Arsenal te sterk voor Paris Saint-Germain
LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de tweede speelronde van de Champions League-groepsfase op eigen veld met 2-0 gewonnen van Paris Saint-Germain.
Jurriën Timber zag hoe zijn ploeggenoot Kai Havertz de thuisploeg op aangeven van Leandro Trossard met een kopbal in de 20e minuut op voorsprong zette. PSG-doelman Gianluigi Donnarumma zag er bij de treffer niet goed uit. Na ruim een half uur verdubbelde Bukayo Saka de voorsprong. Zijn vrije trap vanaf de rechterkant verdween zonder aangeraakt te zijn langs Donnarumma in het doel. Timber bleef na de rust in de kleedkamer achter. PSG kwam ook in de tweede helft maar weinig in de buurt van het Arsenal-doel.
De ploeg uit Londen was het toernooi begonnen met een 0-0-gelijkspel bij Atalanta. PSG versloeg twee weken geleden op eigen veld Girona met 1-0.
Meer uit Voetbal
SAO PAULO (ANP) - Zakaria Labyad vervolgt zijn loopbaan bij Corinthians. De in Utrecht geboren voetballer wordt ploeggenoot van Memphis Depay, die zich hard heeft gemaakt voor zijn komst. Dat heeft de club uit São Paulo bekendgemaakt.
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Vitezslav Jaros heeft vrijdag een zware knieblessure opgelopen tijdens de training van Ajax. De Tsjechische doelman komt dit seizoen niet meer in actie voor de club uit Amsterdam. Volgens Ajax moet de van FC Liverpool gehuurde keeper geopereerd worden.
15 uur geledenMILAAN (ANP/DPA) - Kirsty Coventry gaat onderzoeken of FIFA-voorzitter Gianni Infantino de regels heeft overtreden door een overeenkomst te sluiten met de nieuwe Vredesraad van de Amerikaanse president Donald Trump. Dat heeft de voorzitter van het Internationaal Olympisch Comité (IOC) bekendgemaakt in Milaan.
16 uur geledenMADRID (ANP) - Real Madrid is woensdag in het uitduel met Benfica niet van het veld gestapt omdat Vinícius Júnior zelf verder wilde spelen. De Braziliaanse aanvaller werd naar eigen zeggen racistisch uitgescholden door tegenstander Gianluca Prestianni. Vinícius attendeerde de scheidsrechter van het duel in de tussenronde van de Champions League daarop en verliet even het speelveld. Na ruim tien minuten besloot hij de wedstrijd toch te hervatten.
17 uur geledenMANCHESTER (ANP) - De rentree van Matthijs de Ligt bij Manchester United laat nog even op zich wachten. "Hij werkt erg hard om terug te komen, maar hij is nog niet ver genoeg", zei trainer Michael Carrick tijdens een persconferentie voor het uitduel van maandag met Everton in de Premier League.
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord-trainer Robin van Persie wil nieuweling Raheem Sterling zondag graag speelminuten geven in de Eredivisiewedstrijd tegen Telstar. Dat zei hij vrijdag tijdens een persconferentie.
20 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sem Steijn is voorlopig niet inzetbaar voor Feyenoord. Dat heeft trainer Robin van Persie vrijdagmiddag bevestigd tijdens een persconferentie in aanloop naar de thuiswedstrijd tegen Telstar. De middenvelder raakte geblesseerd in de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles, nadat hij de eveneens geblesseerde Oussama Targhalline had vervangen.
20 uur geleden