

ZEIST (ANP) - De KNVB gaat PEC Zwolle helpen bij het identificeren van supporters die tijdens de zogenoemde IJsselderby van afgelopen zondag met verboden gezichtsbedekkende kleding en vuurwerk voor problemen zorgden. Dat bevestigt een woordvoerder van de KNVB.

7 uur geleden
Aanklager KNVB: geen straf voor James in paspoortkwestie

ZEIST (ANP) - De aanklager betaald voetbal van de KNVB heeft besloten geen straf op te leggen aan Dean James in de veelbesproken paspoortkwestie. De aanklager deed onderzoek naar de speelgerechtigheid van de speler van Go Ahead Eagles na een klacht van NAC Breda.

8 uur geleden
Bayern München verslaat Real Madrid in stadion Bernabéu

MADRID (ANP) - Bayern München heeft in de uitwedstrijd tegen Real Madrid een goede uitgangspositie verworven voor een plek in de halve finale van de Champions League. De kampioen van Duitsland zegevierde met 2-1 in stadion Bernabéu door doelpunten van Luis Díaz en Harry Kane. Vervolgens maakte Kylian Mbappé het duel weer spannend. Volgende week woensdag is de return van de kwartfinale in de hoofdstad van Beieren.

20 uur geleden
Voormalig bondscoach Lucescu (80) van Roemenië overleden

BOEKAREST (ANP) - Mircea Lucescu is op 80-jarige leeftijd overleden. Dat meldt de Roemeense voetbalbond. Hij werd anderhalve week geleden als bondscoach met Roemenië uitgeschakeld door Turkije in de play-offs voor het WK van komend seizoen in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

23 uur geleden
Trainer Slot hoopt dat Liverpool hele duel goed speelt in Parijs

PARIJS (ANP) - Trainer Arne Slot hoopt dat Liverpool in staat is om de hele wedstrijd goed te spelen tegen Paris Saint-Germain. "Want alleen dan hebben we een kans", zei hij op een persconferentie voor het uitduel van woensdag in de kwartfinale van de Champions League.

23 uur geleden