Arsenal te sterk voor Paris Saint-Germain
LONDEN (ANP) - Arsenal heeft in de tweede speelronde van de Champions League-groepsfase op eigen veld met 2-0 gewonnen van Paris Saint-Germain.
Jurriën Timber zag hoe zijn ploeggenoot Kai Havertz de thuisploeg op aangeven van Leandro Trossard met een kopbal in de 20e minuut op voorsprong zette. PSG-doelman Gianluigi Donnarumma zag er bij de treffer niet goed uit. Na ruim een half uur verdubbelde Bukayo Saka de voorsprong. Zijn vrije trap vanaf de rechterkant verdween zonder aangeraakt te zijn langs Donnarumma in het doel. Timber bleef na de rust in de kleedkamer achter. PSG kwam ook in de tweede helft maar weinig in de buurt van het Arsenal-doel.
De ploeg uit Londen was het toernooi begonnen met een 0-0-gelijkspel bij Atalanta. PSG versloeg twee weken geleden op eigen veld Girona met 1-0.
Meer uit Voetbal
LEIPZIG (ANP) - Crystal Palace heeft de Conference League gewonnen. De club uit het zuiden van Londen rekende in de finale af met Rayo Vallecano (1-0). Jean-Philippe Mateta maakte het winnende doelpunt in Leipzig.
9 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Manuel Neuer mist zondag de oefenwedstrijd van Duitsland tegen Finland. De 40-jarige doelman is nog onvoldoende hersteld van een kuitblessure.
11 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De procureurs-generaal van New York en New Jersey hebben wereldvoetbalbond FIFA gedagvaard in het kader van een onderzoek naar de verkoop van WK-tickets. Dat gebeurt slechts twee weken voor de start van het wereldkampioenschap voetbal.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De nieuwe algemeen directeur Robert Eenhoorn heeft al 'heel veel gesprekken' gevoerd met Dévy Rigaux, die als technisch directeur bij de club uit Rotterdam aan de slag gaat. "De club was met ons allebei in gesprek", vertelt hij op Feyenoord One, het mediakanaal van de nummer 2 van de Eredivisie. "De tijd dringt, dus dat is ook logisch."
13 uur geledenZEIST (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman van het Nederlands elftal mag tot een dag voor de eerste WK-groepswedstrijd tegen Japan een vervanger oproepen als iemand ernstig geblesseerd of ziek is. Dat is tot 13 juni 22.00 uur Nederlandse tijd.
14 uur geledenROME (ANP) - De Nederlanders Kenneth Taylor en Tijjani Noslin krijgen een nieuwe trainer bij Lazio. De club uit Rome heeft na een seizoen alweer afscheid genomen van Maurizio Sarri.
14 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - Lucas Jetten gaat met SC Cambuur de Eredivisie in. De 18-jarige linksback verlaat Ajax en heeft zijn handtekening onder een contract voor drie seizoenen gezet.
15 uur geleden